Įkraunama...
Įkraunama...

Kartu susiplanavusių 2014-2018 m. pašnekesiai (56 tema)

Vyras gauna 2 sav po gimimo, vėliau žadėjo imti atostogas, jei gausis, bet čia nuo darbo priklauso, gali būti, kad ir negalės ir turės imti tik liepą, kai visa šalis užsidaro, dirba tik ne švedai 😂

Numatyta gegužės 20, pirmam puslapy yra info 🤣

Man ryt paskutinė diena darbe, jau sunkiai aš ten keliauju, bet kol sėdžiu, dar visai pakenčiama.. Kol kas ir laiko nelabai turiu gamint, dar namus tvarkomės.. Mėsa, žuvis netinka, lazanija per ilgai daryt :D tai teks prisikept visokių užkepėlių su makaronais :D dar irgi neaišku kaip mergytė reaguos į įvairius maisto produktus, pvz pieno, tai tada nebent MB teks valgyt :D šiaip man patiko mintis duonos sveikuoliškos prisikepti ir užsišaldyti, tada labai lengva visokių užtepėlių pasidaryti. Gal turit kokių skanių pasidalinti? :)

Šian mažylė labai skaudžiai malės apačioj, gal įsistatinėjo.. Šiaip pastebėjau, kad vėl galiu liemenėles nešiot :D matyt pakrito pilvukas ir atsirado vėl vietos, tai visai apsidžiaugiau :)

Kada po gimimo priiminėjot svečius? Mb mama labai veržias birželio vidury, bet jei pernešiosiu, tai man bus žiauriai per anksti, taip nenori, negaliu jum nusakyt to jausmo, bet nėr kur dėtis, MB labai verkia, kad nori :(

Atsakyti

Viena paprasciausia - Philadelphia surelis su pratrinta rukyta lasisa ir megstamu zoleliu biskis. Anos savaites dziaugsmas buvo.

Atsakyti

Kada po gimimo priiminėjot svečius? Mb mama labai veržias birželio vidury, bet jei pernešiosiu, tai man bus žiauriai per anksti, taip nenori, negaliu jum nusakyt to jausmo, bet nėr kur dėtis, MB labai verkia, kad nori :(

Mano mama atvaziavo iskart kai grizaunis ligonines. Bet as jos prasiau, nes kazkaip atrode kad bus ramiau jei ji bus salia, bet mama po keliu dienu isvaziavo, nes sake kad jos pagalbos mums visai nereikia. 

O siaip visu kitu prasiau, kad po kokio menesio tik atvaziuotu, bet vyro tevai ir brolis atsivilko is kart grizus! :oh: pikta buvau iki negaliu... Nes pailset norejosi, o ne apie svecius strakalioti. Tai dabar sakiau, kad jei neklausys ka sakau, tai neatidarysiu duru, arba kambaryje uzsidarysiu ir sedesiu, jei durni ir negirdi ko prasau. :D

Atsakyti

Užtepėlė MARINE

Snieginių krabų mėsa, majonezas, dirbtiniai ikrai, česnakas, džiovinti krapai.


Užtepėlė su grybais

Pievagrybių ir miško grybų mišinys paskanintas keptomis morkomis, svogūnais, salierais ir pagardintas natūralia grietinėle.


p.s. cia is interneto sudetis paimta, bet as tokias darau.


dar man skanu avokada su virtu kiausiniu sumakaluot. 



Atsakyti

O su grybais ir avokadu įdomu. Niekad nepagalvojau su kiaušiniu maišyti, o su minkštai virtu maišai? Aš visada maišydavau su jogurtu ar pomidorais ir česnakais. Paskutiniu metu pamėgau į humusą įmaišyti, labai toks švelnus ir purus gaunas :)

Bet tikrai kaip gali nesuprast gimdžiusios moters norų. Aš tai ir žadu su vaiku pagrinde būt miegamajam miegot ir maitint :D o ji su MB galės valgį gamint ir namus tvarkyt :D

Atsakyti

Viena paprasciausia - Philadelphia surelis su pratrinta rukyta lasisa ir megstamu zoleliu biskis. Anos savaites dziaugsmas buvo.

O šiltai ar šaltai rūkyta? Žinai, kad šaltai rūkytos nerekomenduoja nėštukėm? 

Atsakyti

O šiltai ar šaltai rūkyta? Žinai, kad šaltai rūkytos nerekomenduoja nėštukėm? 

Ta, kur vakuume. Tai turbut kad chemiskai rukyta :D Kitokios cia ir nerasi... Bet del sitos klausiau, sake viskas ok su produktais vakuume.

Zinau dle nerekomenduojamu, man toki sarasa atpyle, kad vos neapsiverkiau :D Nieko, kas skanu, negalima :D Nu bet del tokio tikslo pakentet galima.

