Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. birželį (178 tema)

Sy menesy ir bt matuoju ir ov testukus nusipirkau vakar antra juostele buvo net ryskesne uz pima ir temperatura siandien pakilo dviem padalom tai pagal mane siandien ov tai darbuojames :ax: labai tikiuosi pavyks,beje cia mano trecias butu turim mergaite ir berniuka :love:

Atsakyti

temp pakyla jau po ov :) 

Atsakyti

Sveika lauralina3  :4u:  linkiu kad būtumėt spėję pagaut žirniuką .. ne tik mano ginė bet va su sese bendravau vakar kur irgi gaudė mažylį pusmetį tai jai ginė vis kalė į galvą kad per mėnesį moteris vaisinga lygiai savaitę na panašiai ir manoji ne kartą užsiminė .. Bet myliuką daryti pataria jai O tarkim16/ 17 d nuo mm pirmos dienos tuomet darbuotis jau nuo 12/13 d na taip ir pagavom savo mergaites mustais prieš O bet buvo paskutinis ir po O... Lėkiau pas  gine patikrai kaip tik O sako va matau įvyko bet dar tris d pasistenkit ir gal susitiksim po 5sav  na taip ir įvyko teigiamą pamačiau  :rolleyes: iki 18val po O dar galima 

 

Na ką mm man jau už poros d ir jaučiu kad vėl nepavyko nors darbavomes jau bile kaip nuo 14dpo🤭  ir galinga O 17D įvyko bet.. bjaurybė nuojauta 🤨 

 

Šiandien užkskaičiau medicininį gydytojų straipsnį kad norint pastoti apvaisinimo metu būtinas Orgz.. Tada tikimybė didelė pastoti  :D   

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motiejus5: 25 birželio 2018 - 21:35

sveikos merginos,gal priimsit ir mane,mano nelaukiamos mm liepos 7d planuojam antra men pirma nesigavo, kazkaip labai nusiteikus kad sy pavyks.

Sveika prisijungus. Linkiu ilgai čia neužsibūti ir pamatyti dvi juosteles dar šį ciklą.  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Motiejus aš irgi skaičiau apie orgaz. faktą kad didina tikimybę  :D  kad ko metu susitraukinėja viskas taip kad įstumia spermą į vidų, t.y. padeda.

Tai vyrui reik vis kartoti  :D  :devil: 

Aš jau nuo liepos 6 atostoginsiu, tai jau laukiu nesulaukiu.  :vacation1:​ 

Atsakyti

O as i si cikla dedu nemazai vilciu ax.giftikiuosi pavyko bigsmile.gif
Tik jauciuos kaip pora kg priaugus doh.gif

Linkiu kad šį ciklą tikrai būtų II  :yahoo:​ 

Atsakyti

Blin peržvelgiau kalendorių savo kad mm d vakar o gal šiandien 😊🤭 dar nėra bet jau taip vos jaučiu pamaudenimą sunkią pilvo apačią 🤪 na žiūrėsim ar pramušė šiąnakt 🙄

Atsakyti

Jei nepramuš lauksim NT rezultato :D

Atsakyti

Sveika lauralina3  :4u:  linkiu kad būtumėt spėję pagaut žirniuką .. ne tik mano ginė bet va su sese bendravau vakar kur irgi gaudė mažylį pusmetį tai jai ginė vis kalė į galvą kad per mėnesį moteris vaisinga lygiai savaitę na panašiai ir manoji ne kartą užsiminė .. Bet myliuką daryti pataria jai O tarkim16/ 17 d nuo mm pirmos dienos tuomet darbuotis jau nuo 12/13 d na taip ir pagavom savo mergaites mustais prieš O bet buvo paskutinis ir po O... Lėkiau pas  gine patikrai kaip tik O sako va matau įvyko bet dar tris d pasistenkit ir gal susitiksim po 5sav  na taip ir įvyko teigiamą pamačiau  :rolleyes: iki 18val po O dar galima 

Na ką mm man jau už poros d ir jaučiu kad vėl nepavyko nors darbavomes jau bile kaip nuo 14dpo🤭  ir galinga O 17D įvyko bet.. bjaurybė nuojauta 🤨 

Šiandien užkskaičiau medicininį gydytojų straipsnį kad norint pastoti apvaisinimo metu būtinas Orgz.. Tada tikimybė didelė pastoti  :D   

Dpo tai dienos po ov, cd tai ciklo diena :)

Apvaisinimo metu butinas dydysis O tik vyrui :D

Atsakyti

Andrologas vyrui patare, kad 10-20 cd yra vaisingas laikotarpis ir jo metu kas antra diena reiketu darbuotis, 5 kartus :) 

Atsakyti

Dpo tai dienos po ov, cd tai ciklo diena :)

Apvaisinimo metu butinas dydysis O tik vyrui :D

Dėl dpo  :aciuks:​ 

Atsakyti

Orgaz. nebutinas moterims, bet tikimybę padidina :)

Man nuo vakar keisti maudimai gimdoj, lyg mėnesinės būtų prasidėjusios ar tuoj turėtų prasidėti, nors pagal kalendorių dar labai anksti, turėtų prasidėti už savaitės tik geriausiu atveju. Ir nervas dėl visko ima, matyt PMS.  :( 

Atsakyti