Įkraunama...
Įkraunama...

2019 m. gegužinukės

Labas vakaras, norėčiau prisijungti prie pašnekesių ir bendro laukimo. Trumpai apie save, man šis nėštumas bus jau trečias, neplanuotas, na bet yra kaip yra. Oficialios datos dar nežinau, bet mano skaiciavimu gegužės gale terminas. Penktadienį sužinosiu tikslesnius paskaičiavimus.
Atsakyti

Sveikos! Na, visgi dar kartais jaučiu silpną blogumą rytais. Dabar naujas dalykas atsirado - juosmuo skauda, skaičiau, kad normalu, reikia gal specialiai nugarai pratimų padaryti, bet tikiuosi čia ne kažkoks peršalimas :/ pilvas irgi jau visgi atsikišo, kadangi turiu dar riebaliuko sluoksnį, tai jau jį neišeina įtempti :D

 

Giedr@, sveika prisijungusi, kaip tau skiriasi trečiasis nuo kitų?

 

O kaip visos emociškai jaučiasi? Man nebūna nuotaikų svyramimų ir nesusigraudinu šiaip, bet vis būna kalta pasijaučiu, kad nejaučiu motiniško instinkto, manęs visai nedomina, gal net truputi erzina vaikų daiktai, maži vaikai, kartais pasijaučiu atskirta nuo visuomės ir kokia dar būsiu atskirta gimus vaikeliui. Nors vaikutis planuotas ir laukiamas, ir nesu jauniklė, aplinkoj draugai/pažįstami nebe vaikai ir patys turi vaikų, ir vis tiek toks jausmas, kad aš to nėštumo laukiau tik kaip mokslinio eksperimento. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Steisi: 12 lapkričio 2018 - 11:50

Labas vakaras, norėčiau prisijungti prie pašnekesių ir bendro laukimo. Trumpai apie save, man šis nėštumas bus jau trečias, neplanuotas, na bet yra kaip yra. Oficialios datos dar nežinau, bet mano skaiciavimu gegužės gale terminas. Penktadienį sužinosiu tikslesnius paskaičiavimus.

Sveika prisijungus...Kaip smagu...Kitais metais gegužės mėn gims nemažai trečiukų...😆😆😆

Kaip laukimas?lengvascar nelabai...

Atsakyti

Sveikutės :4u:
 

Trečiadienį buvau pas genetikus. Echoskopiškai viskas gerai, kraujo nenorėjo daryti, nes dar nebus 35 kai pagimdysiu. Bet po to užsikabino, kad pusbrolis turi neišsivysčiusią plaštaką ir padarė. Atsakymas šį trečiadienį, kažkaip tikiu, kad viskas bus gerai, nors ir neramu kažkiek :)
Gal vakare šiek tiek jau mažiau pykina, bet į antrą dienos pusę ir iki ryto jėgų vis tiek 0 :D
Noriu pasidžiaugti, mažė mano šiandien grįžta iš Londono, iškovojo pirmąją vietą savo amžiaus kategorijoj :wub: netveriu džiaugsmu  :yahoo: 
 

Giedr@ sveika prisijungusi :4u: porytę auginat ar vienos lyties vaikučius? kiek metų jiems?

 

Ar geriat dar kas dar folio rūgštį? ar jau vitaminus? aš savaitę nieko negeriu, galvoju gal reiktų pradėti, gal jėgos grįžtų...

 

Steisi :4u: suprantu tave, aš irgi nesvaigstu žinok nei mažais vaikais, nei juo labiau vaikiškais daiktais ;) gims mažiukas tikrai atsiras visi inkstinktai, o gal ir greičiau, kai paaugs pilvas, bus aiškiai jaučiami ir net matomi judesiai ;)  O nuo visuomenės nėr ko atsiskirt, būti mama tikrai nereiškia sėdėti namie užsidarius nuo visų ;)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aniutka23: 12 lapkričio 2018 - 15:03
QUOTE(Steisi @ 2018 11 12, 11:49)
<p>Giedr@, sveika prisijungusi, kaip tau skiriasi trečiasis nuo kitų?</p>
<p> </p>

Šiaip mano visi nėštumai eina ir praeina, pakankamai lengvai, nėra jokių pykinimų, negalavimų, gal tik šį kartą kiek silpniau jaučiuosi, bet čia gali būti kaltas ir mano žemas hemoglobinas.

QUOTE(irmgarda29 @ 2018 11 12, 12:14)
Kaip laukimas?lengvascar nelabai...</p>

Aš dar kažkaip negaliu tuo patikėt... Kitais neštumais, jau nuo pat pradžių spirgėjau kažką vis pirkt, žiūrėti, o dabar visiškai apatiška šiuo klausimu.

