Įkraunama...
Įkraunama...

Geri restoranai, barai, kavines Lietuvoje

QUOTE (vija @ 2004 02 23, 17:47)
Nu jau sakyciau baisus tas Sleptuves maistas... Kiek kartu esu buvusi, tiek kartu  baisiai neskaniai pavalgius. Nu turbut as taip uztaikau... Paskutini karta sventem gimtadieni pries keleta savaiciu, tai net tai, ka valge kaimynai, visai neapetitnai atrode.... Baisi virtuve... Gira tik skani.
Bet aisku yra privalumu: gyva smagi muzika, didelis vaiku kambarys, daug vietos...

o kur ten vaikų kambarys, nematėm blink.gif
Aš valgiau ten spageti, visai įdomus, aštri paprika, vištiena, vaikams labai skanūs blyneliai buvo, o skaniausios-Itališkos salotos
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 02 23, 10:53)
QUOTE (vija @ 2004 02 23, 17:47)
Nu jau sakyciau baisus tas Sleptuves maistas... Kiek kartu esu buvusi, tiek kartu  baisiai neskaniai pavalgius. Nu turbut as taip uztaikau... Paskutini karta sventem gimtadieni pries keleta savaiciu, tai net tai, ka valge kaimynai, visai neapetitnai atrode.... Baisi virtuve... Gira tik skani.
Bet aisku yra privalumu: gyva smagi muzika, didelis vaiku kambarys, daug vietos...

o kur ten vaikų kambarys, nematėm blink.gif
Aš valgiau ten spageti, visai įdomus, aštri paprika, vištiena, vaikams labai skanūs blyneliai buvo, o skaniausios-Itališkos salotos

Oi supainiojau... Turejau omenyje ne Sleptuve, o Ritos Smukle Zirmunuose.
Apie Sleptuve nuomones neturi, bo 100 metu ten nebuvus...
Atsakyti
Teip.. ir as galiu parekomenduot:))
Pirmiausia kas megstat cepelinus, ar siaip bulvinius patiekalus, tikrai nepasigailesit apsilanke Karmelavoj .bliamba tik kad pavadinimas uzkrito tos kavines..ja rasit vos ivaziave i Karmelava. jau cepelinu didumas..o skanumas.. thumbup.gif niam niam..dar neteko girdeti nusiskundimu..labai jauki aplinka (yra trys sales ir visos skirtingu stiliu). Tikrai verta apsilankyti. wub.gif
Kaune viena is megiamiausiu kaviniu yra "Seni Vartai" Savanoriu pr. pries Mc'Donalda. Labai patiko aplinka, o ir meniu pakankamai platus ir patiekalai skanus.
Is piceriju mieliausia "Milano":) Jei kas megsta tikras italiskas picas, apsilankykit "Da Antonio". Te maxi picos tookios dideles, kad net ir labai isalke kartais neistengia "pribaigt":) tik kad padaziukai truputi beskoniai, nors pacios picos tai liux:)
Nors zinau kad vasara dar pakankamai toli, bet galeciau rekomenduoti keleta kaviniu Nidoj:) vasara tenka labai daznai te lankytis, tai kone visas esu aplankiusi:)
taigi:) "Kursis" (centre, salia tokiu pat pavadinimu esancio prekybos centro) - labai skanus cepelinai ir laabai dideli. "Eserine" garseja savo zuvies patiekalu ivairove. Tikrai labai skanu, bet..brangoka:) Taciau jei jau nusprendet nepagaileti pinigeliu, tikrai verta apsilankyt. Be to, tai kavine ant mariu kranto ir vasara sedint lauke galima geretis tikrai nuostabiu vaizdu.smile.gif "Pasiure" (salia autobusu stoties) - labai skanus bulviniai vedarai:) Ir aplinka tokia labai lietuviska:) Net padavejos apsirengusios tautiniais drabuzeliai (niu panasiais i juos:)) "Pastoge" istrigo nuostabiu patiekalu apipavidalinimu, deja kainu nepamenu :/ Nors paciai dar neteko patyrinet "Seno Zvejo" virtuves, bet esu girdejusi tikrai gerus atsiliepimus:)
Vat.. Juodkrantej skaniausia viesbucio "Azuolynas" restorane, tik kad brangoka.. bet kokybe tikrai atitinka kainas:) Nzn kaip kitiems, bet man labai nepatiko "Zvejone". Maistas kazkox nedadarytas, bet to,porcijos labai mazos:/ O kadangi dar turiu labai greta maisto kokybes nustatymo buda - skrandi, tai galiu tik tiek pasakyt, kad nepraejo ne pusvalandis kaip jis sustreikavo..
Pervalkoj aplankyti viena labai faina kavinuke, bet gaila nepamenu pavadinimo.. Kokie te skanus zuvies kepsniai..niam niam:)
Jeigu kas lankysites kitoj Kursmariu pusej rekomenduoju kavine "Kintai":) Ja rasit vaziuodami Ventes Rago link, uz Kintu miestelio pasuke pagal rodykle i Silute. Te tarp tvenkiniu (ta vieta turetu itin gerai zinoti uzkieteje zvejai:)). Na truputuka painu, bet labai faina:) Maistas labai skanus ir vieta labai grazi:) Tik kebloka su vaikuciais, nes tai vieta prie vandens, tai tektu truputi padabot:)
tai vat.. siam kartui tiek:))
Atsakyti
Ausryte,manau ,kad cepelinus valgei Tigrasoj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (LINCE @ 2004 02 29, 08:37)
Ausryte,manau ,kad cepelinus valgei Tigrasoj thumbup.gif

