Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. birželį (178 tema)

Foxlady, uz mmm :4u: jau vel grizot i planavimus?

As jau vel skaiciuoju dpo, snd tik 3. Nors ir nelabai tikiuosi kol kas.. Gal rudeni pajudes reikalai..

Atsakyti
Si cikla Ov bus ilgaji savaitgali, tai nd bus atliekami laiku, nezinau ir noriu ir biski bijau, liepos galui ir rugpjuciui esu uzbukinusi ir pajuri ir pora vietu prie ezeru ir rugseji dar i kokia kelione vel noreciau lotuliukas.gif nu ner laiko tiems vaikams biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 25 birželio 2018 - 08:52

Tai ir pastojus ir su vaikais noresis kelioniu ir ezeru :D

Atsakyti

Mes tai turesim kelione rugpjucio pradzioj, suplanave atostogas.. O as nelabai noriu i ja ir vis pagalvoju, kad jei speciau pastoti, nereiketu vaziuoti :P

Atsakyti

Mes tai turesim kelione rugpjucio pradzioj, suplanave atostogas.. O as nelabai noriu i ja ir vis pagalvoju, kad jei speciau pastoti, nereiketu vaziuoti :P

O kodėl planuojat važiuot atostogaut ten kur nenorit?  :unsure:​ 

Atsakyti
As tokia biski silpnakune tai man atrodo kad pastojusi isvis net kojos is namu nebeiskelsiu, o su vaiku kazkur isvaziuoti ir PAILSETI galesiu maziu maziausiai kokiems 7 metams praejus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2018 06 25, 14:28)
As tokia biski silpnakune tai man atrodo kad pastojusi isvis net kojos is namu nebeiskelsiu, o su vaiku kazkur isvaziuoti ir PAILSETI galesiu maziu maziausiai kokiems 7 metams praejus biggrin.gif

Viskas bus gerai smile.gif taip nusiteik, nes kitaip prisiverst vos ne „desimtmecio” planui bus labai sunku.
Nebijok, as irgi bijau biggrin.gif
Atsakyti

Na kaip ir norim, tik man kazkaip nesinori kartais.. sunku save supaisyt. Gal kad pernai galvojau, kad siemet tokiu metu jau tikrai nebevaziuosiu.. Na visokios mintys lenda..

Foxlady, man is tikro panasi savijauta butu :)

Atsakyti
Istikruju pavydziu kiurios labai nori ir laukia kudikelio, man baime viska uzstelbia, ypac pries uzmiegant uzlieja visokie gimdymo vaizdiniai ir kaip po menesio vyras iseina dirbt, o as lieku viena su tuo bejegiu padareliu ant ranku, o dar kur visos ligos, ir taip iki panikos dasivarau, nezinau kaip negalvoti doh.gif
juk suvokiu kad viskas susklostys savaime ir tikrai neverta bijoti to kas dar tik bus, bet negaliu uzsiblokuoti biggrin.gif
Atsakyti

Aš irgi labai bijau, bet visą gyvenimą žinojau kad norėsiu vaikų. Dabar jau noras žymiai didesnis nei baimė gimdyti. Aš suvokiu kad niekas neapibūdins kokie gali būti gimdymo skausmai nes visoms individualiai ir niekas negali žodžiais tau nusakyt kaip skaudės.

Kadangi bijau labai, kai lauksiuosi tikrai eisiu į kursus kur pamokys kaip elgtis su mažiuku ir kokius ženklus stebėti. Manau baimė tikrai natūralu pirmą kartą. Aš labiau bijau kad nepakriktų man emocijos ilgai būnant su vaiku ir negalint išsimiegoti. Bet tikiuosi vyras padės kiek galės.  :rolleyes: 

Man jau 9dpo, kaip ir ateinantį savaitgalį galima mėgint gadint NT bet kuo toliau tuo labiau bijau nusivilti, tad turbūt tiesiog lauksiu mm ar ateis...

Atsakyti
O as i si cikla dedu nemazai vilciu ax.gif tikiuosi pavyko bigsmile.gif
Tik jauciuos kaip pora kg priaugus doh.gif
Atsakyti

sveikos merginos,gal priimsit ir mane,mano nelaukiamos mm liepos 7d planuojam antra men pirma nesigavo, kazkaip labai nusiteikus kad sy pavyks.

Atsakyti