QUOTE(Aniutka23 @ 2018 11 12, 15:01)
<p>Giedr@ sveika prisijungusi 4u.gif porytę auginat ar vienos lyties vaikučius? kiek metų jiems?</p>
<p> </p>
<p>Ar geriat dar kas dar folio rūgštį? ar jau vitaminus? aš savaitę nieko negeriu, galvoju gal reiktų pradėti, gal jėgos grįžtų...</p>

Auginu du berniukus, vienas jau didelis 9 metų, kitam gruodį 2 metukai bus.

Aš kai sužinojau apie nėštumą pradėjau gert folio rūgštį, daugiau jokių vitaminų net neplanuoju nei pirkt nei gert.
Atsakyti

Labas!

As irgi turiu folio rugsti....turiu....isgerti pamirstu.... Vitaminu nei su pirmu,nei dabar nezadu naudoti.Netikiu as tabletemis.Valgau nemazai vaisiu ir tikiu,kad gaunu pakankamai vitaminu.

Ar jauciat dar kas judesiukus?
Na,nesu tikra ar ten lelius stuksena....ne kiekviena diena,bet dazniau rytais pabaladoja...

Atrodo apetitas jau pagerejo...Vienu metu nenoriu daug valgyti,bet dazniau

Atsakyti

Laba vakara!!!

Aš pas genetikus buvau...ir esu laiminga labai...labai...labai...įsivaizduojat berniukas...ryt bus kraujo tyrimų atsakymas tai liepė paskambint! Bet turėtų viskas būti gerai...tai vat..💖💖💖💖 

Dabar mane baimė užankins...o jei nemokėsiu berniuko auklėti, prausti..juk priešvtai auginau tik mergytes...💗💗💗💗

Folio rūgštis yra nuo ten kažkokio kaklelio apsigimimo...kaži ar be daktarės galima jį nutraukti...aš kai pradėjau vėliau gert, nes sužinojau, kad laukiuos 2mėn..., tai vėliau buvo dėl viso pykto dozė padidinta ik 2 tablečiu...čia tik mano nuomonė!!!🙏🙏🙏

Aš ar geriu biokali.bet ta kartais pamirštu...nes pagal kraujo turimus man trūksra kalio už tat širdutė kartais nudiegdavo ir kartais smarkiau plakdavo...

Dėl silpnumo darė skydliaukės tyrimą ir pasitvirtino!!!tai ryt eisiu pas daktare...bijau, kad gausiu dar vaistų!!! 😭😭😭😭😭

Nekenčiu vaistų!!!

Atsakyti

irmgarda29, tai lytis genetiškai nustatyta? Sveikinu, ot bus išlepintas mergaičių  :wub: išrinkot vardą?

Aš dar laukiu kraujo tyrimo rezultatų, nežinau, ar man ko trūksta ar ne, dėl viso pikto geriu vitaminų kompleksą su folio rūgštim nėščiosioms, šiaip aš antrinu viki81, vitaminų ir papildų daugumai nereikia jeigu maitinasi gerai, įvairiai ir yra sveikos, bet kaip pirmas nėštumas ir nežinodama konkrečiai savo rodiklių pasirinkau visgi gerti, daktarė sake galiu ramiai, nes perdozuoti sunku, ko nereikia organizmas tiesiog pašalina, nu tai geriausiu atveju tiesiog sysiukas brangesnis :D Jeigu rezultatai bus geri ir kai baigsiu gerti tą dežutę, daugiau nepirksiu.

 

O dar atėjo rezultatai dėl Dauno, Patau, Edvardo sindromų, visų rizikos labai mažos, žymiai mažesnės nei jeigu žiūrėti tik pagal mano amžių. Nors to ir tikėjausi aišku, bet vis tiek labai džiugu ir ramu dabar, tai genetiniams tyrimams neleisim pinigų, nors vyras labai nekantrauja sužinoti kas :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Steisi: 14 lapkričio 2018 - 18:53

irmgarda29, tai lytis genetiškai nustatyta? Sveikinu, ot bus išlepintas mergaičių  :wub: išrinkot vardą?

Aš dar laukiu kraujo tyrimo rezultatų, nežinau, ar man ko trūksta ar ne, dėl viso pikto geriu vitaminų kompleksą su folio rūgštim nėščiosioms, šiaip aš antrinu viki81, vitaminų ir papildų daugumai nereikia jeigu maitinasi gerai, įvairiai ir yra sveikos, bet kaip pirmas nėštumas ir nežinodama konkrečiai savo rodiklių pasirinkau visgi gerti, daktarė sake galiu ramiai, nes perdozuoti sunku, ko nereikia organizmas tiesiog pašalina, nu tai geriausiu atveju tiesiog sysiukas brangesnis :D Jeigu rezultatai bus geri ir kai baigsiu gerti tą dežutę, daugiau nepirksiu.

