Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. BALANDĮ (176 TEMA)

Labas irmt :4u:

Kiausu gal kokius 3 suvalgiau idarytus 😃 kaip jum Velykos? 

Persikine,  ar seniai DE?

Atsakyti

Ciut virs metu :) Isikurem, su darbais lyg viskas ok, pradejom galvoti apie vaikus. Kai pagalvoji, tiek visko nezinau :D 

Atsakyti

Man tiek pat metu :)  as irgi atrodo nieko nezinau :) bet ismoksim kai bus laikas :)

Atsakyti

O jus jau ilgai bandot? Dar toks idomus klausimas, del akoholio ir vyru. Zinau, kad vyras grizes per atostogas nores truputi pabaliavot su tevu kazko stipresnio isgerti dar kazka. Ar labai jau kreipet demesi i tai? Ar visiskai negalvojot? Nes skaiciau kad tik po 3men nuo alkoholio vartojimo galima kazka daryti  :unsure:  :unsure:  :unsure:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Persikine: 01 balandžio 2018 - 16:50

Jau ilgokai man atrodo 8 men.. Save 'issityriau' hormonus, tai viskas gerai, kita men vyras eis spermogramai, jei dabar neuzkibs :) nes per ov visada turejom pataikyt bent po karta.

Del alko tai mes negeriam visai, kai tik pradejom planuot, bet cia vyras taip grieztai nusistates, as tai manau, kad nieko tokio truputi :) na gal tik nereiketu jau stipriai padauginti, bet tas visais gyvenimo atvejais nera sveika :) 

Atsakyti

Aciu uz naujus namucius😘

Visas su Sv.Velykom. Stipriu kiausiniu😁

Tikiuosi ir sitoj temukej pasipils daug nauju nestukiu, to ir linkiu Velyku proga visoms😊

Atsakyti

Mielosios su Sv. Velykom! Kad visoms kuo greiciau viskas pavyktu  :wub:

As nuo penktadinio siaip sau jauciuosi, ir papykina, ir vemiu rytais, skrandis keistas, valgau po truputi o atrodo kad suvalgiau akmeni.. dar galvos skausmai. gerai kad ilgasis savaitgalis tai miegu ir diena ir vakare anksti einu miegucio. Bet nieko viska istversime. svarbiausiai kad zirniukas augtu ir butu ten viskas gerai :) 

 

deraramos, dar yra vilciu tikrai si cikla  :4u:

Atsakyti

Del alko tai mes irgi negerem nuo planavimo pradzios. Ir taip gerai be alko.... pripranti paskui :) 

Atsakyti

Viskas bus gerai - visoms :) Kiek beskaiciau, vienoms anksciau uzkimba, kitoms veliau, bet visoms uzkimba :) Mes visiskai nevartojam alko, na vyno kokia taure kartais, o Lietuvoj 1.5m nebuve, zinau, kad vyro tevas nores kazka uzvartot, tai vat ir mastau. Sakau, po baliaus jokiu bandymu nebus bent tris menesius :D

Atsakyti

Persikine, briedas. Vienas uzbaliavojimas nieko ten nesudirbs. Gi negers visa menesi statinemis.

Atsakyti

Kartais is to didelio noro pradedu matyt bruksnelius, kuriu nera 😂 pvz cia man kazkas matosi:

http://www.part.lt/p...03097433264.jpg

Labas rytas, kaip laikotes? Man tai jau lyg geriau su sloga, bet vis tiek uzgulus nosis ir pakosau.. Bet nors visa nakti ismiegojau 😃

Atsakyti

Deraramos, labas rytas :) vyras jau darbuose, man paskutinis laisvadienis, megaujuos tyla ir kava :D rytoj jau i darba. O del testuko....... gal ir matosi ten koks seseliukas....? :hmm:  :hmm:​  man akinuotei sunku pasakyti 

 

Guzikai, man tokio tvirto zodzio ir reikejo :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Persikine: 02 balandžio 2018 - 08:13