butent ! thumbup.gif
Atsakyti
praleidom šeštadienio vakarą kavinėj "LAIKINOJI SOSTINĖ", tai tikrai likom sužavėti, ir vaikams buvo ką veikti (spec. kampelis su žaislais) , erdvė, kultūringa aplinka, gyva muzika thumbup.gif . Beje, kainos normalios ir labai labai įdomūs, nestandartiniai patiekalai thumbup.gif
O Slėptuvėj paprastą dieną fainiau, buvom dar kartą nuėję, kai vyko koncertas, tai visai nepatiko, avangardas, puritonas, grynas alubaris blink.gif g.gif
Dar sekmadienį buvom Europoj, tai Čili picerijoj pyrago laukėm apie 40min.
sad.gif , barmenui sakom, tai dabar gal kompensaciją kokią -kavos mums suveiksit rolleyes.gif , malačius už tai abiem mum su vyru po kavos puodą pastatė rolleyes.gif biggrin.gif )
Atsakyti
Buvau Šiauliuose ir labai patiko naujas (bent jau man ir dar neseniai atsidaręs) restoranėlis ar greito maisto užeiga Kažkoks viščiukas? Ten kur netoli ,,Granto" yra. Ir kainos normalios ir skanu. Gal kas esat Panevėžyje ,,Rage" valgę kiniškų patiekalų? Būtų įdomu gauti atsiliepimų.
Man skaniausia Panevėžyje ,,Čičinsko smuklėje" ypač vasarą. Didelės porcijos, lietuviški patiekalai. Labai šaunu. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tiesa, nepamenu, rašiau ar ne, man labai patiko KLAIPĖDOJE kavinėje"GRANTO KAVINĖ" pats interjeras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (ausryte @ 2004 02 28, 22:34)
Teip.. ir as galiu parekomenduot:))
Pirmiausia kas megstat cepelinus, ar siaip bulvinius patiekalus, tikrai nepasigailesit apsilanke Karmelavoj .bliamba tik kad pavadinimas uzkrito tos kavines..ja rasit vos ivaziave i Karmelava. jau cepelinu didumas..o skanumas.. thumbup.gif niam niam.. dar neteko girdeti nusiskundimu..labai jauki aplinka (yra trys sales ir visos skirtingu stiliu). Tikrai verta apsilankyti. wub.gif

Pamirsai pridurti, kad tu cepelinu riebumas irgi rekordus musa!!!!! Bent jau mums pasitaike taip, kad cepelinai iki puses riebaluose skendejo!!!! Patys cepelinai gal ir skanus buvo, taciau padazas - feeeeeeeeeeeeeeeeeee, net dabar nupurto prisiminus, kaip reikejo riebaliuose knaisiotis......
Atsakyti
Kaune man patinka ''Tado Blindos smuklė''(šalia Čarlstono Kęstučio gatvėj).Jauku ,kainos nedidelės,bet porcijos...ir labai skanu.

O ''TIGRASOJ'' cepelinų padažą ,jei neklystu,gali rinktis(su grybais ar spirgučių).Man tai visuomet tiko,nes nemėgstu sausos bulvės ryt. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (kauke2 @ 2004 03 01, 12:34)
QUOTE (ausryte @ 2004 02 28, 22:34)
Teip.. ir as galiu parekomenduot:))
Pirmiausia kas megstat cepelinus, ar siaip bulvinius patiekalus, tikrai nepasigailesit apsilanke Karmelavoj .bliamba tik kad pavadinimas uzkrito tos kavines..ja rasit vos ivaziave i Karmelava. jau cepelinu didumas..o skanumas..  thumbup.gif  niam niam.. dar neteko girdeti nusiskundimu..labai jauki aplinka (yra trys sales  ir visos skirtingu stiliu). Tikrai verta apsilankyti.  wub.gif

Pamirsai pridurti, kad tu cepelinu riebumas irgi rekordus musa!!!!! Bent jau mums pasitaike taip, kad cepelinai iki puses riebaluose skendejo!!!! Patys cepelinai gal ir skanus buvo, taciau padazas - feeeeeeeeeeeeeeeeeee, net dabar nupurto prisiminus, kaip reikejo riebaliuose knaisiotis......

aha..as nekenciu tu spirgu, bet ir neteko ju niekada te valgyt:/ kazkaip visada su grietine gaudavau.. :/ na ir kitu lekstese cepelinai neskesdavo:/ nzn..nzn..
Atsakyti
Šiandien pagalvojau, kad labiausiai įspūdį man paliko šios kavinės
Nr. 2- 'Juozo bravoras"-Šventojoje thumbup.gif
Nr. 3- 'Šeduvos " malūnas thumbup.gif
Nr. 4 - Birštono seklyčia thumbup.gif
Nr. 1 - Kretingos žiemos sode esantis restoranėlis thumbup.gif (nemaniau, kad Lietuvoj yra tokių neįtikėtinų vietų, būtinai pamatykit wink.gif
Dar ieškau progos nuvykt į Kretingoje esantį 'Vienkiemį" wink.gif
Tiesa 'Pirčiupių" kavinėj irgi smagu wink.gif
Atsakyti