Įkraunama...
Įkraunama...

Kartu susiplanavusių 2014-2018 m. pašnekesiai (56 tema)

Noretusi sakyti, kad laikausi neblogai, bet...buvau ikritus i gilia gilia emocine duobe, po truputi kapstausi is jos. Vaiku fronte nieko naujo - su MB jau kuri laika kartu nebegyvename, bet tikimes, kad greitu metu isspresime santykiu problemas ir priimsim vienoki ar kitoki sprendima. O siaip nosis aukstyn, papyciai pirmyn ir varau priekin  :D  O cia pas jus gerai veiksmas vyksta, uzderejo!!!  :wub:​  Kaip pati laikaisi?

Gaila dėl santykiuose iškilusių problemų... Linkiu kuo greičiau išspręsti problemas ir priimti geriausią sprendimą abiems  :) 

Aha, veiksmo buvo, kažkaip pastaruoju metu visos išsikrautė iš planuojančių temos  :D 

Aš tai po truputį, tik tiek, kad darbe tiek darbo, nieko nespėju, tai nelengva, bet sukuosi  :)​ 

Atsakyti

Sveikos, kaip laikotės visos? Man dar 3 dieneles padirbėt ir laisvė... Jau kaip laukiu, sunku vaikščiot pasidarė, kojos tinsta, batų pirkt naujų nenoriu, rūbų irgi.. Dar penktadienį pasigrąžinsiu ir jau ramiai lauksiu gimdymo :)

Svajoju vien apie pyragus pyragėlius :D nors ir salotų valgyčiau, jei kas netingėtų pripjaustyt ir pripirkt.. :)

Galvoju duonos pasikept, užsišaldyt, kad turėti po gimdymo :)

Ką jūs darydavot ir šaldydavot? Ar gamindavotes tiesiog valgyt kaip visada jau ir gimus vaikui? Įdomu patirtis :)

Atsakyti

Ką jūs darydavot ir šaldydavot? Ar gamindavotes tiesiog valgyt kaip visada jau ir gimus vaikui? Įdomu patirtis :)

Pagrinde gaminausi pati, bet budavo, jog nusipirkdavau kokiu makaronu, lazanijos kuria tik i orkaite reikedavo imest  :) apetitas buvo didelis, tiko bet kas, svarbu valgoma  :D 

Atsakyti

Sveikos. 

Kokia tyla cia :huh2: :unsure: 

Mes sužinojome, kad turėsime sese  :wub:  nuojauta taip ir sakė, tai tik patvirtino gydytojai. Su sūnumi irgi taip pat buvo :wub: 

Pagaliau nustojo pykinti (iki 17sav kankinausi), tai galiu gyvent jau :B​ 

Atsakyti

Su kasytem, Cioliene :)

Mes vemiam. Bulve pikc.

Atsakyti

Pagrinde gaminausi pati, bet budavo, jog nusipirkdavau kokiu makaronu, lazanijos kuria tik i orkaite reikedavo imest  :) apetitas buvo didelis, tiko bet kas, svarbu valgoma  :D

Hehe, valgei daug, o kg neaugo? :)

Švedukės tai jau ruošiasi labai kaip karui kokiam, gamina  šaldo viską, galvoju negi taip visai nebus laiko pasigamint ką nors? 🤔

Čiolienė, sveikinimai :) gerai, kad turi tokią puikią nuojautą :) aš pradžioj kažkodėl buvau nusiteikus, kad berniukas ir sapnuodavau, o vat 100% bus mergaitė :)

Sveikinimai ir su pykinimo pabaiga, tikrai užjaučiu kad tiek ilgai, su pirmu taip nebuvo? 

Atsakyti

Sveikos :)

MS- nieko negaminu ir nesaldau. Nesamone! Nors daug kur raso, kad prisigaminti ir uzsaldyti, nes laiko nebus... Pirma menesi vyras bus namie, tai gales gaminti. O ir siaip yra patiekalu greit pagaminamu, tai leliuka pamaitinai, uzmigo ir nuejai pasidayt ka. Sviezias (neuzsaldytas) maistas juk daug skanesnis.  O is bedos ir koldunu galima issivirti ar saldytuve visad kokios desros tureti, kad i skandi kazka idet kai nera jegu ir noro gamint. 

Cioliene- sveikinimai su kasytem!

Oi kaip suprantu del pykinimo...mane irgi labai ilgai pykino. 

Atsakyti

Su pirma mergaite pykino iki 17sav, su sūnumi daug trumpiau.

Atsakyti

Hehe, valgei daug, o kg neaugo? :)

Švedukės tai jau ruošiasi labai kaip karui kokiam, gamina  šaldo viską, galvoju negi taip visai nebus laiko pasigamint ką nors? 🤔

Augo augo kg  :D  bet tik iki priesnestuminio svorio, nes is ligonines su minusu grizau  :) 

o Tavo draugas tures kokias atostogas gimus vaikeliui? Valgyt gales jis pagaminti, jei jau pati negalesi  :4u: 

Atsakyti

MV, aš irgi planuoju ruoštis kaip karui 🤣 bet aš ir šiaip mėgėja, darbo dienomis nelabai turiu laiko ar noro gaminti, o ant parduotuvinio maisto ilgai neišgyvenčiau. Tai tą patį planuoju ir pirmam mėnesiui. Aš darau alia pusfabrikačius - šaldau pamarinuotą mėsą ar žuvį, sukonstruotas lazanijas ir pan maistus aliuminio formose vienkartinėse, atėjus reikalui ištraukiu ir metu į orkaitę. Skonis kaip šviežio maisto, net skaniau, nes gerai išsimarinuoja viskas 🤣

 

Kiek tau laiko iki gimdymo datos liko? Aš vis neapsisprendžiu, kada į dekretines eiti 🤣

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jefimija: 02 gegužės 2018 - 16:06

Čioliene, sveikinu su kasytėmis 😍

Atsakyti

Labas visoms!


Čioliene, sveikinimai! :4u: 

Sakyčiau, labai teisingai tos švedės daro, Jefimija irgi gerą strategiją priėmusi :D Geriau iš anksto pasiruošti ir turėti, nei paskui nervintis, kad šūdas gaunasi, nes niekas nesigauna :) Nereiks tai nereiks, bet pasiruošti visai gera idėja :) Aš, pavyzdžiui, nebuvau apdovanota vaiku, kuris pavalgo ir miega, o vyras tėvystės atostogų ėjo tik 2 savaites, tai idealių sąlygų suktis virtuvėje ir apskritai namuose kaip ir neturėjau. Tokie va pusgaminiai, apie kuriuos Jefimija kalba, būtų labai pravertę, bet kad šaldymo kamera mažytė pas mus buvo, nieko daug ten netilpo :D 

Žodžiu, aš už tai, kad geriau turėti ir nepasinaudoti, nei kad neturėti ir gailėtis :rolleyes:

Atsakyti