Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. gegužę (177 tema)

Katute, manau pas gydytoja reikia kuo skubiau. 

Atsakyti

Katute, manau pas gydytoja reikia kuo skubiau. 

Pritariu Persikine. Šaut pas gydytoja

Atsakyti
Ka tik kalbejau su savo gyd., sako taip ir buvo panasu, kad neuzsikabino. Liepe dar buti ramiai, leido isgert nuo skausmo vaistu ir ateit uz kokiu 3sav tyrimams. Tiek tos laimingos istorijos... unsure.gif Aciu D, kad vyras visiskai blaivios galvos, tai mane surenka dar i kruva kazkiek...
Atsakyti

Katute, o jau stipriai kraujuoji? Nes dar nesitiki, kad jau viskas.. :(

Atsakyti

Ka tik kalbejau su savo gyd., sako taip ir buvo panasu, kad neuzsikabino. Liepe dar buti ramiai, leido isgert nuo skausmo vaistu ir ateit uz kokiu 3sav tyrimams. Tiek tos laimingos istorijos... unsure.gifAciu D, kad vyras visiskai blaivios galvos, tai mane surenka dar i kruva kazkiek...

Liūdna, užjaučiu, bet negi taip jau ir viskas ar dar yra tikimybė kad ne?

Atsakyti
Katute console.gif
Blem po tiek istoriju cia, net nebenoresiu darytis testo, ir net jei veluojant teigiamas bus, bijodama negalesiu pasidziaugti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 24 gegužės 2018 - 13:16
Oi, panos, tik nesibauginkit - jei taip nutiko man, tai nereiskia juk, kad ir tau ar kazkam butinai taip nutiks... Na, tikrai gal taip organizmas atsikrate kazkokios gresiancios bedos? Liudna labai. Labai labai labai, bet.... Negali gyventi vien baimes seseliais... Praeis kazkiek laiko, reiks ikalt sampes ir pradet viska nuo pradziu. Kaip sake dabar mano drauge, labai daug kam sitaip nutinka, tik mazai, kas apie tai kalba, nes nu ne ta tema...

Nu tas stipriai, tai kaip per normalias mmm. Bet nedaugiau, tik gal kitaip truputi. As viska jau nurasiau, nebent jau visai stebuklas ivyktu.
Atsakyti
Katute o kada buvo paskutines mm?
Atsakyti
Balandzio 7d.
Einu ir sita beda suzenklinsiu kalendoriuj del visa ko.
Atsakyti

Katute  :friends:   Taip pati liūdniausia gyvenimo dalis  nuo kurios nei viena nesame apsaugota ...na mes moterys išsilaižm žaizdas ir vėl viską pradedam nuo pradžių 😣😏 aš dar vis susitaikinėju su praradimu ..būna tokia bangųota nuotaiko kad ir načiort..pamačius beibius tuoj akys drėgnos .. mieste apžiuriu negaliu kt visus lelius vežimukuose ir pagalvoju kad manasis pilve mane jau baksnotų ..o kiek daug  :nestuke  ir šviežių beibių vežimuose basom pėdutėm  kurias bučiuočiau ir bučiuočiau esu kvailai sentimentali o Mb bais nervojas dėl to jai mato kad žiūriu ir dar šypsaus... bet dedu sau į galvą pastoviai kad dar turi mums pavykt vienas kleckiukas na privalo tada eini į priekį iki kt bangos 😁.. bet visgi mes stiprioji lytis mes mano vyras geriau jaučias užsidėjęs kažkokį lyg ir piktumo šydą ir apie tai kalbėt kategoriškai atsisako..jis savo skausmą turbūt taip išgyvena 🤔😐

 

atsiprašau mergičkos kad čia išsiliejau ..Angelų temos nebėra

  o reziumė ta kad visada reikia tikėtis geriausia nesvarbu kaip kas kam nutinka.. tai ne jūs.. tai ji kita kol jai ne man negalbokim..taip tai egoistiška bet tai gyvenimiška ir kasdieniška nes kartais pagalvoju mes mokam sau kt skaumą pojūčius  paimt ir patikėt ..ypač kurios jautresnės esam ir net pritaikyt  :huh2:  "o gal čia ir man taip??" Ne ne kol tikrai to nėra man tai ir nėra neįsikalbėkim nes kiekviena esam unikali..tikiuosi suprantat apie ką aš :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motiejus5: 24 gegužės 2018 - 17:45

Sita tema tam ir yra, kad ir skausme, ir dziaugsme. Gaila, kai to skausmo buna. Ir nepasimirsta, tiesiog po kiek laiko palengveja. Labai daug moteru tai isgyvena, ypac tiap anksti - galbut genetiskai kazkas, galbut dar ka. Katute kai parase apie puslyte, jau kazkaip itariau kad viskas. Gaila labai. Labai uzjauciu. Bet kitavertus, angeliukas turbut geriau zino kada ateit. Be to, sako po persileidimo daznai vel greit pastoja, nes organizmas a la ipranta prie hormonu nestumo, ar panasiai. Pas visas ateis stebuklas. VISAS. Net neabejoju tuom. Laikykites moteros, mes - nesveikai stiprus padarai. :*

Atsakyti
Zinokit, labai gera cia buti. Rimtai. Labai daug tokio tikro nesuvaidinto tikrumo ir supratimo. Tarkim man kazkaip tikrai truputi atleidzia paskaicius jusu pasisakymus...

Aciu 4u.gif
Atsakyti