Įkraunama...
Įkraunama...

Kartu susiplanavusių 2014-2018 m. pašnekesiai (56 tema)

O yra cia kas is Kauno? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2018 05 09, 17:29)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="nebezinau:)" data-cid="72095873" data-time="1525846529"><div><p>Ačiū vartotojo įkelta nuotrauka
aš buvau 5 sav. (pagal mmm 7 sav.) privačiai dėl skausmų, dabar užsirašiau pas gydytoją (taip pati gydytoja liepė) už trijų sav. Tai pagal mmm bus 10-11 sav.
Tik 12 sav, išvykstu.. tai galvoju.. gal per vėlai.. gal reiktų po dviejų sav.rašytis kad dar tyrimus padarytų.. nors kaip Kisulita rašai jei 12-13 sav.matuoja raukšlę, tai turiu spėti.. vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Na svarbu spėsi 12-13 sav. su raukšlytės matavimu, čia svarbu gan, man rodos, čia dėl dauno sindromo šitie matavimai svarbūs  4u.gif </p>

Dėkui.

Dar pirmakartei patarkit... šiandien visą dieną pykina..o nuo pietų pradėjo ir galvą skaudėti stipriai, grįžau namo, numigau, bet atsikėlus ne geriau.. pykina, galvą skauda. Pasimatavau temperatūra 37,4. ar normalu tokia temperatūra nėštumo pradžioje? unsure.gif peršalus nesijaučiu.. unsure.gif
Atsakyti

Normalu - hormonai. Bet stebek savijauta labai.

Atsakyti

Aš iš Kauno :)

Atsakyti

Man keista kaip savaitę prabūt po gimdymo, aš ten net gimdyt nenoriu, o tuo labiau sėdėt svetimoj aplinkoj, norėtųsi kuo greičiau namo važiuot ir būt visiems jaukiai trise :) šiaip kiek žinau pirmąkartėm leidžia čia 2 paras būt, o kitos jau gali ir po 6 val namo keliaut :) įdomu kiek iš tikrųjų išbūsiu :) dėl sesės įdomu, o kiek jai metų? Žiūrėk kaip jauti tu :)

Is vienos puses gerai, kad tiek laikydavo, nes mamos ir pamiegodavo, nereikdavo palu skalbti. Spedavo atsigauti. Nes juk ir tu sauskelniu nebuvo, palas skalbt grizus, jei kaime tai dar ir ukio darbai, o jei vyras dar toks siaip sau, tai visi namu kampai ant moters. Tai apie jokius jaukius pasisedejimus nebuvo kada pagalvot.  

Sesei 20metu. Is vienos puses butu dar vienas zmogus salia, is kitos puses man ir vyro pakako. 

Atsakyti

Nebezinau​- aukstesne tempa normalu. Ir energijos stoka irgi normalu. Tik save vis tiek stebek, kad nebutu koks virusas prikibes. 

Atsakyti
QUOTE(Čiolienė @ 2018 05 09, 21:56)
<p>Aš iš Kauno smile.gif</p>


Smagu zemiete sutikt. Nors mes dabar issikrauste i gilu uzmiesti, bet vis tiek sirdy jauciuosi kavenska biggrin.gif Kiek dar laukt beliko? Kur gimdyt planuoji?
Atsakyti

Na ka svenciam gimtadieni mes siandien  :wub:​ 

Atsakyti

Is vienos puses gerai, kad tiek laikydavo, nes mamos ir pamiegodavo, nereikdavo palu skalbti. Spedavo atsigauti. Nes juk ir tu sauskelniu nebuvo, palas skalbt grizus, jei kaime tai dar ir ukio darbai, o jei vyras dar toks siaip sau, tai visi namu kampai ant moters. Tai apie jokius jaukius pasisedejimus nebuvo kada pagalvot.  

Sesei 20metu. Is vienos puses butu dar vienas zmogus salia, is kitos puses man ir vyro pakako. 

Na taip tais laikais vyrai tai visai kitaip mąstė ir skalbenkių nebuvo, nors mes ir dabar žadam naudot daugkartines, parsivežiau visokių merliukų ir flanelių kur dar mama man daujo 😁 

20 m gal dar ankstoka, nors būna ir anksti subręsta, bet kaži ar dar tokio jauno amžiaus suprastų teisingai, o jei dar koks extra atvejis ar kas, tikrai gali nusigąsdint. 

Janima :wub:

Atsakyti

Aš irgi šalia Kauno gyvenu, bet Kaunas už 1.5km😁 kuriam rajone tu?

Man 20 savaičių sestadieni sueis. gimdysiu klinikose kaip ir sūnų 

Atsakyti
QUOTE(Čiolienė @ 2018 05 10, 19:26)
<p>Aš irgi šalia Kauno gyvenu, bet Kaunas už 1.5km😁 kuriam rajone tu?</p><p>Man 20 savaičių sestadieni sueis. gimdysiu klinikose kaip ir sūnų </p>


Siaip, gimtasis rajinas, tai Vilijampole biggrin.gif Kuri laika Uzliedziuose gyvenom, o dabar nusipirkom sodyba netoli Kazlu Rudos, bet labai daznai Kaune bunam, Garliavos pusej ax.gif
As irgi sunu klinikose gimdziau ir net negalvoju kitur eit smile.gif
Vai, tai jau gera puse! Kokia gydytoja tave ziuri? Man tai pirmas vizitas tik uz poros sav.
Atsakyti

As Garliavoje galima sakyt gyvenu :D 

Aš pas Visockiene lankausi ;) o tu?

Atsakyti