Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. rugpjūtį (180 tema)

Aš ilgai negėriau nė lašo, dabar kartais taurę vyno išgeriu ;)

kiek laiko planuojat? kelintas vaikiukas? 

Atsakyti

Pirmas, greit bus 2 metai.

Atsakyti

Kiek laiko jau pkanuojate?

Planuojame jau taip rimtai nuo liepos mėnesio.

Merginos, o jus dabar kai planuojat- isgeriat truputi alkoholiniu gerimu savaitgaliais? ar visiaki nieko?  :hmm:   as planuoju pirmas menesis tik, bet savaitgali isgeriu vyno pora tauriu ar alaus  :rolleyes:   o po to galvoju, o jeigu jau laukiuosi? tai toks kaltes jausmas apima...  bet tuo paciu galvoju, juk negaliu dabar gyvent vien planavimo rezimu...juk nzn kada uzkibs... pirma karta prireike beveik metu..  :unsure:​ 

Aš tik prasidėjus mm  netikėtai ir baliuką apturėjau. Tai išgėriau šampės be jokios graužaties :D

Atsakyti

Pirmas, greit bus 2 metai.

oj...isivaizduoju kaip labai laukiat.. jau pats laikas butu  :)   linkiu kad kuo greiciau uzkibtu.  :angel_not:​  

Atsakyti

Aš tik prasidėjus mm  netikėtai ir baliuką apturėjau. Tai išgėriau šampės be jokios graužaties :D

oj, tai visai be sazines grauzaties galima  :D  nors rekomenduojama nevartot alkoholio kelis menesius pries planuojant  :hmm:   bet gal dar ir nuo kiekio priklauso  :ax:​  

Atsakyti

Kai planuonuojami vaikai, manau, nereikia sustabdyti gyvenimo 😊 aš per mm leidau sau daugiau vyno, iki mm nealkoholinį šampą geriu 😁 planuoju pirmaginį dar šviežiai, antras ciklas tik 😊

Atsakyti

Kai planuonuojami vaikai, manau, nereikia sustabdyti gyvenimo 😊

Man taip irgi atrodo, jau kaip ne MM tai suprantama, gal ir reikėtų apsiriboti, bet kol esi tikra, kad nesilauki, nemanau, kad pakenks kelios taurės :)

Beje, gal jau sukurkime naują temą? Neužsistovėkime su laukiančiom rugpjūtį :D

Atsakyti

Reiktų reiktų sukurti :D

Atsakyti

itariu kad sulauksiu si menesi mm  :mad2:   liko nepilnai savaite..siandien  pajutau didziuli pykti ant visu- ant kolegu, ant muzikos per radija, ant saves  :oh:   gryniausi PMS simptomai  :oh:  :frusty:   jau neprisimenu kaip ten buvo pirma karta..ar buvo PMS nors ir buvau pastojus ar nebe?  :hmm:​  

Atsakyti

Aš irgi įtariu kad nieko nebus, nes aktyviai sportuoju ir dar sapnavau šiąnakt kad man parėjo mm, tai su tokia baime ėjau į wc. Man liko keturios dienos,o tau dar visa savaitė, tai tau mažuyis dar tik gali tvirtintis, nenuleisk nosies gal dar bus!!!

Atsakyti

Aš irgi įtariu kad nieko nebus, nes aktyviai sportuoju ir dar sapnavau šiąnakt kad man parėjo mm, tai su tokia baime ėjau į wc. Man liko keturios dienos,o tau dar visa savaitė, tai tau mažuyis dar tik gali tvirtintis, nenuleisk nosies gal dar bus!!!

o ka sporutoji?  :wub:   as sportavau labai anksciau- gyme, pole dance, aerial hoop. bet pries metus kazkaip pradejau tinget  :unsure:   sportai sumazejo iki 2 kartu per savaite, o dabar tik 1 karta  :cray:   nu bet negaliu prisiverst dazniau...

o sportas pastojimui yra gerai manau.. mano drauge nepastojo 8 metus  :(   bet vos tik pradejo sportuot kasdiena- pastojo po antro menesio  :victory2:   todel as kazkaip manau, kad tai buvo susije su sportu  :hmm:  

o tu irgi nenuleisk nosies.  :4u:​ 

 

o tie sapnai  :bijau2:   as visada likus 1-2  dienom iki mm sussapnuoju krauja  :bijau2:   

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 02 spalio 2018 - 14:03

Aš einu į grupines treniruotes studijoje, trx, pilates ir t.t. Realiai einu kad gaut fizinio aktyvumo, nes irgi ilgai nesportavau. Kokiu laiku galiu eiti į tokią treniruotę ir varau :D

Atsakyti