Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. BALANDĮ (176 TEMA)

QUOTE(deraramos @ 2018 04 23, 20:03)
<p>Baisu man tie vagys, juk gali ir is gyvenamos sodybos plest, jei savininkai reguliariai darbuose unsure.gif reiks galvot kaip apsisaugot, nes as bent kol kas neplanuoju likt namuose..</p>



viskas bus gerai, ir bute gali apiplesti.. apsitverkit, pora sunu jau isaugusiu is prieglaudos ir busi rami. o kai remontu darysites tai susidekit ir lauko kameras ir vidaus signala kad nakciai prisiduot galetum. miegosi ramei. jai jau lausis tikrai isgirsi. tiesa toli nuo miesto?
Atsakyti

Suniuku manau kol kas ne, labai priristu prie vietos, negalima palikt butu kad ir parai. Turim mes namini suni jau :) remontu irgi kol kas nenusimato, bet signalizacija manau pirkinys nr.1 bus. Nuo didmiescio toloka, bet netoli yra miestelis..

Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2018 04 23, 23:03)
<p>Baisu man tie vagys, juk gali ir is gyvenamos sodybos plest, jei savininkai reguliariai darbuose unsure.gif reiks galvot kaip apsisaugot, nes as bent kol kas neplanuoju likt namuose..</p>


Musu atveju tai voge savi, kai namai be seimininku liko stovet, nes pasidare atseit niekieno. Arba visu biggrin.gif
O siaip, techniskai yra ir kameros, ir signalizacijos pultas, bet nesinungiam. Kol kas tikrai uztenka sunu. Ir pro labfa einu ziuret tik tada, kai jau namu suo ima lot. Tik daznai tai buna kokios stirnos ar lape netoli namo smirinejantys smile.gif


Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2018 04 23, 20:22)
<p>Suniuku manau kol kas ne, labai priristu prie vietos, negalima palikt butu kad ir parai. Turim mes namini suni jau smile.gif remontu irgi kol kas nenusimato, bet signalizacija manau pirkinys nr.1 bus. Nuo didmiescio toloka, bet netoli yra miestelis..</p>


kad ir kameras lauke, visada matysit jai kas smirineja aplink 4u.gif . viskas bus gera, nepergyvenk taip, dziaugsiesi dar mirksiukas.gif

katute- visada taip. kur gi jau svetimas znos kad namai tusti.. rolleyes.gif pas mjus ten irgi garantuoju, kad kaimyai nes sodai gyvenami tai niekam kitam ir nera ten ka nesti.
Atsakyti

Ir kur sąąžinė žmonių iš kaimyno vogt 🤔😣 :D  ***** man obuoliai irgi vieną dieną yra galvoju panokinsiu gryžtu vakare nuskinta ligi nulio ir tai mažos obelelės šviežios mes naujakuriai  :unsure: prieš tai metus buvo negyventa tai šalimais buvo įprasta jau turbūt ateit ir nusiskint kaimynukų vieni tėr ..bet kai jau yra žmonės atsikėlę ir vaikai laksto kažkaip rankos nekiltų imt man  :blink: ..

Šunuko lauke irgi nenoriu to amsėjimo ištisai dėl kiekvienos lapės stirnos ar zuikio  :huh2:  deraramos  :4u:  

Atsakyti

cool.gifgadinsim nt buriu biggrin.gifsokiai.gif

man nuo ryto skausmai desiniam sone unsure.giftikiuosi nesisuka dar viena didele cista cry.gif

:4u: o man tai pamaudena žemai tai suduria kyg peiliais gimda kaip suprantu bet Bt tai žema ir krūtinė skausminga jau negi O :blink:  prie žemos Bt dar truksta čiut d nors ištikro net nežinau kada būti tur po praradimo nes mm parėjo vos po dvieju savaičių nuo išsivalymo kas labai per greitai pagal mane ar ne 🤔

Atsakyti
QUOTE(- hal - @ 2018 04 23, 23:41)
katute- visada taip. kur gi jau svetimas znos kad namai tusti..  rolleyes.gif  pas mjus ten irgi garantuoju, kad kaimyai nes sodai gyvenami tai niekam kitam ir nera ten ka nesti.


Kaimynai, tai faini labai, viskas ten su jais gerai, bet iki pardavumo, ta nama nuomavosi gimines... Po to jau ne gimines, tai vat ir issidalino. Nes juk, niekieno. Na, bet cia, kaip sako... Tikiuosi tie daiktai atnes jiems laimes.

