Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. BALANDĮ (176 TEMA)

Siaip rimtai labai nesamoninga, kad pacioj pradzioj, kai daznai negera moteriai, reikia eiti i darba pilnu pajegumu ir dar 'pageidautina' nuslept nestuma, nes maza kas..  :unsure: kai ne pilvas, o elgesys ir savijauta labai isduoda ir pavedineja.. Visoms kuo lengvesnio nestumo :4u:

Atsakyti

Siaip rimtai labai nesamoninga, kad pacioj pradzioj, kai daznai negera moteriai, reikia eiti i darba pilnu pajegumu ir dar 'pageidautina' nuslept nestuma, nes maza kas..  :unsure: kai ne pilvas, o elgesys ir savijauta labai isduoda ir pavedineja.. Visoms kuo lengvesnio nestumo :4u:

Zinau man dar tik 6 savaite kažkur bet aš jaučiuosi kol kas tikrai gerai net galvoju aš čia viskas gerai  :hmm: 

gal nėštumas lengvas bus!  :nestuke 

gal yra mamyčių kurios turejo lengva pradžia ir kada maždaug prasidėjo simptomai jums!  :4u: 

Atsakyti
Deraramos, gal cia implantacinis patepliojomas..smile.gif
Atsakyti

mažai tikėtina, bet viltis miršta paskutinė :D 

Atsakyti

Deraramos, issilaikys zirniukas, tikek :) 

Atsakyti

ačiukas, bet manau, kad nėra ten anei žirniuko, anei pupytės  :hmm:  eis vyras savo gyvuliukų pasitikrinti, reik žiūrėt, kame čia replės :) 

Atsakyti

suskaičiavau, kiek testų iš maišo išnaudojau šį mėnesį  :oh:  jau 18!! neveltui įsigijau tiek :D man manija ar kažkas tokio. Hobis per švelniai pasakyta..

Beje, manau, kad jau tuoj galėsiu specializuotis kaip close-up fotografė  :bigsmile:  ko tik neišlaužiu, net su žibintuvėliu pašviečiu  :lol: 

čia vakarinis:

[URL=http://www.part.lt/perziura/cad12fcd4a4cfb8c36ea3ec99e256145951.jpg]cad12fcd4a4cfb8c36ea3ec99e256145951.jpg[/URL]

įžiūrite pilkšvą juostelę?  :mirksiukas:​ 

Atsakyti

Labas  Hal būtinai dufa vienodai kas 12h tarkim geriu 07- 19val

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motiejus5: 02 balandžio 2018 - 20:19

suskaičiavau, kiek testų iš maišo išnaudojau šį mėnesį  :oh:  jau 18!! neveltui įsigijau tiek :D man manija ar kažkas tokio. Hobis per švelniai pasakyta..

Beje, manau, kad jau tuoj galėsiu specializuotis kaip close-up fotografė  :bigsmile:  ko tik neišlaužiu, net su žibintuvėliu pašviečiu  :lol:

čia vakarinis:

[URL=http://www.part.lt/perziura/cad12fcd4a4cfb8c36ea3ec99e256145951.jpg]cad12fcd4a4cfb8c36ea3ec99e256145951.jpg[/URL]

įžiūrite pilkšvą juostelę?  :mirksiukas: 

Deraramos, kazkas matos!!! Linkiu ryškėti! Būtinai įkelkit rytojaus!  :wub: 

Atsakyti
QUOTE(motiejus5 @ 2018 04 02, 18:18)
<p>Labas  Hal būtinai dufa vienodai kas 12h tarkim geriu 07- 19val</p>


o blyn.. man rodos man sake 1 tablete per diena.. nu as tokia isejus , kad uzmusk nepamenu zinok unsure.gif o siaip statysiuos tada zadintuva, kad prisiminciau ir nesiotis teks pilna kisenes nes su manim tai bilkeas ziuriu.

deraramos, nu ***** zinok ir as matau blink.gif bet as tokia kaip ir tu. nors santykiu nebuvo visai ale nagus niezti testuka pasidaryti, mazu vejalis pripute biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Deraramos, patarimas per velus jau, bet reikejo snd vakare nieko negerti, nakti nesisioti, tai rytinis super koncentruotas slapimas turetu parodyti jei kas yra:))
Atsakyti

Editukas*, 02 Bal 2018 - 17:23, parašė: Zinau man dar tik 6 savaite kažkur bet aš jaučiuosi kol kas tikrai gerai net galvoju aš čia viskas gerai :hmm: gal nėštumas lengvas bus! :nestuke gal yra mamyčių kurios turejo lengva pradžia ir kada maždaug prasidėjo simptomai jums! :4u:
Mano nestumas buvo lengvas. Tik mesos pirma men negalejau valgyt, o siaip pasijauciau nescia kai jau nebegalejau batu per pilvuka uzsiristi ir pabaigoj kai 10laipteliu budavo didelis ysukis, bet ko noret +25kg prigauti buvo.
Atsakyti