Įkraunama...
Įkraunama...

Geri restoranai, barai, kavines Lietuvoje

Na, mums tai labai patinka Bajorkiemy. Vasara vis ten vaziuodavom, nes daug vietos, mazylis gali netrukdomas zaisti. Siandien vel ten apsilankem ir nenusivylem, nes tikrai skanus maistas, geras aptarnavimas, o svarbiausia, kad vaikuciui yra kur pazaisti. Si karta buvo daug seimu su vaikuciais, tai uzjauciau as tas padavejas, kurios vargseles turejo laviruoti tarp mazyliu. Siaip tai tikrai smagu.
Atsakyti
Tiems kas megsta astriai rekomenduoju Meksikos (cia Vilniuje) cili sriuba. Tai bent jau tikrai cili ir jeigu nori yra ir be mesos jei kam aktualu. O is ragautu ivairiu kinietisku man irgi labiausiai patiko Cili Kinijoje. smile.gif
Atsakyti
"Meksikoje" buvom, tai maistas tikrai skanus. Valgem ir kespnius ir kitus patiekalus. Kaina kepsniu apie 23 lt. Buvau ir Argentinieciu restorane, tai visgi maistas meksikoj labiau patiko, be to zymiai pigiau. Tik aplinka paprastesne.
O del kinieciu maisto, tai man kaip tik "Cili Kinijoj" visai nepatiko. Buvau Zirmunuose. Mazos porcijos, dideles kainos ir neskanu. Vyras uzsisake zasi ar anti. Tai isivaizduokit, buvo faktiskai tik tesla su zasies kvapu. Mesos nerasta!
O tikrai rekomenduoju Jaksto g. esancia Lingtao. Tikrai Skanu, dideles porcijos (uzsisakykit maziausia!). O valgiau kinu maisto tikrai daugely kaviniu...
Atsakyti
QUOTE (Lisa @ 2003 09 13, 03:32)
"Sultan's". Kainos neblogos ir labai skanu.

Mes buvome ten, galiu sakyti, kad tikėjaus kažko skanesnio, įspūdingesnio rolleyes.gif ,na, tik kainos tai turbūt tikrai mažiausios Vilniuje , kainuoja kebabai 5,50-6,50, o kitoj Vilniaus kavinėj apie 12 LT. ohmy.gif , bet ten fainai aptarnauja, dėmesingai, mums per apsirikimą ne tokį užsakymą padavė, tai po to padarė dar vieną kebabą nemokamai ir ant maišelio parašė "Atsiprašome" biggrin.gif
O ir aplinka toj kavinėj šiaip sau, maža vietos, kaip bistro blink.gif
O ar buvot kas "MAISTO FABRIKE", kaip ten?
Dar man labai patiko aplinka buvusiam "Cuba" restorane, Šeimyniškių gatvėje wink.gif , faina 'Helios" klube wink.gif
Mačiau fainai įrenginėja Universalinėj pačiam viršutiniam aukšte kavinę "Laikinoji sostinė", kažin, kada atidarys???
Neblogai pasisėdėti 'Forum Palace" wink.gif , o Kalėdas šventėm graikų restorane 'Liūtų vartai", labai patiko (tik maistas vienodas, beskonis), o aplinka intymi, gan romantiška, aristokratiška, faina, nors vietos nedaug rolleyes.gif
Jauku "Forto dvare" ir "Žemaičių smuklėje" bei "Ritos smuklėje" (Žirmūnuose).
Nepatiko Barbacano kino klube, aplinka kažkokia ne to g.gif ir "Arbatos magijoj" idėja gera, bet baisiai jau maža, ankšta ta patalpėlė, tikėjausi ko kito unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 02 05, 10:43)
Mes buvome ten, galiu sakyti, kad tikėjaus kažko skanesnio, įspūdingesnio rolleyes.gif ,na, tik kainos tai turbūt tikrai mažiausios Vilniuje , kainuoja kebabai 5,50-6,50, o kitoj Vilniaus kavinėj apie 12 LT.

