Įkraunama...
Įkraunama...

Netyciukas

autore, jūs pasimylėjot per nevaisingas denas.

 

teoriškai negalima, o praktiškai pasitaiko. Bet kad nėštumo testas po 6 dienų rodytų rezultatus, sunku patikėti. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myliulietu: 12 liepos 2018 - 10:45

teoriškai negalima, o praktiškai pasitaiko. Bet kad nėštumo testas po 6 dienų rodytų rezultatus, sunku patikėti. 
zinau atveji, kai rode po 7 dienu. O po 9 men rezultatas jau gugavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iš_Šviesos: 12 liepos 2018 - 11:14

mergos, pasimylėta per nevaisingą langą. ciklo gale visai. mėnesinės turėjo būti po trijų dienų nuo pasimylėjimo. (šiam etape, gimdoje dykynė). negi ir jūs išprusimo neturite...och, su tais aukštaisiais.

tablečių pavadinimus žinot, prezikų rūšis žinot, o savo ciklo langų - ne?
marš į kursus arba online švieskitės, nes liūdna visai....

Moters organizmas ne laikrodis. Tiksliau - ne visu. Tikimybe pastoti per teoriskai nevaisingas dienas yra maza, bet yra. 

Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2018 07 12, 11:42)
mergos, pasimylėta per nevaisingą langą.  ciklo gale visai. mėnesinės turėjo būti po trijų dienų nuo pasimylėjimo. (šiam etape, gimdoje dykynė). negi ir jūs išprusimo neturite...och, su tais aukštaisiais.

tablečių pavadinimus žinot, prezikų rūšis žinot, o savo ciklo langų - ne?
marš į kursus arba online švieskitės, nes liūdna visai....



galima pastoti net per menstruacijas. Nežinojote? Marš į kursus smile.gif

Atsakyti

Labai daug visokių komentarų.. aš viliuosi,  kad gal nieko. Nėra vienos protingos būna anksti, o kitos mokosi tik tada kai daro klaidas... manau tokios išsilavinusios merginos, kaup dauguma komentuojančių, neturėtų imtis moralizavimo ir smerkimo.. Juk šaukštai po pietų..  

Simptomus taip pat jaučiu.. pykinimą, pilvo maudimą, suaštrėję kvapai.. na taip. Testas perodė teigiamą vaiduokliuką 5dienos po sekso kai dvi dienas vėlaavo mėnesinės. Ir tikrai seksas buvo likus beveik 3 dienom iki mėnesinių. Jos man visada reguliarios buvo.. Dabar jau 4 diena kaip vėluoja... o komentarai "kaip galima taip daryti... nereikėjo taip daryti" tikrai nepadeda.. :)

Atsakyti

Labai daug visokių komentarų.. aš viliuosi,  kad gal nieko. Nėra vienos protingos būna anksti, o kitos mokosi tik tada kai daro klaidas... manau tokios išsilavinusios merginos, kaup dauguma komentuojančių, neturėtų imtis moralizavimo ir smerkimo.. Juk šaukštai po pietų..  

Simptomus taip pat jaučiu.. pykinimą, pilvo maudimą, suaštrėję kvapai.. na taip. Testas perodė teigiamą vaiduokliuką 5dienos po sekso kai dvi dienas vėlaavo mėnesinės. Ir tikrai seksas buvo likus beveik 3 dienom iki mėnesinių. Jos man visada reguliarios buvo.. Dabar jau 4 diena kaip vėluoja... o komentarai "kaip galima taip daryti... nereikėjo taip daryti" tikrai nepadeda.. :)

Dabar jau saukstai po pietu, bet moralai skirti, kad daugiau taip nedarytumete. Ir ne del nestumo, o butent del ligu. Reikia rupintis savimi.

