Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

QUOTE(Moonte @ 2018 11 17, 10:18)
Bet tai gali padaryti tik tie kurie ZINO SAVO SALIES ISTORIJA.



Manau, kad tu jos nezinai. Zinai tuscius faktus, kas kada ivyko. Bet nesuvoki, kokia kaina, kokia to prasme. Kokia dabar prasme...



QUOTE(mementoo @ 2018 11 17, 10:33)
Raudoną vėliavą Lietuvoje nešantis mankurtas nėra tas pats, kas Lietuvos trispalvę ginantis nuo ubunciu pilamo mėšlo asmuo.


Mankurtu yra VISUR, kaip ir savo salies TIKRU patriotu
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 11 17, 19:54)
Manau, kad tu jos nezinai. Zinai tuscius faktus, kas kada ivyko. Bet nesuvoki, kokia kaina, kokia to prasme. Kokia dabar prasme...



Ar zmogus isties suvokes istorinius ivykius, tu ivykiu auku prasme, matuos salies gerbuvi parduotuviu ir degaliniu kainu pokyciais?

Ar isties zmogus, suvokiantis savo GIMTINES istoriniu ivykiu prasme, kalbetu apie vidurinio pirsto kombinacija, kai kalba eina apie pilietiskuma, tautiskuma?

TAigi, manau testi nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2018 11 17, 19:24)
matuos salies gerbuvi parduotuviu ir degaliniu kainu pokyciais?



Gal skirk GERBUVI nuo TEVYNES pirmiausia.
GERBUVIS ir matuojamas kokia verte gauni uz sumoketus pinigus. Tevynes ar sajungininiku salies, ar priesu valstybes ar aplamai kokios tolimos.
Tevyne yra kas kita, todel jau gal nemaisyk patriotizmo su kazkieno, kad ir mano posakiais apie desros kaina parduotuveje. Kvaila
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 11 17, 20:46)
Gal skirk GERBUVI nuo TEVYNES pirmiausia.
GERBUVIS ir matuojamas kokia verte gauni uz sumoketus pinigus. Tevynes ar sajungininiku salies, ar priesu valstybes ar aplamai kokios tolimos.
Tevyne yra kas kita, todel jau gal nemaisyk patriotizmo su kazkieno, kad ir mano posakiais apie desros kaina parduotuveje. Kvaila


Tai tu, skrk, gerbuvi nuo TEVYNES. Nes kai kalbama apietevyne, tu ja neuvertinti iki vidurinio pirsto lygmens. Vadovaujantis vartotojisku poziuri "Ka ji man dave". Ir nepreparuok savokas, kaip savo bobas.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 11 17, 09:28)
Pati neturi jokio kritinioo mastymo, kaip ir daugelis cia URA patriociu. Atrodo, kad jus panasios i isplautomis smegenimis komunistinius patriotus, kuriems viskas buvo OK ir kapoti zmones kastuveliais, ir grrusti i darbo koncentracijos stovyklas.

Na, galėčiau, aišku, klausti, kaip Jūs apibrėžiate kritinį mąstymą, bet įdomu ne vien tai.

Idomucia, kas negerai? Matau, kaip dažnai Jūs provokuojat, ironizuojat - sąmoningai. Tai sveika. Bet kur yra "ura patriotizmas", kai stabdomos akivaizdžios ubuntu***/liutukės123 nesąmonės? Jei galite, tiesiog pacituokite. Man nuoširdžiai įdomu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 18 lapkričio 2018 - 08:11
QUOTE(paštininkė @ 2018 11 18, 08:06)
Na, galėčiau, aišku, klausti, kaip Jūs apibrėžiate kritinį mąstymą, bet įdomu ne vien tai.

Idomucia, kas negerai? Matau, kaip dažnai Jūs provokuojat, ironizuojat - sąmoningai. Tai sveika. Bet kur yra "ura patriotizmas", kai stabdomos akivaizdžios ubuntu***/liutukės123 nesąmonės? Jei galite, tiesiog pacituokite. Man nuoširdžiai įdomu.


