Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. gegužę (177 tema)

Mano vizitas sudinas. Nieko viduj nerado. Bent jau nieko, kas butu panasu i 6sav puslyte blink.gif Sake ilsetis, stebet save ir ateit po savaites vel. Jei prasidetu skausmai iskart prisiduot, nes gali but, kad tvirtinasi kazkur nevietoj... Vakar pasidariau dar nt tai buvo ryskus ryskutelis. Zodziu.... unsure.gif
Atsakyti

Nesinervink. 6 savaiciu dar galejo nepametyt. Stebek save del kraujavimu ar skausmu. Nesijaudink, kol nera reikalo aiskaus.

Atsakyti
Ta pati irgi sake, kad cia visai realu nematyt dar. O bet taciau. Dabar vaidenasi visokie maudenimai ir varineju i wc, kas pusvalandi ziuret ar nieko. Klause ar nera tokio jausmo, kad tuoj mmm pramus. Kol nepaklause, tol nebuvo, o dabar atrodo, kad taip ir jauciuos.
Atsakyti

Katute  :4u: stenkis kuo ramiau užaugsit..o hcg nesiūlė pasidaryt

Atsakyti
Kol kas ne. Kita sav sake daugiau ziures, jei nieko nesimatys. Nzn, vel eina rudos gleives ir radau toki keista darinuka, kaip mimiatiurine permatoma puslyte... Ant pirsto galo, tai bijau net galvot, kas ten.
Atsakyti
Katute laikykis 4u.gif
Atsakyti

Katute - jei rudos spalvos o ne ryskiai raudona tai manau viskas ok. Tas vizitas pas gine tave labiau isgasdino nei padejo.

:nestuke​ 

Atsakyti

Hm mastau.gifo laiska jiem paraset? biggrin.gif
Kazko siandie stoga rauna umn.gif

Koks adresas?  :lol:  aš apipilsiu laiškais kad maža nepasirodys

Atsakyti
QUOTE(LoyalWarrior @ 2018 05 22, 20:52)
vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Koks adresas?  lotuliukas.gif  aš apipilsiu laiškais kad maža nepasirodys</p>

Koks koks biggrin.gif gandrui atiduot biggrin.gif
Atsakyti

Katute, laikykis... Ir netysiok bei nedirbk tu ukio darbu... aisku, kad reikia, bet matai kaip yra.... POILSIO  :4u:​ kaip kazkuri sake kojas suglaust ir gulet. 

Atsakyti

Kol kas ne. Kita sav sake daugiau ziures, jei nieko nesimatys. Nzn, vel eina rudos gleives ir radau toki keista darinuka, kaip mimiatiurine permatoma puslyte... Ant pirsto galo, tai bijau net galvot, kas ten.

o skausmo jokio ? Nes man kai taip tepė jau ir maudė 😣 jai dar labiau paliks neramu ar daugiau tept lėkit į priėmimą

Atsakyti
Labas visoms 4u.gif

Motiejau.. Viskas bus gerai, labai save psichologiskai spaudi,negerai. zinai su dukra pastonau kai Soho uk pratusinau para laiko, aisku prigeriau kaip suo irgi. Ka cia jau beslepsi, bet tas atsipalaidavimas padejo.


Katute, 6 savaiciu nieko nematyti. Nei su vienu is 6 nestumu nemate tokiu laiku,tad ramybes.


Fox laidy- egsiztensiniai klausimai ir mane kankina biggrin.gif ypac matant kaip visos atsakiangai planuoja, o ad tai su sampes tai su martinio taure plavineju rolleyes.gif. Pirmu vaiku baisiai atsakingai laukiau, o dabar kaip vejo pamusalas jauciuosi biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti