Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. rugpjūtį (180 tema)

QUOTE(Garbanelele @ 2018 09 24, 20:10)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="LoyalWarrior" data-cid="72213001" data-time="1537811919"><div><p>O stipriai teplioja ir ar seniai? Niekad nebuvau girdėjus kad ignoruotų tokį dalyką</p></div></blockquote><p>Senokai, pirmą kartą pastebėjau gal prieš porą metų. Nėra, kad stipriai, bet pastebima. Kartais po myliuko kitą dieną būna. Dabar tai neaišku nuo ko. Bet kiek skundžiaus, tai kažkaip didelio dėmesio neatkreipia. Pažiūri, tądien neteplioja ir tuo pasibaigia. Vilniuj nesiseka su ginėm. Tik Kaune turėjau superinę. Dabar kyla minčių pas ją privačiai nuvažiuot.</p>



Mano draugiai taip buvo tai galu gale rado gine kuri pilnai viska paziurejo ir rado navikiniu lasteliu kaklelyje.. unsure.gif

Nors ir paciai reikia pas gine blink.gif velniai zino kas ten pas mane darosi..
Atsakyti
QUOTE(Garbanelele @ 2018 09 25, 00:10)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="LoyalWarrior" data-cid="72213001" data-time="1537811919"><div><p>O stipriai teplioja ir ar seniai? Niekad nebuvau girdėjus kad ignoruotų tokį dalyką</p></div></blockquote><p>Senokai, pirmą kartą pastebėjau gal prieš porą metų. Nėra, kad stipriai, bet pastebima. Kartais po myliuko kitą dieną būna. Dabar tai neaišku nuo ko. Bet kiek skundžiaus, tai kažkaip didelio dėmesio neatkreipia. Pažiūri, tądien neteplioja ir tuo pasibaigia. Vilniuj nesiseka su ginėm. Tik Kaune turėjau superinę. Dabar kyla minčių pas ją privačiai nuvažiuot.</p>


Man irgi teplioja. Ir su kt tepliojo ir dabar be kt. I skundus irgi nereaguoja, tiksliau sako viskas ok pas tave nekreipk demesio. Kaip supratau del plonesnes gleivines taip.
Atsakyti

Sveikutes  :)   Tikiuosi cia pataikiau   :rolleyes:   si menesi pradejom planuot angeliuka  :angel_not:   tai bus mano antras vaikiukas. Pirmam jau 8 metukai  :B   prisimenu kaip supermamose bendravau su planuojanciom pries 9-10 metu  :rolleyes:  ir vel as cia. Daug visko nutiko per ta laika, bet svarbiausia kad as vel planuojanciu tarpe. Pirma karta pavyko tik per 10 menesiu..tikiuosi si karta pasiseks pastot greiciau  :angel_not:​ 

Atsakyti

Sveikutes  :)   Tikiuosi cia pataikiau   :rolleyes:   si menesi pradejom planuot angeliuka  :angel_not:   tai bus mano antras vaikiukas. Pirmam jau 8 metukai  :B   prisimenu kaip supermamose bendravau su planuojanciom pries 9-10 metu  :rolleyes:  ir vel as cia. Daug visko nutiko per ta laika, bet svarbiausia kad as vel planuojanciu tarpe. Pirma karta pavyko tik per 10 menesiu..tikiuosi si karta pasiseks pastot greiciau  :angel_not:​ 

Sveika prisijungus, linkiu ilgai čia neužsibūti ir greitai pamatyri II ;)

Įsirašyk save į laukiančių sąrašėlį ;)

Atsakyti

aciu  :4u:   geriu Folio rugsti ir nelaukiu mmm  :rolleyes:   

bandysiu irasyt..nelabai zinau kaip, bet gal rasiu  :D​  

Atsakyti

Merginos, padėkite susiprasti :), pagal skaičiavima ir OV testus, Ov diena buvo 16-17 d. ciklas yra apie 28 d., siandien susirgau. Tai ar taip gali buti, kad Ov buna 12 iki mm, ne 14 d? 

Ar taip iseitu, kad buvo OV anksciau, bet nepagavau? 

Atsakyti

as tai manau kad cia labai individualu, juk nesam laikrodukai  :)   Man OV buna 15-16 dienu iki mm  :rolleyes:​  

Atsakyti

Man kažkaip užsifiksavę, kad po OV 14 dienų, bet taip išeitų, kad gali būti ir skirtingai. T.y. vieną mėnesį po 13 d., kitą 14 d. ir tt?

Atsakyti
Taip nusiminiau. Šį mėnesį taip stengėmės :(
Atsakyti
Sveikos:) kaip laikotes?gal vel nelaukianciuju saraseli pradedam pildyti?

10.19 finy nelaukia mmm
Atsakyti

Man kažkaip užsifiksavę, kad po OV 14 dienų, bet taip išeitų, kad gali būti ir skirtingai. T.y. vieną mėnesį po 13 d., kitą 14 d. ir tt?

O ar pilnos mm prasidėjo? Kurią cd Jums rodė OT ir kurią prasidėjo?

Aš irgi anksčiau girdėjus kad 14-16 dienų po OV prasideda mm.

Aš tai šiandien 7dpo, tai pasidariau prg 34,76 mmol/l, tai bkt nemelavo. Patinka man šitas naujas būdas matuot, tik per anksti buvom pradėję planuot, tai tik O diena darėm o vėliau jau md nebebuvo. Nelabai tikiuosi kažko šį mėn.

Atsakyti

O ar pilnos mm prasidėjo? Kurią cd Jums rodė OT ir kurią prasidėjo?

Aš irgi anksčiau girdėjus kad 14-16 dienų po OV prasideda mm.

Aš tai šiandien 7dpo, tai pasidariau prg 34,76 mmol/l, tai bkt nemelavo. Patinka man šitas naujas būdas matuot, tik per anksti buvom pradėję planuot, tai tik O diena darėm o vėliau jau md nebebuvo. Nelabai tikiuosi kažko šį mėn.

Jau pilnos :(. OV testas ryškiausias buvo rugsėjo 15 d. vakare, po to dar dariau 4 dienas - buvo neryškūs. BKT nematavau, tad net nežinau, kurią dieną tiksliai ir įvyko.

O aš kaip tik šį mėnesį tikėjaus ir va, dar net ankščiau mm pasirodė :(

Atsakyti