Aš pietauju "Sultan's" - man baisia ten patinka. Ir skanu. Svarbiausia, kad gali pasirinkti arba į lavaša arba į bulkutę, kad padarytų. Bulkutės tai šviežios, traškančios. Ir padažiukai 3 rūšių: jogurtinis, česnakinis arba aštrus.
Atsakyti
http://www.meniu.lt/ - visų miestų restoranai, kavinės, barai... yra ir receptėlių
Atsakyti
O as noreciau parekomenduoti Prospero zirgyna ir jo kavine netoli Vilniaus, Gineitiskese. Dirba nuo 13-22. Idomumas, kad kavines siena stikline, uz jos - uzdaras maniezas su zirgais jojanciais. Is kavines yra durys, atsidaro, galima nueiti paziureti. Musu vaikas kaifuoja ten budamas. Yra kampeliukas vaikams su zaislais, piesimu. Galima uzsisakyti arkliuka pajodineti wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Nedurna @ 2004 02 08, 16:33)
O as noreciau parekomenduoti Prospero zirgyna ir jo kavine netoli Vilniaus, Gineitiskese. Dirba nuo 13-22. Idomumas, kad kavines siena stikline, uz jos - uzdaras maniezas su zirgais jojanciais. Is kavines yra durys, atsidaro, galima nueiti paziureti. Musu vaikas kaifuoja ten budamas. Yra kampeliukas vaikams su zaislais, piesimu. Galima uzsisakyti arkliuka pajodineti wink.gif

Mes tai vasarą praktikuojame tą kavinę - labai įdomu vaikams ten. Yra ir kur pasisupti. Patinka ir ant žirgo pajodinėti.
Atsakyti
"Slėptuvėje" mūsų šeimynai labai patiko, ten ir gyva muzika vakarais skamba thumbup.gif , 'Pušynėlyje" irgi savaitgaliais, atrodo, grojama, "Baltuose drambliuose" tai būna, kad mokama, kažkuriom dienom "Meksikoje" gyva muzika, o kur dar galima nemokamai išgirst "gyvos" muzikos?
Tiesa, o "Bočiuose" seniai nebuvau, ar ten kas pasikeitę, ar jie dar yra, ar ten faina?Ar faina 'Chane"?
Dar man patinka Pašilaičių 'Forto" II aukšte wink.gif , ten linksma, gera atmosfera ir pan. wink.gif
Atsakyti
ačiū už Sultan's rekomendacijas clap_1.gif šeštadienį su vyru buvom vilniuj ir ieškojom, kur užkąst essen.gif. tai radom, ir patiko...

Atsakyti
Žinot,buvau tame uzbekų reatorane Kaune. g.gif Nelabai man ten patiko.Aptarnavo tokia pakvakus lietuvė su tiubeteika.Kai užsisakiau troškinio ,tai pasakė ,kad jau nebeturi.Vyrui atnešė tikrai skanų ,bet visai šaltą plovą.Mikrobangė sugedo?
Aš užsisakiau vištienos kebabą,tai ji man sakė ,kad su bulvėm bus.Kai atnešė ,pasirodė,kad ne,o paaiškino nežinojusi.Taigi pirkom uzbekų duonos,ji visai skani buvo.Maistas gal ir skanus,bet kažko ten trūksta...
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 02 17, 13:53)
"Slėptuvėje" mūsų šeimynai labai patiko, ten ir gyva muzika vakarais skamba thumbup.gif ,

Nu jau sakyciau baisus tas Sleptuves maistas... Kiek kartu esu buvusi, tiek kartu baisiai neskaniai pavalgius. Nu turbut as taip uztaikau... Paskutini karta sventem gimtadieni pries keleta savaiciu, tai net tai, ka valge kaimynai, visai neapetitnai atrode.... Baisi virtuve... Gira tik skani.
Bet aisku yra privalumu: gyva smagi muzika, didelis vaiku kambarys, daug vietos...
Atsakyti