Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. gegužę (177 tema)

QUOTE(finy @ 2018 05 22, 20:29)
Katute laikykis


4u.gif

QUOTE(LoyalWarrior @ 2018 05 22, 20:48)
<p>Katute - jei rudos spalvos o ne ryskiai raudona tai manau viskas ok. Tas vizitas pas gine tave labiau isgasdino nei padejo.


Ten net ne kraujas, o kaip rudas kiausinio baltymas. Kazkas tokio...ir netepa, o tik po wc reikalu ant popieriaus lieka. Omg, kad nepadejo, tai tikrai...


QUOTE(Persikine @ 2018 05 22, 22:09)
<p>Katute, laikykis... Ir netysiok bei nedirbk tu ukio darbu... aisku, kad reikia, bet matai kaip yra.... POILSIO  4u.gif​ kaip kazkuri sake kojas suglaust ir gulet.


Panasu, kad jau pats laikas baigt didvyre visagale vaidint...

QUOTE(motiejus5 @ 2018 05 22, 22:14)
o skausmo jokio ? Nes man kai taip tepė jau ir maudė 😣 jai dar labiau paliks neramu ar daugiau tept lėkit į priėmimą


Nu ne, neskauda. Gal pastaruoju metu labiau pilva pucia, tai toks paraizymas. Siaip, tikrai nesaudejo, bet kai uzklause ar nera maudimu ir to mmm jausmo, tai dabar jau as ji jauciu arba isivaizduoju, kad jauciu.


QUOTE(- hal - @ 2018 05 22, 22:50)
Katute, 6 savaiciu nieko nematyti. Nei su vienu is 6 nestumu nemate tokiu laiku,tad ramybes.

Fox laidy- egsiztensiniai klausimai ir mane kankina  biggrin.gif  ypac matant kaip visos atsakiangai planuoja, o ad tai su sampes tai su martinio taure plavineju  rolleyes.gif. Pirmu vaiku baisiai atsakingai laukiau, o dabar kaip vejo pamusalas jauciuosi  :


Duok Dieve, duok Dieve, kad tik taip ir butu...

Labai skaniai susiskaite. Siaip, as ne ka kitaip..... rolleyes.gif Bet ka cia girtis... biggrin.gif

O ziu... Po to naturalaus organizmo issivalymo, kada nt jau neberodo nestumo?
Atsakyti

Kaip kurioms, vienoms ilgiau hcg uzsilieka, kitoms maziau. Bet bent pora savaiciu minimum manau. O klausyk, nevemi tu? Nes man ir tuo rudu paterliodavo, ir maudimo buvo kaip pries menesines, ir galu gale vienasyk gan rimtai svieziu krauju pavariau - ir viskas po stipresniu vemimu, kai jau kazkur vos ne nuo kulnu tase. Negali tau toks variantas but? Ir siaip, kaip kiti pozymiai? Bet zinok tikrai, 6sav., tai greiciau kad nieko nemate dar. Sako, kitos visa nestuma praterlioja ar net prakraujuoja. Nes persileidimas skauda tikrai, nesupainiotum.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuozmusis Guzikas: 22 gegužės 2018 - 23:46
QUOTE(- hal - @ 2018 05 22, 22:50)
Fox laidy- egsiztensiniai klausimai ir mane kankina  biggrin.gif  ypac matant kaip visos atsakiangai planuoja, o ad tai su sampes tai su martinio taure plavineju  rolleyes.gif. Pirmu vaiku baisiai atsakingai laukiau, o dabar kaip vejo pamusalas jauciuosi  biggrin.gif  biggrin.gif

As iki ovulacijos gyvenu laisvai nevarzydama saves, po jos jau pasisaugau nes maza ka biggrin.gif

Kur deraramos dingusi? 4u.gif
Atsakyti

Na man visko pradžia ir prasidėjo teplionėm 😣 o kad nemato kt šeštąja normalu gal vėliau pastojimas ir dabar vyksta kabinimasis gimdoje priaugimas prie gimdos sienelių ir tepa 😉

manasis paskutinis  :nestuke  penkių matėsi labai gražus apvalus ..... 