O dar atėjo rezultatai dėl Dauno, Patau, Edvardo sindromų, visų rizikos labai mažos, žymiai mažesnės nei jeigu žiūrėti tik pagal mano amžių. Nors to ir tikėjausi aišku, bet vis tiek labai džiugu ir ramu dabar, tai genetiniams tyrimams neleisim pinigų, nors vyras labai nekantrauja sužinoti kas :)

Lytį genetikė pamatė...tiesa su ju echoskopu pati pamačiau...ji ten man echo padarė...nuotrauku pridarė iš visų pusių...skaičiavom pirštukus rankyčių, kojičių...ir visais kampais...sakė 100%  neduoda, bet...nu pažiūrėkit patys...👐💚💛💜💙

 O tyrimą tik kraujo dariau...atsakymai bus rytoj apie 14 val.Liepė paskambint, kad nereiktų važinėti be reikalo dėl poros skaičių...👍

Sakė matau tikrai sveika ir gražu kūdikį...taigi aš privalau informuoti apie vaisiaus vandenų tyrimą, bet ryt galutinai spręs kraujo atsakymas...echo irgi matosi jei kas būna blogai...rodikliai kur ji matavo nesiskiria nuo normalių kūdikių...o būna kitaip jei kas blogai...😢

Bet išėjau kraujo priduot tokia laiminga...ten laukė viena moterys...ji su daktarę net į kitą kabinetą išėjo perdaryt echo...O dieve, kaip verkė!!!

O aš šalia tokia laiminga buvau...Kažkaip biški kaltę pajutau...😢

Tiesa, daktarė paklausė ar mano ta didelė palaikymo komanda sakau taip...😆 sako ar galiu pakviesti ir juos, kad pamatytų vaikutį...tai mes visi 4 stebėjom kaip jis juda, kaip kilnoja rankeles ( jis kumsti vienu metu parodė) daktarė pagaudė kadrų...pagarsino tai visi girdėjom plakant širdutę...

O kur tu tyrimą dareis? Ir kada jei taip ilgai nepareina ats kraujo? Dabar pergyvensiu, kad ryt ir aš negausiu atsakymo...

Aš dėl vitavimų sutinku...tokių negėriau nei per vieną nėštumą...

Bet folio rūgštis yra kas kita...nes ji tikrai labai svarbi yra...ir jos maiste turbūt retokai būna...

Beto dėl maisto...aš maistą stengiuos augintis pati t.y. vaisiai, daržovės, uogos... tai jos tikrai ekologiškos, nes tręšiamos tik rudenį mėšlu... o ką perku, kad ir ekologiška aš tuo netikiu...

Dirbu pardėj tik kokioj nenoriu minėti ir žinau, kaip ekologiniai ūkiai perka mineralines trąšas...😢😢😨😨 ir ką tu jiems? Kad sąskaitų neišsirašo galvoja nežinom jų? Aišku žinom...aišku negaliu tvirtint, kad tręšia nemačiau, bet juk nepirks išmetimui...nu gal vietoj cukraus į arbatą deda...😆😆😆

Oho kiek daug prirašiau atsiprašau!!! Jei tingėsit galit viso ir neskaityti...😆😆🐸

Atsakyti

O vardad aš seniai žinau... Eigirdas!!!

Ir man jis gražiausias...💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

Atsakyti

Laba vakara!!!

Aš pas genetikus buvau...ir esu laiminga labai...labai...labai...įsivaizduojat berniukas

Na tai sveikinu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Man nuojauta sako,kad irgi bus berniukas.Taip pat stresuoju,kaip cia augint reiks.Daug kas sako,kad labai skiriasi auklejimas mergaiciu ir berniuku.Na ir topinis klausimas - kur pimpi deti sauskelnese.I virsu,i sona..... :D
O isduok paslapti,kokie mergaiciu vardai..?


Beto dėl maisto...aš maistą stengiuos augintis pati t.y. vaisiai, daržovės, uogos... tai jos tikrai ekologiškos, nes tręšiamos tik rudenį mėšlu... o ką perku, kad ir ekologiška aš tuo netikiu...

Dirbu pardėj tik kokioj nenoriu minėti ir žinau, kaip ekologiniai ūkiai perka mineralines trąšas...😢😢😨😨 ir ką tu jiems? Kad sąskaitų neišsirašo galvoja nežinom jų? Aišku žinom...aišku negaliu tvirtint, kad tręšia nemačiau, bet juk nepirks išmetimui...nu gal vietoj cukraus į arbatą deda...😆😆😆

Aisku,kad mes nematome kaip tie vaisiai ir darzoves yra auginami.Bet vistiek manau zra sveikiau nei tabletkes.Na ir aisku skaniau.Kur kriause,o kur tabletke

Atsakyti

Skambinau daktarei genetikei...Atsakymas yra...Ir sakė viskas gerai..Nerekės jokių tyrimų daugiau iš jų pusės.VALIO!!!

Atsakyti