Geriausia analizuoti is sono.

Paimkime kelis atvejus:

USA koks pilietis paraso:
"Amerika yra sh duobe, veliava yra skuduras, tokia valstybe neverta egzistuoti"

Danijoje analogiskai:
"Danija yra ..."

Po to Rusijoje:
"Rusija yra..

Po to kur Egipte (ten gali uz tokius zodzius sudraskyti gyva)

Po to kur Siaures Korejoje. (ten manau sushaudytu per trumpa laika)

Rusijoje... lyg laisvas zodis, bet gal kas iskustu(vietiniai patriotai) ir pas jus atvyktu FSB, sukurptu byla uz niekinima... Ten yra kazkokia tarnyba "kova su ekstremizmu". Gali pritaikyti straipsni ir pritaiko.


Tai dabar palyginkit savo reakcijas i Ubuntes rasliavas ir pamatysit, kad jus vis dar praktiskai Rusijoje, mentalitetas nelabai pasikeite, jei is viso pasikeite. Tik lozungai kitos spalvos.

USA atvejas... Jie zino, kad ekstremistai viesai skuduru nedegina ir nekeikia. Jeii jau degina, tai matyt tas simbolis GALINGAS, todel i tokius dalykus ziuri, kaip i suns bandyma loti ant karavano. Suo loja, o karavanas eina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 18 lapkričio 2018 - 09:31
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 11 18, 09:27)
Geriausia analizuoti is sono.

Paimkime kelis atvejus:

USA koks pilietis paraso:
"Amerika yra sh duobe, veliava yra skuduras, tokia valstybe neverta egzistuoti"

Danijoje analogiskai:
"Danija yra ..."

Po to Rusijoje:
"Rusija yra..

Po to kur Egipte (ten gali uz tokius zodzius sudraskyti gyva)

Po to kur Siaures Korejoje. (ten manau sushaudytu per trumpa laika)

Rusijoje... lyg laisvas zodis, bet gal kas iskustu(vietiniai patriotai) ir pas jus atvyktu FSB, sukurptu byla uz niekinima... Ten yra kazkokia tarnyba "kova su ekstremizmu". Gali pritaikyti straipsni ir pritaiko.
Tai dabar palyginkit savo reakcijas i Ubuntes rasliavas ir pamatysit, kad jus vis dar praktiskai Rusijoje, mentalitetas nelabai pasikeite, jei is viso pasikeite. Tik lozungai kitos spalvos.

Palyginimas geras - ypač iš šono smile.gif

Bet klausimas: kur baigiasi laisvė sakančio į tai, į ką aš noriu reaguoti? Kitaip tariant: ubuntu***/liutuke123 gali sakyti savo nuomonę, o aš savosios ne?

Bet žmonės čia reaguoja taip, kaip nori. Ir tai ne tik ubuntu***/liutuke123 teisė.

P.S. į nesąmones taip pat reaguoja ir Vokietijoje, ir Amerikoje, ir Australijoj. Žinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 18 lapkričio 2018 - 09:42
QUOTE(paštininkė @ 2018 11 18, 09:38)

Bet klausimas: kur baigiasi laisvė sakančio į tai, į ką aš noriu reaguoti? Kitaip tariant: ubuntu***/liutuke123 gali sakyti savo nuomonę, o aš savosios ne?


Reaguoti reikia ir galima. Tik nebutina parodyti azijetisko mentaliteto.

Juolab, kad ne visada kitas, kad ir Ubunte, paraso, kazka jau labai blogo.

Dedates vakarieciais, tai jau kazkaip meskit ta mentaliteta, kad KGB turi kontroliuoti zmoniu mastyma ir riboti ju teise i nuomone.
Brangus ir sventi dalykai ginami visai kitomis priemonemis.

Pagrindinis principas yra tas, kad NESAMONES ignoruojamos. O gincijamasi tik su tokiais, su kuriais verta gincytis.
Jei pozicija silpna, tai aisku, kad daugybe galimybiu ir trolinti ir ikasti, bet tai kas kaltas?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 11 18, 09:27)
Rusijoje... lyg laisvas zodis, bet gal kas iskustu(vietiniai patriotai) ir pas jus atvyktu FSB, sukurptu byla uz niekinima...