***** nė su viena nelėkiau 7sav skano atsipūtus laukdavau 10savaičių 😆 ir šampė su vynu ėjo į trasą kol teigiamo nepamatydavau 😂 o dabar visa nubludus daryt teisingai 😔 ir kas iš to ...

laikau Katute špygutes kad viskas bus gerai ✊

Atsakyti

Aš ir Boružiukas pasigedus esu 🤔

Atsakyti
QUOTE(Nuozmusis Guzikas @ 2018 05 23, 00:46)
<p>Kaip kurioms, vienoms ilgiau hcg uzsilieka, kitoms maziau. Bet bent pora savaiciu minimum manau. O klausyk, nevemi tu? Nes man ir tuo rudu paterliodavo, ir maudimo buvo kaip pries menesines, ir galu gale vienasyk gan rimtai svieziu krauju pavariau - ir viskas po stipresniu vemimu, kai jau kazkur vos ne nuo kulnu tase. Negali tau toks variantas but? Ir siaip, kaip kiti pozymiai? Bet zinok tikrai, 6sav., tai greiciau kad nieko nemate dar. Sako, kitos visa nestuma praterlioja ar net prakraujuoja. Nes persileidimas skauda tikrai, nesupainiotum.</p>


Nevemiau nei karto ir rimtu pykinimu nebuvo. Uzeina kartais toks sleikstulys jei ilgiau nevalgius pabunu ar kvapai kokie. Skausmu, kad butu verti demesio isvis nebuvo. Gal ten pamaudenimas koks menkas, bet toks, kur net nekreipi demesio... Nu, o kiti tai krutine. Padidejus, sunki tokia, pilna. Veido oda pagrazejus, nes amzinos problemos man su ja.
Atsakyti
QUOTE(motiejus5 @ 2018 05 23, 09:12)
<p>Na man visko pradžia ir prasidėjo teplionėm 😣 o kad nemato kt šeštąja normalu gal vėliau pastojimas ir dabar vyksta kabinimasis gimdoje priaugimas prie gimdos sienelių ir tepa 😉</p><p></p><p>manasis paskutinis  nestuke.gif  penkių matėsi labai gražus apvalus ..... </p><p></p><p>***** nė su viena nelėkiau 7sav skano atsipūtus laukdavau 10savaičių 😆 ir šampė su vynu ėjo į trasą kol teigiamo nepamatydavau 😂 o dabar visa nubludus daryt teisingai 😔 ir kas iš to ...</p><p></p><p>laikau Katute špygutes kad viskas bus gerai ✊</p>



Faktas tas, kad vienos taisykles visoms nera... Kas tinka vienai, tai nereiskia, kad pasikartos ar lems tuos pacius dalykus kitai... Si ryta jau atsikeliau su optimistiskesnem mintim ir nusiteikimu... Nes vakar, tai jau mintys juodos juodziausios buvo...
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2018 05 23, 06:41)
Faktas tas, kad vienos taisykles visoms nera... Kas tinka vienai, tai nereiskia, kad pasikartos ar lems tuos pacius dalykus kitai... Si ryta jau atsikeliau su optimistiskesnem mintim ir nusiteikimu... Nes vakar, tai jau mintys juodos juodziausios buvo...



Taure sampes pakenks maziau nei siuo metu patiremas stresas. Nueik hcg ir tiek, po savaites pakartok ir matysi augat ar ne. Bus geriau nei laukti dar 3-4 savaites iki scano.


As kandangi vis nenuvarau iki gines tai ne nezinau kaip man ten, turejau eit penktadieni bet nesigavo, persirasiau dabar siam sekmadieniui, bet nezine kaip bus. Geriu dupha kaip lidpe ir tiek. Net nt negadinu sykarta, nors nd laiku buvo biggrin.gif

Zodziu mokslai baigti- smegenys pamestos biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Katute - laikau kumščius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Sveikos, nedingus as niekur, tik tylom skaitau jus :4u:

Vakar pagavau teigiama ov testa, 16-17 cd. Apsirgus esu, nekaip jauciuosi. Vyras laukia vizito i VK, as irgi pas gine uzsirasiau dar pasitikrint. Kol kas nieko nesitikim, kol situacija su vyro reikalais nepasitaisys :unsure: bet vis tiek bandom..

Atsakyti

Katute mergyt kaip tu 🤔

Atsakyti
Nu, va taip... Dabar jau tikrai nesivaidena pareinanciu mmm maudesiai, o kraujas toks graziai raudonas daros...
Atsakyti