Įkraunama...
Įkraunama...

Kartu susiplanavusių 2014-2018 m. pašnekesiai (56 tema)

Na ka svenciam gimtadieni mes siandien  :wub:​ 

Sveikinimai Janima!! :wub:  Ar geras viskas praėjo? Jau namie?

Naujai prisijungusioms po baliončiką :4u:

Aš kažkaip vis nėštesnė jaučiuosi :D pradėjo pėdos tinti, greitai eiti nebegaliu, pilvas kietėja :D o dar trys mėnesiai likę. Patarkit, senbuvės, kaip su tuo nėštumu kovoti? 

Atsakyti

Sveikinimai Janima!! :wub:  Ar geras viskas praėjo? Jau namie?

Praejo viskas gerai ir greitai, kaip sake su mano "saremiais" namuose galejau pagimdyt. Gerai kad pas gine anksciau issiprasiau apziurai.

Jei viskas ok rytoj paleidzia :)

Atsakyti

Diržą neiojji? Man jis labai pagelbėjo nes vaikštant kietedavo pilvas. Taip kietedavo, kad nesdavau as ji  :D o šiaip tai paguosiu.. tik pagimdžius bus lengviau-pilvo atzvilgiu :rolleyes:​ 

Atsakyti

Diržą neiojji? Man jis labai pagelbėjo nes vaikštant kietedavo pilvas. Taip kietedavo, kad nesdavau as ji  :D o šiaip tai paguosiu.. tik pagimdžius bus lengviau-pilvo atzvilgiu :rolleyes:​ 

Užsisakiau diržą, turėtų ateiti kitą savaitę. Dedu viltis dideles :D

Ne, nesitikiu jokio pagėrėjimo iki gimdymo. Nuo šiol bus tik blogiau :D kojų problemą sprendžiu kompresinėm kojinėm, bet dabar šilta, vaikštau su suknelėm / sijonais / timpomis, kažkaip nesigauna tas kojines dėtis. Tai iškart pasijuto ant kojų. Kojų pirštai šiandien kaip dešrelės :unsure:

Atsakyti

Man diržas nepadėjo, tik pūslę dar labiau spaudė, nors man pilvas iki šiol nekietėjo, su kojom bėdos atsirado irgi tik oram atšilus, gal prieš dvi sav tik.. Bet vat užtat cholestazę apturėjau, žodžiu daug ir kitų bėdų :) laikykis moterie :) linkiu tau šaltos vasaros (man gal irgi :D)

Paskutinės bėdos man jau kai spaudžia klyną ant kiekvieno žingsnio, na nlb smagu pasidarė :D

Atsakyti

Praejo viskas gerai ir greitai, kaip sake su mano "saremiais" namuose galejau pagimdyt. Gerai kad pas gine anksciau issiprasiau apziurai.

Jei viskas ok rytoj paleidzia :)

Užsičiūrinu tokius sąrėmius, nes iš namų ruošiuosi neišvykti :D

Atsakyti
QUOTE(Čiolienė @ 2018 05 11, 14:49)
<p>As Garliavoje galima sakyt gyvenu biggrin.gif </p><p>Aš pas Visockiene lankausi ;) o tu?</p>


Ooo, Garliavoj mano uosvija, tai daznai bunam labai! biggrin.gif
As pas Vaidotiene ejau ir dabar eisiu. Pirma kai gindziau, turejo dalyvaut, bet susirgo, tai vaziavau pas ta, kas tuo metu buvo ir labai gerai praejo viskas, nors ir pamaina keitesi, bet net nepajutau... ax.gif
Atsakyti

Aš ir norėčiau nespėt išvykt iš namų,  mano svajonė... Skaitau švedukių grupėse, kad daug kur dabar užkimšta, siunčia į kitus miestus, tai nžn kaip čia mum reiktų važiuot, traukiniu kiba? 😂

Atsakyti

Aš ir norėčiau nespėt išvykt iš namų,  mano svajonė... Skaitau švedukių grupėse, kad daug kur dabar užkimšta, siunčia į kitus miestus, tai nžn kaip čia mum reiktų važiuot, traukiniu kiba? 😂

O namie gimdyti nenori? 

Atsakyti

Tai noriu, bet neturėjau laiko tam normaliai pasiruošti ir namai tik neseniai pradėjo panašėti į namus :) na ir šiaip su pirmu gal pabijojau, bet kuo daugiau domiuosi ir dar po kelių kursų, tai pradėjau jausti kaip tai būtų gerai. Žiūrėsim kaip čia bus, tikėsimės su dulos pagalba pavyks atsipalaiduot ir gerai iškvėpuot sąrėmius :)

Beje, ar sulauki komentarų dėl daugkartinių sauskelnių? Aš daug ironijos ir pašaipos sulaukiu, vos ne nu jo svajok toliau, pamatysi kaip bus tikrovėje 😑 taip nervina...

Atsakyti

Man dėl visko nuomonę pareiškia 🤣 ir dėl gimdymo namie, ir dėl sauskelnių. Aš per daug į kalbas nesileidžiu, išvardinu privalumus ir tuom viskas pasibaigia. Su manim ginčytis nėr labai lengva 🤣

 

O dėl namų, tai gal ne viskas prarasta? Pažiūrėk födelsehuset, tavo pusėj daug akušerių yra. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jefimija: 14 gegužės 2018 - 14:36

Man dėl visko nuomonę pareiškia 🤣 ir dėl gimdymo namie, ir dėl sauskelnių. Aš per daug į kalbas nesileidžiu, išvardinu privalumus ir tuom viskas pasibaigia. Su manim ginčytis nėr labai lengva 🤣

O dėl namų, tai gal ne viskas prarasta? Pažiūrėk födelsehuset, tavo pusėj daug akušerių yra. 

Tai nesiginčija su manim, tik pasijuokia iš mano sumanymų, o jei kam pasakyčiau, kad namie norėčiau gimdyt, tai aparpulį gautų 😂 tiesa, užtat mama numezgė vilnones kelnaites ir atvežė krūvą merliukų dar iš mano kūdikystės, tai bus įdomu išbandyt :)

O jūs jau apsisprendėt dėl namų? Kaip faina, aš kaip suprantu mum čia reik už akušeres mokėt, bet kitur nereik, kaip jum?

Atsakyti