Mes kalbam ne apie FSB, mes kalbam apie pilietines ir asmenines reakcijas SM forume.

Ko taip bijote?
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 11 18, 09:54)
Reaguoti reikia ir galima. Tik nebutina parodyti azijetisko mentaliteto.

Juolab, kad ne visada kitas, kad ir Ubunte, paraso, kazka jau labai blogo.

Dedates vakarieciais, tai jau kazkaip meskit ta mentaliteta, kad KGB turi kontroliuoti zmoniu mastyma ir riboti ju teise i nuomone.
Brangus ir sventi dalykai ginami visai kitomis priemonemis.

Pagrindinis principas yra tas, kad NESAMONES ignoruojamos. O gincijamasi tik su tokiais, su kuriais verta gincytis.
Jei pozicija silpna, tai aisku, kad daugybe galimybiu ir trolinti ir ikasti, bet tai kas kaltas?

Tikėjausi iš jūsų kažko daugiau... Klydau.

Aš, jei norit, galiu pabūt ir "čiukčių" mentaliteto, bet man svarbu žmogaus žinios apie tai, apie ką jis kalba. Jei žmogus tiesiog painiojasi elementariuose dalykuose, ypač faktuose, aš juo netikiu.


Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 11 18, 09:54)
Pagrindinis principas yra tas, kad NESAMONES ignoruojamos. O gincijamasi tik su tokiais, su kuriais verta gincytis.

Čia teisingai, bet irgi "do pory, do vremeni". Kol kantrybės užtenka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(paštininkė @ 2018 11 18, 10:05)
Mes kalbam ne apie FSB, mes kalbam apie pilietines ir asmenines reakcijas SM forume.

Ko taip bijote?



Jau ne karta skaiciau, kaip Ubuntienei grasinot pranesti i sauguma.

PASIGAILETINA.

Prissiminiau, kaip tarybiniai mokytojai man grasinoi pranesti i sauguma uz nepatogius klausimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 18 lapkričio 2018 - 10:26
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 11 18, 10:21)
Jau ne karta skaiciau, kaip Ubuntienei grasinot pranesti i sauguma.

PASIGAILETINA.

Prissiminiau, kaip tarybiniai mokytoja man grasinoi pranesti i sauguma uz nepatogius klausimus.

Čia jau rimta. Į saugumą? Galima citatą bigsmile.gif

Bet ubantu***/liutukes123 citatas renku. Jo, tas teisybė smile.gif Žiauriai gera medžiaga. Už ačiū tokios negausi... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 18 lapkričio 2018 - 10:27
QUOTE(paštininkė @ 2018 11 18, 10:25)

Bet ubantu***/liutukes123 citatas renku. Jo, tas teisybė smile.gif


Kam taip vargstate? Ziurekit Maskvos TV ir ten viskas bus vienoje vietoje pateikta. nemanau, kad vertybe.

Verciau siulau stebet, kaip Rusijos propoganda kurybingai panaudoja visokias galimybes, klaidas, promachus. Taai labai svarbu, nes jei propoganda sudaryta is 90 procentu tikroves ir 10 procentu netikslumu, tai ji labai efektyvi.

Bet vetinei Rusijos auditorijai proporcija taikoma prastesne - gal 30-40 procentu nesamoniu.

Pagal tai galima nustatyti, kokiais saltiniais vadovaujasi KITA NUOMONE rasantis zmogus.
Ar vakarieciu kritikais, ar RT tipo propoganda (Russia Today skirta vakarru auditorijai) ar rusams skirtais kanalais...

Rusijos propoganda Baltijos salims galu gale susiveda i primityvu naratyva: "Kam jums NATO?", "AR verta pirkti visokias nereikalingas patrankas ir tankus, geriau vargsams padet"

Tokios mintys, kaip elektroninis rusiskos propagandos parasas, 100 proc. tikrumas garantuotas.
Atsakyti