QUOTE(motiejus5 @ 2018 04 24, 00:13)
<p>Ir kur sąąžinė žmonių iš kaimyno vogt 🤔😣 biggrin.gif  ***** man obuoliai irgi vieną dieną yra galvoju panokinsiu gryžtu vakare nuskinta ligi nulio ir tai mažos obelelės šviežios mes naujakuriai  unsure.gif prieš tai metus buvo negyventa tai šalimais buvo įprasta jau turbūt ateit ir nusiskint kaimynukų vieni tėr ..bet kai jau yra žmonės atsikėlę ir vaikai laksto kažkaip rankos nekiltų imt man  blink.gif ..</p><p>Šunuko lauke irgi nenoriu to amsėjimo ištisai dėl kiekvienos lapės stirnos ar zuikio


Tikrai, iprotis toks dalykas! biggrin.gif Pas mus ziema ir medziotojai is iprocio su sautuvais ir palaidais sunimis slaistesi. Vyras kaip pakele vaju! Tai dabar ateina vieni kiti kaimynai atsiklaust ar gales per karscius tvenkiny maudytis ir butinai penkis kartus primena, jog BUTINAI vyra perspeciau, jog susitare jie ateina 😄

O suo suniui nelygu. Mano vokietis loja kada reikia, na perspeja jei keliuku kazkas prajuda. Bet jei namu suo tyli, tai demesio nekreipiu. Kai jau ir namuose gyvenantis burzgia, tada einu ziuret. Labai gera sistema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(motiejus5 @ 2018 04 23, 21:13)
<p>Ir kur sąąžinė žmonių iš kaimyno vogt 🤔😣 biggrin.gif  ***** man obuoliai irgi vieną dieną yra galvoju panokinsiu gryžtu vakare nuskinta ligi nulio ir tai mažos obelelės šviežios mes naujakuriai  unsure.gif prieš tai metus buvo negyventa tai šalimais buvo įprasta jau turbūt ateit ir nusiskint kaimynukų vieni tėr ..bet kai jau yra žmonės atsikėlę ir vaikai laksto kažkaip rankos nekiltų imt man  blink.gif ..</p><p>Šunuko lauke irgi nenoriu to amsėjimo ištisai dėl kiekvienos lapės stirnos ar zuikio  huh.gif  deraramos  4u.gif  </p><p></p><p></p><p></p>


sazine toks dalykas,kad gerai dresuota laiku tyli biggrin.gif biggrin.gif . aisku gal skamba ziauriai, bet jau nekarta isitikinau, kad toks zmoniu porusis egzistuoja tikrai. ziuresim kaip mums eisis kai ten susitvarkysim, zinau kad vartukus desim tikrai, gales per tvora karstyti.. rolleyes.gif

QUOTE(motiejus5 @ 2018 04 23, 21:17)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="- hal -" data-cid="72078877" data-time="1524459806"><div><p>vartotojo įkelta nuotraukagadinsim nt buriu vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka

man nuo ryto skausmai desiniam sone vartotojo įkelta nuotraukatikiuosi nesisuka dar viena didele cista vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p> 4u.gif o man tai pamaudena žemai tai suduria kyg peiliais gimda kaip suprantu bet Bt tai žema ir krūtinė skausminga jau negi O blink.gif  prie žemos Bt dar truksta čiut d nors ištikro net nežinau kada būti tur po praradimo nes mm parėjo vos po dvieju savaičių nuo išsivalymo kas labai per greitai pagal mane ar ne 🤔</p>



zinok man puse nakties tempe.. negalejau apsiversti normaliai ant kito sono unsure.gif vis prasibusdavau nuo skausmo.. kazi gal i dupha reguoja ? mano O jau buvo labai anksti dabar 16 CD.. isvis kai pradejau tuos vaistus skydliaukiai ir dupha vartoti visa puokste nauju pojuciu.

QUOTE(Katute @ 2018 04 24, 05:25)

O suo suniui nelygu. Mano vokietis loja kada reikia, na perspeja jei keliuku kazkas prajuda. Bet jei namu suo tyli, tai demesio nekreipiu. Kai jau ir namuose gyvenantis burzgia, tada einu ziuret. Labai gera sistema biggrin.gif


as be suns bijociau net bute buti.. o dabar visai rami. neloja ji pas mane nebent reikalas labai rimtas yra ax.gif ir siaip mano karve wub.gif
Atsakyti

Hm mano Bt dar labiau pakrito nieko nebsupramtu mo savijauta šyrit kaip pervažiuotos man šalta drebatas kažkoks viduj kava neperskaniausia pykina čiut o tempa 36.6 😔turėtų artėt O bt kilt bet nieko panašaus mm prieš 11d buvo 😣

 

o kaip yra su implantacijom irgi pakrenta ??maža ką 🤔 gal užkibom jau 🤔nors netikėčiau..nauja savijauta man dufastonas lb keistai veikė ir galva skaudejo ir maudeno gimda lb ir tt

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motiejus5: 24 balandžio 2018 - 09:56
kaip siandien salta blink.gif mirtis man.. i atograzas noriu..
Atsakyti

Aha tikrai salta, toks salckretys net ima..

Ech, mergaites, juodas zebro dryzis pas mane :( atsauke sodybos pirkima savininkai, iskilo nenumatytu aplinkybiu.. net nenoriu plestis, per daug skaudu.. jau tiek isisvajojus buvau. Abu su vyru apsiasaroje.. 😢 maza viltis dar islikus, bet jau nebeverta i ja kabintis..

Atsakyti

Ziaaauuuriai liudna, jauciuos kaip praradus, viskas nemiela atrodo.. atsiprasau, kad ne i tema cia as.. 😭

Atsakyti