Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. gegužę (177 tema)

Ir kodėl žmonėm taip svarbu žinot ar moteris laukiasi  :hmm:​ 

Įvikis 😁

Atsakyti
QUOTE(motiejus5 @ 2018 05 15, 11:11)
<p>Ir man GO GO į trąsą  tongue.gif  o nekenčiau dar nesenai aš jų ..kaži kodėl..</p><p></p><p>O šiandien maudžia strėnas ir pilvelį momentą nes nesusilaikėm ryte biggrin.gif  nt gadinsiu gal ryt 😆 jai nepramuš </p><p></p><p> Į kiną mes atvarėm kadangi laisva Mb netikėta sakau varom senai nebuvom nesvarbu ką rodo 😁.. paskui dovanos ieškot sesei taip diena ir praslinks 🙂</p>



Kaip faina! Lynoja, tai mes po namus kuitaliojames. Laukiam, ex kolege turi sunu pora atvezt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2018 05 15, 12:03)
Labas rytas, joooo kavoooos, nes mane vien kvapas pabudina biggrin.gif O man kaip alaus norisi dabar, o siaube.... Tie nealkoholiniai tikras issigelbejimas, o ir parduoda be apribojimu laiko  biggrin.gif
Galvoju, kaip cia diena issideliot ir nuo ko pradet viska  ax.gif

Sveikos 4u.gif
o ne.. kava man tapo priešu numeris 1... net pagalvot bloga...ir šiaip visad bloga.. unsure.gif ech, taip tikiuosi, kad čia taip bloga iki 12sav.bus..o ne dar +12 sav. paskui.. nes dirbt darosi labai sunku unsure.gif teko savaitgalį skrydžius atlaikyt, tai maišeliais apsikrovus suskraidžiau bigsmile.gif laimei nereikėjo jų naudot 4u.gif

Laikau kumštukus už testų gadintojas wub.gif
Atsakyti

Nebezinau, as visad buvau kavos ir arbatos myletoja, bet kai uzejo smagumai - isvis nieko negalejau gert. Kava karta i savaite nebent ir tai Starbuckso ar pns, arbata nebent kokia rugstesne kartais - hibiscus arba Purple Tea. Bet paskui truputeli ramiau. Bet kofeina zinok ir taip reikai ribot jau, negerai daugiau jo nesetukem.

Atsakyti

Kas dabar artimiausiu metu nelaukia mm? :) Žinoma, neskaitant tų, kurios jau sulaukė savo II.  :D 

Man tai šiandien toks apniukęs oras, tai norėjosi tik lovoj vartytis, bet reik į darbą vakare. 

Vakar kai buvau pas ginę, sakė planuoti visom ciklo dienom ir dar liepė to nepadaryti "darbu" iš prievartos. Kaip Jūs su tokiu dalyku dorojatės? Mes tai su vyru kažkaip rečiau turbūt "dirbtume" nei kad kai reikia planuoti ir kažkaip tapę tikrai iš reikalo...nesugalvoju kaip čia dabar atsipalaiduoti  :hmm: 

Užsirašiau dar į tapybos kursus, kad biškį mintis nukreipt, seniai norėjau  :yahoo:​ 

Atsakyti
As kai laukiaus pirmo niekuo saves neribojau, o kai gime irgi neribojau. Tik alkoholi isskyrus, kas be ko. Dabar irgi neriboju. Tokios kavos per diena isgeriu nuo 0 iki 2 puodeliu, tai anokia cia ir gerike biggrin.gif
Pas mus oras issigiedrijo, tai visa diena lauke krapstemes. Geles tresiau, ravejau, darza praejau. Ozius is geliu vaikiau. Kazkoks kosmaras, 8ha zemes, tiek pat vazonu su gelem ir aisku ten pats pats skanumas! biggrin.gif Tai po darbu vaikis luzo, o as sukurpiau vakariene ir cilinu sau...

Vaaa, apie tapyba ir as rezgu minti! Cia tolima mano kaimyne tuo uzsiima pati sau, tai meginsiu pirstis i kompanija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katute: 15 gegužės 2018 - 19:00

As kai laukiaus pirmo niekuo saves neribojau, o kai gime irgi neribojau. Tik alkoholi isskyrus, kas be ko. Dabar irgi neriboju. Tokios kavos per diena isgeriu nuo 0 iki 2 puodeliu, tai anokia cia ir gerike biggrin.gif
Pas mus oras issigiedrijo, tai visa diena lauke krapstemes. Geles tresiau, ravejau, darza praejau. Ozius is geliu vaikiau. Kazkoks kosmaras, 8ha zemes, tiek pat vazonu su gelem ir aisku ten pats pats skanumas! biggrin.gifTai po darbu vaikis luzo, o as sukurpiau vakariene ir cilinu sau...

