Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. gegužę (177 tema)

Na ką posmas nukrioktas kaip ir sakiau Nt baltutėlis 😭 bet tačiau dariau ***** su beveik permatomu sysium buvo ryte negera daug vandens priplempiau ir buvau nusimy... ne karta kol atkeliavo siuntunukas prie durų su Nt  :hmm:  nors gal būtų buves bent menkas vaiduoklis ..

nes kažkaip visada galvoju kad jai jau Būtų rodytų bet koks nt ar sysius ..tai kurgi mm ir kodėl maudžia kasdie bado ir ttt  36cd  :blink:

Tai jei iki rytojaus nepasirodys, tuomet iš pat ryto NT pabandyk. 

Aš tai vis dar dadau OT ir man jie teigiami visi, matyt tikrai per jautrus sitie testai man. Man jie visom dienom vienodi atrodo. Visi du bruksniukai paskutines 7 d. ;D kad neštumo testai taip rodytų ! Pagal pojucius tai jei ir buvo ovuliacija, tai uzvakar nes gimda lb priartejus buvo. Rituosi iš lovos ir einu pasiimti kitu testu iš pašto :D

Atsakyti
QUOTE(Persikine @ 2018 05 16, 08:48)
<p>Sedziu ryte kavinuosi... vis galvoju... ziauriai daug streso darbe patiriu. Ir siaip tokia is jautresniu esu. Kaip su tuo kovot?  Isivaizduoju,  kai gaminsim maziuka,  taip stresuot tikrai ne kazka... ar jus visos atsiputusios panos? 


Neatsiputusios. As pasitariau su vyru ir isejau is darbo. Po poros ciklu ir uzkibo nuo isejimo... Bandem nuo spalio pabaigos...
Atsakyti

Na taip, sunku siaislaikais,  bet reikia kazkaip.... pas mane ne tik protinis stresas bet ir fiziskai nes darbas medicinoj... tai zodziu nezinau kaip bus kai uzsiplanuosim  :D sedesiu kaip pyragaitis. 

Motiejau,  bandyk su daugiau koncentruotu sysium daryt... dar niekas neaisku  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Neatsiputusios. As pasitariau su vyru ir isejau is darbo. Po poros ciklu ir uzkibo nuo isejimo... Bandem nuo spalio pabaigos...

Ne visada galimybes leidzia ... mes uzsieny tik uzsikabinom

..:)

Atsakyti
Tas tiesa, cia dar galimybe tokia reikia turet, bet vyras paskaiciavo, padeliojo ir nusprendem, kad as liksiu prie ukio ir gal gandru greiciau sulauksim. Taip ir gavos. O darbas mano stipriai fizinis buvo smile.gif
Atsakyti

Tas tiesa, cia dar galimybe tokia reikia turet, bet vyras paskaiciavo, padeliojo ir nusprendem, kad as liksiu prie ukio ir gal gandru greiciau sulauksim. Taip ir gavos. O darbas mano stipriai fizinis buvo smile.gif

Na šauniai jūs sodyboj  :super:  ir aš taip norėčiau. Mano vyras kategoriškai prieš tai, kad išeičiau iš darbo. Mums pinigų netrūksta, bet pritariu jam, kad visiškai neapsimoka. Jei neužkibs dar per metus, tuomet bandysiu keist darbą, bet taip gaila nes dabar nuostabus kolektyvas ir geras atlyginimas. Gyvenam labai gerai  :ax:  čia manau labiau toks psichologinis dalykas kad labai į viską jautriai reaguoju, tai ir stresinu darbe, nes man viskas svarbu. Kiti ten chilina sau :D nors tas darbas prieš vaikus nublanksta. Pati jei turėčiau rinktis tarp darbo ir šeimos, visad šeimą rinkčiausi. 

O šiaip kai darbe ilgiau padirbi, tai stresas natūraliai turėtų sumažėti, man po truputį jis mažėja, bet gal nepakankamai  :bijau2: 

Atsakyti
Na matai, kadangi mes siekiam patys sau cia darbo vietas susikurti, todel toks ir sprendimas buvo priimtas. Cia dar vienas is tu sudedamuju. Plius paziurejom, kad atidirbus visa diena jau vakare nieko nebepasidarom... Savaitgaliu irgi neuztenka smile.gif Ir atvirai pasakius, tai as ilgai nesugebu isdirbt ne sau. Visa laika buvau pratus pati sau buti ir ta darba pi gimdymo griebiau kotedze sededama nes is proto krausciaus. Tai todel dabar vel kaip naujai gimus biggrin.gif
Atsakyti

Kai yra ukis tai zinoma suprantama 🙂 pas mus darbas suzmonem,  nuolatos laika stebeti reikia,  skubeti ir t.t.t tai toks ir gaunas stresiukas. Bandziau savarankiskai dirbti,  bet neisejo. Nemoku meluoti-turbut todel 😂

Atsakyti

O ka sau Katute dirbi?  Ar ukis?  :hmm:  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Kai yra ukis tai zinoma suprantama 🙂 pas mus darbas suzmonem,  nuolatos laika stebeti reikia,  skubeti ir t.t.t tai toks ir gaunas stresiukas. Bandziau savarankiskai dirbti,  bet neisejo. Nemoku meluoti-turbut todel 😂

O tai ką reikia meluoti?  :hmm:  Čia pardavimai gal?  :huh2:  aš tai irgi norėčiau dirbti sau, bet nežinau ar nebūtų dar daugiau streso nes nemoku labai gerai savęs disciplinuoti :D

Gerai, einu sausainiu kept ir po to darban. :) Sekmytės visoms

Atsakyti
Nevisai, bet panasiai. Buvom irenge gardus zirgam, kuriuos nuomavom. Tai jojimo visos paslaugos, fotosesijos, prieziura ir t.t... Siai dienai yra grizt i ta pacia veikla tik placiau. Kaimo turizmas seimoms ( ne baliai festivaliai ) ir pan smile.gif
Atsakyti

Kavos gerdavau 1 puodelį per dieną, retais atvejais 2.. bet dabar jau vien kvapas pykina..tai darbe labai sunku..nes visi čia apsikabinę kavos puodelius huh.gif
O kaip tau dabar pykinimai? 4u.gif

 

Zhopa visiska. Jau tikejaus praejusi sekmadieni darban grizt, nes lyyyyg ir rimo po biski, o nuo antradienio su nauja jega kasdien _-_ O dar ir pilvas shaibom nuejo, uzkieteje uzkieteje tada po pusvalandzio paleidzia vandeniu. Zodziu musu Bulve piktybiskai atsisako su manim i darba eit :D

 

O su kava pasitvarke idomiai. Midwife sedejo ziurejo ir nesuprato - kaip nuo kavos manes dabar nepykina. O tiesiog praejo kazkiek laiko, ir nors ir pykina beveik nuo visko, biski kavos galiu pagert saldzios neskubedama. Ir siaip organizmas buna papraso ko jam reik. Nors dabar pagrindinis maistas arba kokia padziuvus pica letai grauzt, ar koks sumustinis sausas. Turbut mano labiausiai subalansuoti patiekalai :D Gerai, kad bent vaisiu kartais koki pagrauzt galiu, nes nuo darzoviu tai "laisve Pilypui lekt per laukus".

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuozmusis Guzikas: 16 gegužės 2018 - 16:36