Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. BALANDĮ (176 TEMA)

Ech ir man ryt i darba, turiu vilties per siandien pasveikti :D 

Na ten seselio seselis.. Kol nebus antro ryskesnio, tol toks pigutis nieko nereiskia.. Esu ir ryskesniu vaiduokliu turejus :D bet smagu, kad nors kas pagaliau pasimate. Krutine vis jautreja.. Irgi iprastas simptomas :)

Atsakyti

Bandyk, liaudiskai, issiguleti, prakaituoti, kad visa bacila lauk :) as vis niekaip neissirenku gydytojo pas kuri eiti pirminei apziurai :D

Atsakyti

Kartais is to didelio noro pradedu matyt bruksnelius, kuriu nera 😂 pvz cia man kazkas matosi:

http://www.part.lt/p...03097433264.jpg

Labas rytas, kaip laikotes? Man tai jau lyg geriau su sloga, bet vis tiek uzgulus nosis ir pakosau.. Bet nors visa nakti ismiegojau 😃

Na šešėliukas matyti  :)  Bet svarbiausia, kad ryškėtų  :) 

Aš tai gerai laikausi, tingiai gulinėju lovoje, klausausi kaip vyras duše dainuoja  :D  Taip tingiu ką nors veikti, bet reikia eiti užvalgyti, nes jau žarna žarną ryja  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2018 04 02, 05:41)
<p>Kartais is to didelio noro pradedu matyt bruksnelius, kuriu nera 😂 pvz cia man kazkas matosi:</p><p></p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.part.lt/perziura/5a8f24311499d17555f05adb03097433264.jpg'>http://www.part.lt/perziura/5a8f24311499d17555f05adb03097433264.jpg</a></p><p></p><p>Labas rytas, kaip laikotes? Man tai jau lyg geriau su sloga, bet vis tiek uzgulus nosis ir pakosau.. Bet nors visa nakti ismiegojau 😃</p>



nu seseliuka tai ir as matau ax.gif

as pikta nubudau,zmogu uzmusti galeciau, niekam kantrybes nera.. ryskiai pms , bet labai stiprus si menesi, seniai taip bebuvo unsure.gif ar gali buti del situ visu papildomu hormonu vartojimo?

be to panos ar duphastona reikia gerti kasdiena tuo paciu metu ar nesvarbu?
Atsakyti

Hormonai tikrai gali sposus kresti.. Ir visus vaistus ir vitaminus geriau gerti tuo paciu metu :4u:

Atsakyti

Man tai kazkokia depresucha  :huh2:  :huh2:  :huh2:​ cia pavasaris taip veikia... sedziu ir nieko nesinori. 

Atsakyti

deraramos ir as kaz ka matau :) padaryk ov testa  :D  :D  :D 

kisulita, as taip pat guliu ir guliu, galiu taip visas dienas praguleti.... bet rytoj i darba. Galvoju kodel neduoda kaz kokio dekretinio per pirma trimestra kai reikia labiausiai saugotis ir kai taip bloga... :D 

Atsakyti

Persikine, o DE abu dirbat? Ar yra lt bendruomene? :) koks miestas?

Fiesta, pasidarysiu namie, kol kas dar pas uosvius.. Na cia tas seselis dar cia toks visai visai is didelio noro :) taip sakant 10 pasidarius vienas gali ir parodyt kazka :D

Atsakyti

Miestas netoli Olandijos sienos  :B​ yra cia tu lietuviu, tik kad kaip sakoma lietuvis lietuviui emigracijoj priesas :D tikrai, kiek teko susidurti tai ojojoj.... dirbam, zinoma :) 

Atsakyti

Deraramos, kazkas yra, lauksim ryskejimu :)

Atsakyti

kisulita, as taip pat guliu ir guliu, galiu taip visas dienas praguleti.... bet rytoj i darba. Galvoju kodel neduoda kaz kokio dekretinio per pirma trimestra kai reikia labiausiai saugotis ir kai taip bloga... :D

Joo, iš tiesų tai sunkus pirmas trimestras, o kai dar į darbą, tai iš vis sunku  :huh2:​ 

Atsakyti

Malonu, kad ne viena tikit manim si cikla, bet as jau smarkiai suabejojau savo busimu gruodinuku  :huh2: patepliojo truputi ir temp (dienos metu) nusirideno iki 36.1... Pilva pamaudzia. Ov testas blankutis. Nors dar tik 9, max 10 dpo, jei pasitiket mano pojuciais.. Velniava  :unsure:​ 

Atsakyti