Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. rugpjūtį (180 tema)

QUOTE(Pegile @ 2018 09 28, 17:30)

Kiek laiko jau pkanuojate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo finy: 28 rugsėjo 2018 - 16:46

Pagal vadovėlį poovuliacinė fazė trunka vidutiniškai 10-16 dienų. Tie rėžiai skaitomi norma. Kažkiek svyruoti gali.

Atsakyti

Aš šį mėn bandau gaudyt išskyras. Tos nevaisingos tai gausumo... Šakės. Su kt tikrai tiek nebūdavo. Vis jaučiuos myžtelėjus 😁 Dabar po biški jos keičias, matyt traukia prie vaisingų. Su vyru dirbam kas antrą dieną, tikslingai jam nesakau kada kas, nes jis pas mane toks stresinukas biški. Pasakysiu, kad ov, tai iš jaidulio dar nd nebus 😁😁

Tarp kitko, kiek dabar temų su vaikis, nėštumu ar planavimu pastebiu! Rodos, kokį filmą beįsijungtum, ar straipsnį atsiverstum, su draugais pakalbėtum, vien vaikai 😊


10.16 Lokysta nelaukia mm

10.19 finy nelaukia mmm

Atsakyti

10.06 LoyalWarrior nelaukia mm

10.16 Lokysta nelaukia mm

10.19 finy nelaukia mmm


​kažkur buvo pilnas sąrašiukas keliais psl atgal...

Atsakyti
QUOTE(LoyalWarrior @ 2018 09 28, 21:29)
<p>10.06 LoyalWarrior nelaukia mm</p><p>10.16 Lokysta nelaukia mm</p><p><span>10.19 finy nelaukia mmm</span></p><p><span></span>
</p><p><span>​kažkur buvo pilnas sąrašiukas keliais psl atgal...</span>
</p>

A nebus ten rugsejo menesio biggrin.gif
Atsakyti
Pagile ( tikiuosi taip uzrasiau nes is telefono neduoda cituoti) nestresuokit taip 4u.gif


Panos metai kaip planuojam sueina, varykit sampes taure pakelti uz mus biggrin.gif ta proga pas Knizikeviciu i kauna uzsirasiau rolleyes.gif ir uzsiemiau savigyda.. man vis zvakuviu gine israso nes sako pienlige cia, as jai vis dejuoju jai pamenat del ru pulimgu iskyru ir kvapu. Tai va tikrai ne pienlige, del ko siutas ima nes pusmeti jau vargstu, cia bakterine vaginoze jau isivyste blyn su visa infekcija. Nuvariau pas seimos daltare su antibu pavadinimu ir aciu dievui man pritare ir israse ko prasiau. Aleliuja nes geret pradejo po antros dozes vaistu!! Nes ne tik jau puliai kazkokie o ir skausmai ir &%#^+$ui! Nesikeikus kaip kita syki su jom neina susisneketi.. po Knizikeviciau prasyaiu kad jis kolega rekomensuotu del vaisingumo. Nes gana jau tampytis su ta pacia gine, niekas nevyksta , o konkreciai ir negydo. Viskas gerai ir viskas gerai. Nieko cia geraus rolleyes.gif nes taip ir desimtmeti lauksiu. Zodziu supykau ax.gif
Atsakyti

Laikykis, hal  :4u: 

Na bet trūksta žodžių, jei jau ginė neatskiria pienligės nuo rimtesnių bėdų. Sakau, kad kai kurios negirdi, ar nenori girdėt, ką mes pasakojam ir kuo skundžiamės.

Atsakyti

Hal, nelabai liksma proga, bet vakar kaip tik kilnojau bealkoholinę šampę. Smagu girdėti, kad gydymas produktyvus 😊

Atsakyti

Laikykis, hal  :4u:

Na bet trūksta žodžių, jei jau ginė neatskiria pienligės nuo rimtesnių bėdų. Sakau, kad kai kurios negirdi, ar nenori girdėt, ką mes pasakojam ir kuo skundžiamės.

haha, nu bet tikrai  :blink:  :D​ 

Atsakyti

Merginos, o jus dabar kai planuojat- isgeriat truputi alkoholiniu gerimu savaitgaliais? ar visiaki nieko?  :hmm:   as planuoju pirmas menesis tik, bet savaitgali isgeriu vyno pora tauriu ar alaus  :rolleyes:   o po to galvoju, o jeigu jau laukiuosi? tai toks kaltes jausmas apima...  bet tuo paciu galvoju, juk negaliu dabar gyvent vien planavimo rezimu...juk nzn kada uzkibs... pirma karta prireike beveik metu..  :unsure:​ 

Atsakyti

10.06 LoyalWarrior nelaukia mm

10.08 Gintare nelaukia mm

10.16 Lokysta nelaukia mm

10.19 finy nelaukia mmm

Atsakyti

Aš ilgai negėriau nė lašo, dabar kartais taurę vyno išgeriu ;)

Atsakyti