Atsakyti

Simptomus taip pat jaučiu.. pykinimą, pilvo maudimą, suaštrėję kvapai.. na taip. Testas perodė teigiamą vaiduokliuką 5dienos po sekso kai dvi dienas vėlaavo mėnesinės. Ir tikrai seksas buvo likus beveik 3 dienom iki mėnesinių. Jos man visada reguliarios buvo.. Dabar jau 4 diena kaip vėluoja... o komentarai "kaip galima taip daryti... nereikėjo taip daryti" tikrai nepadeda.. :)

su pykinimu dar ankstokai truputį... čia truputį iš serijos, ką susigalvoju, tą jaučiu :D 

Atsakyti
QUOTE(bcaa @ 2018 07 12, 15:00)
o komentarai "kaip galima taip daryti... nereikėjo taip daryti" tikrai nepadeda.. smile.gif</p>

bet pades. Veliau. Kai proto kiek igysi. Gal atsiminsi kitu kometarus ir sau prisitaikysi. Apie moters vaisinguma pasidomesi, pastojima, apsaugos priemones. Ir nebus ateity tokiu durnu minciu ir nereikalingo streso.
O dabar: 1.nescia but negali, nes tai nevaisingos dienos, nebent menesines tavo nereguliarios butu. 2.nesutmo testai buna, kad ir meluoja, o darytis juos aplamai patariama minimum po 7 dienu po nesaugiu santykiu. 3.simptomus susigalvojai, moterys daznai susigalvoja. Nes dabar tai dar per anksti jiems, dar imk ir parasyk, kad pilvas pradejo augt biggrin.gif 4.nueik pas ginekologa ir pasitikrink del ligu. Net jei vaikinas tipo patikimas atrodo. Jei su tavim sugulant prezervatyvo neuzsimove, tai greiciausiai niekad to ir nedaro, o tu juk netiki, kad esi jam pirma?
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 07 12, 12:13)
zinau atveji, kai rode po 7 dienu. O po 9 men rezultatas jau gugavo.

tik gimes vaikas neguguoja, tai padeda daryti tik nuo antro menesio.
Atsakyti


QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 07 12, 10:34)
 Vaikas ne beda, bet kaip nebijoma uzsikresti lyt plintanciomis ligomis ar pasigauti gimdos kaklelio vezio virusa, tai as neisivaizduoju. 

vaikas beda didele, kai abu nepilnameciai. Siuo atveju sprendziu, kad autorei gali but iki 16 metu. Vyresnes merginos jau turi ziniu apie ciklo dienas, o ir labiau galvoja apie sveikata. Va ir siuolaikine "ismanioji" karta doh.gif
Atsakyti

Man 22 metai. Mano kelios draugės pastojo net per mėnesines.. tai man vadovėlių vartyti  nesiūlykit. Ir kaip gyventi nemokykit. Mokytojos ir moralizuotojos atsirado :))

Atsakyti
QUOTE(bcaa @ 2018 07 12, 21:59)
<p>Man 22 metai. Mano kelios draugės pastojo net per mėnesines.. tai man vadovėlių vartyti  nesiūlykit. Ir kaip gyventi nemokykit. Mokytojos ir moralizuotojos atsirado smile.gif)</p>

O kodel nemokyt? kad gyvent nemoki, o mes cia dauguma (o gal ir visos) uz tave ir vyresnes, ir protingesnes, kaip pastebejai mirksiukas.gif Gal ateity informacija pravers, nes labai jau neaisku ka skaicius esi, kad nieko nezinai. Pastojimas PER menesines yra visai kas kita, nei PRIES. Paskaityk apie spermos gyvybinguma, suprasi.
Ir labai jau "idomios" tavo drauges, ir net kelios biggrin.gif
O jei rimtai - pasidomek, geriausia pas ginekologe, nei drauges, nes informacijos spraga pas tave milziniska. Ir issitirk nuo ligu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leksa: 12 liepos 2018 - 21:24

vaikas beda didele, kai abu nepilnameciai. Siuo atveju sprendziu, kad autorei gali but iki 16 metu. Vyresnes merginos jau turi ziniu apie ciklo dienas, o ir labiau galvoja apie sveikata. Va ir siuolaikine "ismanioji" karta doh.gif

Nepataiket. Ir nereikia ant tos kartos varyti.  :P 

Atsakyti