Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. BALANDĮ (176 TEMA)

hi.gif parsiradau ir as.. statem siltnami pas mama rolleyes.gif nusilesiau kaip zvirblis. kaip savaitgalis panos? ka grazaus naudingo nuveiket?

del skatinimo, man aiskino taip, tas kiausinelis pas mane nesprogsta, ir tada automatiskai nera tikimybes pastoti. jis isikabina ten kazkur aukstai ir tupi, tampa cista. tai tikiuosi aisku kad duphastono uzteks isjudinti reikalus. jai ne tai sake negaisim laiko ir iskarto skatins.

bet ot esu nekantri doh.gif galeciau eiti jauj dabar testo sugadinti liezuvis.gif

sveika naujoke 4u.gif
Atsakyti

Dar palauk, dar anksti, gadinsime kartu, nes tą pačią dieną nelaukiame mmm :D gal kokią gegužės 1 d. bandome testus? :D

Atsakyti
QUOTE(Ritutia @ 2018 04 22, 17:38)
<p>Dar palauk, dar anksti, gadinsime kartu, nes tą pačią dieną nelaukiame mmm biggrin.gif gal kokią gegužės 1 d. bandome testus? biggrin.gif</p>



laugh.gif sakai prie to pacio ir mano kantrybe pratestuojam? rolleyes.gif galim bandyti, bet as numirsiu belaukdama mastau.gif
Atsakyti

suprantu nekantrumą :D praeitą mėnesį labaaai per anksti pradėjau gadinti, nes labai tikėjaus  :oh: dabar atrodo žinau, kad neverta per daug tikėtis, bet vis tiek įdomu, kiek išlauksiu :D 

Atsakyti
QUOTE(deraramos @ 2018 04 22, 18:05)
<p>suprantu nekantrumą biggrin.gif praeitą mėnesį labaaai per anksti pradėjau gadinti, nes labai tikėjaus  doh.gif dabar atrodo žinau, kad neverta per daug tikėtis, bet vis tiek įdomu, kiek išlauksiu biggrin.gif </p>


kada jau verta pradeti gadinti, kiek dienu po o? ax.gif biggrin.gif
Atsakyti

Geriau iskenteti iki kokios 10tos :D

Atsakyti

Pritariu, deraramos :) man pagal programėlę rodo rytoj ovuliaciją, bet nu gal anksčiau biški, gal vakar :D nes buvo susmazmavę pilvuką biški, tai gegužės 1 d.lauksiu...

 

o kaip rašiau būtų tobulas svajonių testas, pasimylėjai, pasitikrinai, nėščia :D bet čia jau šiaip iš būrimų operos :D nes ateitį numatytų... o dabar pilveliuose maži spermiukai gyvena mūmyse, kabinasi į gyvenimą ir ieško kiaušinėlių... tuoj tuoj ras... o gal jau rado... ech...  :wub:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritutia: 22 balandžio 2018 - 20:59
QUOTE(deraramos @ 2018 04 22, 18:52)
<p>Geriau iskenteti iki kokios 10tos biggrin.gif</p>



aha, o pati tai tiek nelauki lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti

Kitus protinti visada lengviau :lol:

Atsakyti

-hal-, o tai gal ir vadinamus sprogdukus skirs tada? Kiek zinau ten injekcija buna, kuri susprogdina ten viska, kad isovuliuotu graziai, jei pati ovuliacija nevyksta. Nestimuliuos turbut daugiau kiausineliu be sprogduku?.. Ar nieko nesake?

Ar kas nors geriau nusimano? Negali but taip, kad TIK stimuliuojant jie visi i cistas nueis ir bus tik blogiau?.. Nenoriu panikos kelt, bet... :unsure:

Atsakyti
QUOTE(Nuozmusis Guzikas @ 2018 04 22, 20:42)
<p>-hal-, o tai gal ir vadinamus sprogdukus skirs tada? Kiek zinau ten injekcija buna, kuri susprogdina ten viska, kad isovuliuotu graziai, jei pati ovuliacija nevyksta. Nestimuliuos turbut daugiau kiausineliu be sprogduku?.. Ar nieko nesake?
</p><p></p><p>Ar kas nors geriau nusimano? Negali but taip, kad TIK stimuliuojant jie visi i cistas nueis ir bus tik blogiau?.. Nenoriu panikos kelt, bet... unsure.gif
</p>



taip kaip tu sakai ji man ir sake, kad sprogtukus leis. bet pirmiausia ziures koks poveikis vaistu. jai suveike tai tik o pastimuliuos jai nuo hormonu viskas savaime sprogineja o jai ne, tai tada viska sprogdins. nes sansai yra kad pades, tik nemanau kad dideli nes daugiau menesio tai vaistu nedave. palei ideja uz savaiteles turiu vaziuoti. tikliau penktadieni jau.
Papildyta:
QUOTE(Ritutia @ 2018 04 22, 20:38)
<p>Kitus protinti visada lengviau lotuliukas.gif</p>


tai cia gyvenimo taisykle tokia irnesakyk.gif assa.gif
Atsakyti

Laba iš pat ryto  :4u:  na ar Boružiukas jau Nt pagadino 🤔 :D  me sditbam dirbam O parėjo pirma po  :angel_sadangel: .Tikiuosi pagaut jau treti Nd po mm  :P aš planuoju o ten aukštai D  :lol: 

nenukabinkiy nosyčių mielosios viskas jums pavyks toks pavasaris gražus ir vasara ant nosies idealūs orai sveikti ir planuoti  :oro_buckis:​ 

Atsakyti