Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

QUOTE(Moonte @ 2018 11 17, 10:18)
Bet tai gali padaryti tik tie kurie ZINO SAVO SALIES ISTORIJA.

Manau, kad tu jos nezinai. Zinai tuscius faktus, kas kada ivyko. Bet nesuvoki, kokia kaina, kokia to prasme. Kokia dabar prasme...

QUOTE(mementoo @ 2018 11 17, 10:33)
Raudoną vėliavą Lietuvoje nešantis mankurtas nėra tas pats, kas Lietuvos trispalvę ginantis nuo ubunciu pilamo mėšlo asmuo.

Mankurtu yra VISUR, kaip ir savo salies TIKRU patriotu
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 11 17, 19:54)
Manau, kad tu jos nezinai. Zinai tuscius faktus, kas kada ivyko. Bet nesuvoki, kokia kaina, kokia to prasme. Kokia dabar prasme...

Ar zmogus isties suvokes istorinius ivykius, tu ivykiu auku prasme, matuos salies gerbuvi parduotuviu ir degaliniu kainu pokyciais?

Ar isties zmogus, suvokiantis savo GIMTINES istoriniu ivykiu prasme, kalbetu apie vidurinio pirsto kombinacija, kai kalba eina apie pilietiskuma, tautiskuma?

TAigi, manau testi nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2018 11 17, 19:24)
matuos salies gerbuvi parduotuviu ir degaliniu kainu pokyciais?

Gal skirk GERBUVI nuo TEVYNES pirmiausia.
GERBUVIS ir matuojamas kokia verte gauni uz sumoketus pinigus. Tevynes ar sajungininiku salies, ar priesu valstybes ar aplamai kokios tolimos.
Tevyne yra kas kita, todel jau gal nemaisyk patriotizmo su kazkieno, kad ir mano posakiais apie desros kaina parduotuveje. Kvaila
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 11 17, 20:46)
Gal skirk GERBUVI nuo TEVYNES pirmiausia.
GERBUVIS ir matuojamas kokia verte gauni uz sumoketus pinigus. Tevynes ar sajungininiku salies, ar priesu valstybes ar aplamai kokios tolimos.
Tevyne yra kas kita, todel jau gal nemaisyk patriotizmo su kazkieno, kad ir mano posakiais apie desros kaina parduotuveje. Kvaila

Tai tu, skrk, gerbuvi nuo TEVYNES. Nes kai kalbama apietevyne, tu ja neuvertinti iki vidurinio pirsto lygmens. Vadovaujantis vartotojisku poziuri "Ka ji man dave". Ir nepreparuok savokas, kaip savo bobas.
Atsakyti