Įkraunama...
Įkraunama...

Kartu susiplanavusių 2014-2018 m. pašnekesiai (56 tema)

Ačiū moterys. Svarbu laiku pamatė viską . Tikiuosi sugrįžti pas jus su savo issvajotu pagranduku. Jau po laparoskopijos esu  ir  nebenescia  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Water: 08 balandžio 2018 - 15:51

Ech.. gaila  :angel_sadangel:​ 

Atsakyti

Pas mane ne kokio naujienos. Negimdinis yra  šiandien darys loporoskopija . Ištrinkite iš sarasiuko. Paskubejau džiaugtis  

Water...labai gaila...laikykis, mergina... :cray:​ 

Atsakyti

Water- stiprybes tau :(

Atsakyti

Oj Water kaip nesmagu, bet vis tiek geras ženklas, kad pagranduko greit vėl sulauksit :) Parašysiu HA žinutę, kad ištrintų nes ko tais neužsuka ji :)

Atsakyti

As su siokiom tokiom ziniom :)

Buvo jau porasyk po stipresniu vemimu patempliojimo vos vos rusvo, bet pries kelais savaites - gal koks implantacinis dar uzsilikes buvo. Vakar is darbo pasiprasiau, nes per pertrauka labai ziauriai prasidejo - pramuse per visus vaistus nuo vemimo. Griztu namo - sviezias kraujas. Nu galvojau - viskas baigta, sakes. Taremes taremes su maniskiu ka daryt, per pora valandu tas kraujas pasidare senas, nu kaip per mmm kad buna. Pagalvojom - sian scan, vistiek pasakys jeigu kas, o jeigu jau prasideje - nebesustabdysi (nors sviezio daugiau ir nebuvo).

Siandien prasiskenavom - viskas viska atitinka, 8sav 5d, 21mm ir jau juda tokia tvarkinga lietuviska pupa :D sake jokio kraujavimo kur nors viduj nera - greiciausiai nuo vemimo koks kapiliaras truko ant kaklelio ar panasiai, nes aplink akis tai visi sutrukineje, puse veido tokiais taskiukais. Nuramino ir oficialiai israse is klinikos :) Sake atkeliaut uz 9 menesiu pasirodyt - pasikutent :D

Atsakyti

Oj kokios geros žinios guzikai! Dabar jau lauksim pilvuko foto :)

Atsakyti

Isibraunu i Jusu tema su didziausiais ir nuosirdziausiais sveikinimais! Vardais neminesiu, bet labai labai dziaugiuosi uz visas, su kuriomis vienaip ar kitaip buvo susikirte keliai siam forume  :wub:  :yahoo: 

(aka extra_me, jei dar kas pamena)

Atsakyti

Isibraunu i Jusu tema su didziausiais ir nuosirdziausiais sveikinimais! 

Kokie žmonės  :bigsmile:  Seniai matyta  :bigsmile:  Kaip laikaisi?  :4u:​ 

Atsakyti

Noretusi sakyti, kad laikausi neblogai, bet...buvau ikritus i gilia gilia emocine duobe, po truputi kapstausi is jos. Vaiku fronte nieko naujo - su MB jau kuri laika kartu nebegyvename, bet tikimes, kad greitu metu isspresime santykiu problemas ir priimsim vienoki ar kitoki sprendima. O siaip nosis aukstyn, papyciai pirmyn ir varau priekin  :D  O cia pas jus gerai veiksmas vyksta, uzderejo!!!  :wub:​  Kaip pati laikaisi?

Atsakyti

Pamenam pamenam, būna santykiams planavimas didelis išbandymas, aš irgi su nauju MB, jau tuoj greit sulauksim savo pupos :)

Linkiu išspręsti savo nesklandumus :)

Iš tos temos prisiminiau waterland tokią dalyvę, kur sutiko naują meilę. Įdomu kaip einasi jiem :)

Atsakyti

Lucci! Na buna nesklandumu - ka jau padarysi. Linkiu isspresti ir greit i musu buri :)

Joooa, waterland fainuole, geda man geda - buvau pamirsus. Idomu, kaip laikosi. Ten taip mielai su ta nauja meile tada jai prasidejo :) Gal jau net ir musu planiukiu/susiplanavusiu nebereik :D

Atsakyti