Vaaa, apie tapyba ir as rezgu minti! Cia tolima mano kaimyne tuo uzsiima pati sau, tai meginsiu pirstis i kompanija smile.gif

Aš kažkaip vis pasvajjoju apie daržą, pievutę ir žemę, bet neturim mes nieko - miesto gilumoj gyvenam. skamba labai smagiai tavo ravėjimai (tau turbūt ne :D)

Atsakyti

Pagaliau užbaigiau ravėjimus,pjovimus dabar porą dienų bus ramu 😁 kol nepalis .. ryt imsiuos organinių trašų :victory2:​ 

šiandien nejuokais maudė visą dieną ir vis dar ir strėnas..  ir su žarnynų kaput amen  :blink: pūtimas nerealiai baisus ir tai nelabai maloniai kankinaus visa d kol vakare pagaliau išėjau Wc  :frusty: netepa ir  nėra dar mm ..oi stresas įtampa tas laukimas ir nežinia  :help: 

ryt turėtų parkeliauti mano užsakymas reiks sugadint viena Nt ale testukai.lt vyrukas paskambino prasinešė kad išsiunčia vakar  😁  :ax: 

Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2018 05 15, 18:58)
Pas mus oras issigiedrijo, tai visa diena lauke krapstemes. Geles tresiau, ravejau, darza praejau. Ozius is geliu vaikiau. Kazkoks kosmaras, 8ha zemes, tiek pat vazonu su gelem ir aisku ten pats pats skanumas!  biggrin.gif Tai po darbu vaikis luzo, o as sukurpiau vakariene ir cilinu sau...

Va cia tai rimtas ukis bigsmile.gif
Ka gero auginat?
Papildyta:
QUOTE(motiejus5 @ 2018 05 15, 21:21)
<p>
</p><p></p><p> ryt turėtų parkeliauti mano užsakymas reiks sugadint viena Nt ale testukai.lt vyrukas paskambino prasinešė kad išsiunčia vakar  😁  ax.gif </p>

Lauksim geru rezultatu mirksiukas.gif
Atsakyti

Kaip ne keista apie tapybą ir aš svajoju  :P esu prie menų mergelka tai neatmetu kada nors kokių kurų pabandyt dar svajoju apie prancūzų kalbą ir numesti 20kg  :D​    :rolleyes: 

Atsakyti
Menininkes jus! Neateik pora dieneliu tai oho kiek prisneka!!

Sveikos naujokes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LoyalWarrior @ 2018 05 15, 22:03)
Aš kažkaip vis pasvajjoju apie daržą, pievutę ir žemę, bet neturim mes nieko - miesto gilumoj gyvenam. skamba labai smagiai tavo ravėjimai (tau turbūt ne biggrin.gif


Oi, man cia visiska meditacija ir kaifas! Kol kas... Esam naujakuriai, cia musu pirmas pavasaris, pirma busimoji vasara! Pabegom is kotedzo, sodyba buvo svajoniu svajone. Vyrui buvau sakius, kad seima gausinsim tik issikrauste is miesto... Tai truputi lengva ekstaze dabar.

QUOTE(motiejus5 @ 2018 05 15, 22:21)
<p>Pagaliau užbaigiau ravėjimus,pjovimus dabar porą dienų bus ramu 😁 kol nepalis .. ryt imsiuos organinių trašų


Pas mus zole auga, kaip ant mieliu... Bet jos pjovimas jau vyro reikalas. Kol traktoriuko nera, nes esama baisiai sunki.
Uzsimerkiau ir as siandien dilgeliu backoj - rauginsiu. Reiktu dar vienos backos, tai ozkasudzio galeciau uzmerkt smile.gif

Kelinta cal darysi NT? Gal kokia tiesiogine transliacija reiktu paorganizuot? biggrin.gif


QUOTE(finy @ 2018 05 15, 22:23)
Va cia tai rimtas ukis bigsmile.gif
Ka gero auginat?


Dar nerimtas, tik pradziu pradzia: kate, du savo sunis ir du laikinoj globoj, keturis ozius ir ozka, sesis amurus, tris placiakakcius, lydeku, karosiuku ir eseriu nezinoma kieki biggrin.gif Laukiu kada galesim vaziuot parsivezt eriuku. Ir vistos artimoj ateity... Veliau tikrai zirgai ir kaip dievas duos...


QUOTE(motiejus5 @ 2018 05 15, 22:23)
<p>Kaip ne keista apie tapybą ir aš svajoju  tongue.gif esu prie menų mergelka tai neatmetu kada nors kokių kurų pabandyt dar svajoju apie prancūzų kalbą ir numesti 20kg  :


Sodyba yra visiskas geris. Man asmeniskai mieste buvo kankyne... Ir zinai, svajones pildosi!
As tai itu kalba vis pasvajoju mokintis ....
Atsakyti