Atsakyti

O su grybais ir avokadu įdomu. Niekad nepagalvojau su kiaušiniu maišyti, o su minkštai virtu maišai? Aš visada maišydavau su jogurtu ar pomidorais ir česnakais. Paskutiniu metu pamėgau į humusą įmaišyti, labai toks švelnus ir purus gaunas :)

Bet tikrai kaip gali nesuprast gimdžiusios moters norų. Aš tai ir žadu su vaiku pagrinde būt miegamajam miegot ir maitint :D o ji su MB galės valgį gamint ir namus tvarkyt :D

As ir nebuciau pagalvojus, bet per velykas kazkaip uzsimaniau, pasidariau, ziuriu visai skanu. Paskui dede dare, sake jis daznai taip daro. Tik tada mes trynius maisem su avokadu ir farsiravom baltymus, tai labai gerai tie kiausiniai susivalge, o tai butu stoveje ir teke ismest. Su kietu kiausiniu maisau. 

O grybus mes megstam, tai ta uztepele visad rimi pirkdavom, bet jos retai budavo, tai sako pati pasidaryk. Tai dabar gaminu ir neperku. Ir ta marine gaminu, labai skanu. 

Dar kazkokia darydavau su grybais, tunu ir poru, bet nepamenu kaip :oh: o recepta kazkur nukisau, seniai gaminau, tik va kad skanu buvo pamenu :lol:

Pamirsusios buna matyt :D o ir anksciau jas isleisdavo is ligonines po savaites, fai vis tiek jau kazkiek daugiau to laiko atsigavimui buna, o dabar tris paras palaiko ir namo. Ir tai as is antradienio i treciadieni gimdziau, namo paleido penktadieni apie pietus. Tai nei normaliai atsigavus, viskas sviezia... 

Nors kitoms to atsigavimo gal ne nereikia. Va mano pussesere mus po 9dienu prieme i svecius. As jos dar klausinejau ar tikrai nori, kad atvaziuotume, nes vis siuliau paciai pirma pailseti, bet ji sake, kad gerai jauciasi ir galim atvaziuot. Tai kiekvienos norai skirtingi, bet manau butina i juos atzivelgti, nes ir kiekvienas gimdymas kitoks buna.

Mano sese sake noretu dalyvauti gimdyme. Tai vis svarstau... Is vienos puses gal atsirastu kazkoks supratimas kaip sunkiai ta gyvybe ateina, ir palaikymas butu, is kitos puses kai negimdzius, tai baisu isgasdinti butu. Paskui ilgai vaiku nenores :lol:

Atsakyti
QUOTE(Nuozmusis Guzikas @ 2018 05 04, 02:28)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="MeilesVaikai" data-cid="72091051" data-time="1525383994"><div><p>O šiltai ar šaltai rūkyta? Žinai, kad šaltai rūkytos nerekomenduoja nėštukėm? </p></div></blockquote><p></p><p>Ta, kur vakuume. Tai turbut kad chemiskai rukyta biggrin.gif Kitokios cia ir nerasi... Bet del sitos klausiau, sake viskas ok su produktais vakuume.
</p><p></p><p>Zinau dle nerekomenduojamu, man toki sarasa atpyle, kad vos neapsiverkiau biggrin.gif Nieko, kas skanu, negalima biggrin.gif Nu bet del tokio tikslo pakentet galima.
</p>

Sveikos, nedrąsiai jungiuosi nestuke.gif
Gal pasidalintumei sąrašu? bigsmile.gif
Atsakyti

Mano sese sake noretu dalyvauti gimdyme. Tai vis svarstau... Is vienos puses gal atsirastu kazkoks supratimas kaip sunkiai ta gyvybe ateina, ir palaikymas butu, is kitos puses kai negimdzius, tai baisu isgasdinti butu. Paskui ilgai vaiku nenores :lol:

Mane labiausiai traumavo tos mamyčių pasakos man bevaikei, kaip nuostabu yra turėti vaiką, kokia tai gyvenimo prasmė ir pilnatvė, o paskui jas girdėdavau su kitom mamom skundžiantis, kaip jos nesusitvarko, niekam neturi laiko, bukėja valandomis namie sėdėdamos ir tt. Čia toks pamastymui :)

Atsakyti

Mane labiausiai traumavo tos mamyčių pasakos man bevaikei, kaip nuostabu yra turėti vaiką, kokia tai gyvenimo prasmė ir pilnatvė, o paskui jas girdėdavau su kitom mamom skundžiantis, kaip jos nesusitvarko, niekam neturi laiko, bukėja valandomis namie sėdėdamos ir tt. Čia toks pamastymui :)

:huh2:​  nu jo...   Na as niekad neturejau iliuzijos kad su vaikais paprasta, sesuo daznai su sunum buna, tai irgi neturi uzsidejusi roziniu akiniu. Beda tikriausiai tame, kad ji man visada liks mazute mergyte, kuria norisi apsaugoti.

Atsakyti

Sveikos. As tai nieko nesaldziau ir nieko neprireike :) 

Atsakyti