Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. BALANDĮ (176 TEMA)

gal yra mamyčių kurios turejo lengva pradžia ir kada maždaug prasidėjo simptomai jums!  :4u:

Aš apie 6 sav. pradėjau jausti krūtinę, o prasidėjus 6 sav. pradėjo truputį pykinti, kai bandydavau valgyti kažką, kas organizmui dėl kažkokių priežaščių pastojus ėmė nebepatikti  :D  Na ir uoslė jaustri buvo, o daugiau nieko nejaučiau, ir viskas apie 9 sav. nurimo  :)​ 

Atsakyti

Foxlady, turiu dar gerti arbatas nuo persalimo ir nakti 4 val keliaus i tualeta, neistveriau :D tai rytinis toks:

http://www.part.lt/i...71cfaa9f507.jpg

Lyg ir renkasi koks seselis, bet blankesnis nei vakar. Temp rytine 36.9.

Ar daugiau niekas neturi testu parodyt? :) 

Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Naaa... Jau teplioja, tai rytoj turetu pramust, kaip laikrodukas. Koks rytas nuostabus svinta, gal galesiu uzsiimt lauko darbais!


QUOTE(Persikine @ 2018 04 01, 17:49)
Dar toks idomus klausimas, del akoholio ir vyru.


Mes nesureiksminam, bet nei vienas ir negeriam tiek, kad reiktu susirupint.


QUOTE(deraramos @ 2018 04 02, 09:30)
Na ten seselio seselis.. Kol nebus antro ryskesnio, tol toks pigutis nieko nereiskia..


As lyg irgi iziuriu kazka. Tikiuosi! biggrin.gif


QUOTE(Editukas* @ 2018 04 02, 19:23)
gal yra mamyčių kurios turejo lengva pradžia ir kada maždaug prasidėjo simptomai jums! 


Mano buvo labai lengvas. Vidury ciklo neiprastai padidejo ir eme skaudet krutine. Pasidariau testa - nieko. Tada palaukiau, kol turejo prasidet mmm, kai jau uzvelavo beveik savaite vel pakartojau ir buvo II. Jokiu kitu simptomu nebuvo. Gal uosle tik jautresne, truputi pykindavo pro maisto skyrius einant.
Atsakyti

Mielosios su labu rytu ..na ar man pagal senas mm po išsivalymo gali būt jog jos lengvos parėjo iškart 🤔

Atsakyti

Labas rytas, panos :) kabesiu as cia su jumis ilgai, nes truputi padirbet reikia pries pastojant dar, bet lauksiu ir planuosiu su visomis kartu 😀 isgeriau kavos, varau dirbt 😯 grazios jums visoms dienos! Daug ND daryki  :yahoo:​ 

Atsakyti

Ka Persikine padirbet reikia? :)

Atsakyti
deraramos biggrin.gif reikejo laikyti suspaudus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Bandziau save itikinti, kad pakentesiu, bet buvo like 2 h miego tai nee :D

Atsakyti
man siek tiek smegenis atleido.. eina sau mergos jai toks pms bus pas mane unsure.gif mane ir vyras ir vaikai ir mama palik,s ir sesuo isizadxes ant pacio galo. dar nenustebciau jai ir suo iseitu kate paseemes su vezliu priesakyje.. kazkoks kosmaras blink.gif blink.gif pati saves jau bijojau vakar vakare...


persikiuke labas 4u.gif pamirsau pasisveikinti ax.gif


motiejus- pilnao gali buti. mano mm visada labai lengvos budavo po naturalaus persileidimo.. viskas bus gerai wub.gif pamatrysi. sako po persileidimo labai lengvai uzkimba ax.gif

katute rytas toks isauso wub.gif siandien mano vyresneliui 12 bigsmile.gif ech kaip laikas bega.. jaumergios apie langus brauzosi, o man vis dar mano mazylis ax.gif


deraramos as kita cikla solidarizuosiuos ir kartu testuosiuos biggrin.gif gale menesio einu pas gine, ziures ar susprogo tos mano velnio cistos ir ar dupha uztekto ovuliacijai suzadinti.
Atsakyti

Laba visoms ir naujai prisijungusioms  :4u: o kad jau pripliurpusios  :D  Su praėjusia švente visas! Mes šį mėnesį per vaisingas dienas saugojomės tai mmm buvo jau irgi kaip niekada lengvos ir prieš mm jokių simptomų nebuvo. Galvoju gal nuo Gepretix hormono irgi palengvėjo. Šį mėnesį nežinau dar kaip čia bus ar darysim ar vėl nukelsim, kaip sušvies  :D  nes turim daug kelionių. Va gegužės gale išvarom, po to liepą ir dar spalio pradžioj  :D  tai galvoju jei užnėštėsiu galiu ir nepatempt  :D  Na bet bus kaip bus. 

Visoms gražios dienos  :4u:​ 

 

03.30 - sheila1988 nelaukia mmm
04.04 - Katute nelaukia mmm
04.04 - Ispaikyta nelaukia mmm
04.08 - deraramos nelaukia mmm
04.17 - gintare nelaukia mmm

04.25 - Boružiukas* nelaukia mmm
04.26 - FoxLady sulauks mmm

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružiukas*: 03 balandžio 2018 - 10:25
QUOTE(- hal - @ 2018 04 03, 10:32)
katute rytas toks isauso  wub.gif  siandien mano vyresneliui 12 bigsmile.gif  ech kaip laikas bega.. jaumergios apie langus brauzosi, o man vis dar mano mazylis


Oi, bet jie ir bresta... Mes 12m dar arkliukais zvygaudavom aplink nama, o ne i bernus ziurejom... biggrin.gif

Mano pms irgi super audringi buna, bet vyras bais supratingas, visad juokais tik paleidzia mano audras ax.gif
Atsakyti

gale menesio einu pas gine, ziures ar susprogo tos mano velnio cistos ir ar dupha uztekto ovuliacijai suzadinti.

 

 

Oi labai tikiuosi kad viskas bus gražiai kaip buve 🙄  tikiu kad dufas padės vienai pažystamai kol dufa gere nebuvo nei mm dar vis nei O o jį nutraukus po savaitės pagaliau parėjo mm metus nebuvusios  ir viskas vėl stojo į vietas 👍 linkiu kuo greičiau pagaut savo angeliuką už "uodegos " 😏

Atsakyti