Įkraunama...
Įkraunama...

2019 m. gegužinukės

 O cia dekretas tau jau? Čia kur taip anksti paleidžia man kovo 9d.

O! o as isvis zadu iki pat galo buti, na kokias dvi savaites gal paimti pries, galvojau cia ir taip bus daug. Tiesa sakant nezinau, kaip geriausia. Oficialiai galima pries 11 savaiciu iseiti, bet ka pazistu iseidavo pries pat, gal del to, kad ir dekretines moka tik tam tikra laika nuo isejimo datos, tai jei nori kuo ilgiau su vaiku pabuti, tenka iseiti kaip imanoma veliausiai. 

Atsakyti

Dekretą moka kai išeini ir tada visą laiką iki kol gims vaikutis sėdi be jokių pajamų...

O su vaiku būsi kol motinystės atostogos bus...aš du metus imsiu, bet antrais jei viskas gerai galima eit dirbt...ir gaunasi atlygimas plius 40 motinystės pinigų...😅

O dėl dekreto tiek galiu pasakyti...viskas nuo nėštumo ir nuo sveikatos priklauso...su antru nėštumu išvarė gal 7 mėn dėl gresiančio priešlaikinio...gulėjau dėl gresiančio net ligoninėj...tai po ligoninės ant bilietenio tada jau dekretan...

Jei sveikata leidžia nors iki gimdymo dirbk...

Bet aš su savo nuolatiniais vėmimais ir pykinimais ... 😢😢😢 nu gal viskas praeis...nors nebesitikiu...jau 3 mėnesiai nėštumo...o vemimai ir pykinimai tokie patys...😠😠😠

Tai nors visi ta proga pranašauja berniuką...Nes su mergaitėm taip nepykindavo...😆

Atsakyti

Labas rytas!

 O cia dekretas tau jau? Čia kur taip anksti paleidžia man kovo 9d.

 Draudimas darbui.Siaip ji isduoda gyd. del kokio tai pavojaus mamai ir vaikui,o gali ir darbdavys.Na labai jie jau manim rupinasi...tipo.... as esu turejusi pora nesekmingu nestumu,kur biuletenius jiems moket reikedavo.Pasimoke...ir kas tik uznesteja tuoj isduoda draudima darbui.Moka pinigus tuomet ligoniu kasos.
O dekretas tai ir man butu kovo men.
As Vokietijoj

Vakar pasakiau draugei vienai kad laukiuosi,tai ji iskart - tik nepirk kedutes masinai,as tau duosiu.Pataliuku irgi turiu....gal dar ka atrasiu....
Fainiai.. :rolleyes:

Jei pilvukas žemai sako mergytė bus...😆

Ane? Niu gal,kas ten zino...,bet gyd. jau ten kazka uzmate ir norejo paslapti isduot.Ir ka jis ten pamatyt galejo??!! :hmm:  :D 

Pridekit ranka prie sirdies - ko noretumet labiau? Aisku kad vaikiukas sveikas butu,bet apie ka mintys labiau sukasi?
Nuojauta sako,kad bus berniukas,bet noreciau dar vienos balerinos.....Kavalierius svajoja apie bachuriuka

Atsakyti

Sveikinu su žinojimu!!! 

 


Nezinau man neduoda cituoti, ar as nemoku :hm:

 

Man inojimas kainavo, daremes genetinius ir aisku lyti prie to pacio :) Pilvuko nesimato,  jei ne pykinimas, tai turbut eiciau is proto... 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shindi%: 05 lapkričio 2018 - 10:49

labutės :)

įžengiau į 13-tą savaitę, visur skaitau, kad turi ateiti tas pagerėjimas, jėgų antplūdis, bet vakar pirmą kartą vėmiau :oh: ir taip normaliai pusdienį nieko nevirškino, tik į vakarą geriau pasijaučiau.. labai bijojau šiandienos, galvojau jei vėl taip reiks bėgt pas gydytoją. neįsivaizduoju, kaip jūs merginos išgyvenat tą pykinimą iki vėmimų, man dar šiandien jaučiasi pasėkmės, visai jėgų neturiu :( bet tfu tfu viskas gerai, papykino, bet va tiką užkandau rimčiau, išgėriau kavos, žiūriu ir galva rimsta, nes nuo vakar plyšo tiesiog.. šiaip užvakar turėjau gimtadienį, kažkiek šokau, maisto buvo daug ir įvairaus.. galvoju, gal nuo to arba tiesiog sutapimas :huh2: bet jaučiausi kaip gerai užbaliavojus :oh: tai juokės vyras, sako kas baliavojo, o kas mirinėja lovoje.. 

 

mes jau pasakėm keliems draugams, bet per gimtadienį manau visi užgaudė mus, kažkaip nebuvom sukūrę jokio plano, kodėl negurkšnoju :D pasisakysim kada kitą kartą, šįkart nenorėjom dar, plius draugo šventė buvo :)

 

aš kadangi dažnai namie būnu, tai turiu progą laisvus drabužius rengtis, bet į viešumą jau dažniau renkuosi laisvesnes sunkeles, džinsai nebe tokie patogūs tapo. sakiau reiktų daugiau kelnių/džinsų žemu liemeniu, tik nežinau kiek ilgai tokie patogūs bus :ax:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo happyme: 05 lapkričio 2018 - 13:03

As kaip tik savaitgali nusipirkau trusus ir pedkelnes siltas ziemai.Bet perku aukstu liemeniu,man patogiau.I kelnias pasidairiau,bet niekas nepatiko.Tikiuosi ilgai istempti su savom,vis tiek dar smunka....


Nezinau man neduoda cituoti, ar as nemoku :hm:

Man inojimas kainavo, daremes genetinius ir aisku lyti prie to pacio :) Pilvuko nesimato,  jei ne pykinimas, tai turbut eiciau is proto... 

 

Paspaudi cituoti ir sone iskrenta lentute,kur parasyta pirmyn.Spaudi ant jo ir viskas.

O as noriu tokios liniuotes kaip tavo.Bet kazkodel neiseina padaryti....

Atsakyti

As kaip tik savaitgali nusipirkau trusus ir pedkelnes siltas ziemai.Bet perku aukstu liemeniu,man patogiau.I kelnias pasidairiau,bet niekas nepatiko.Tikiuosi ilgai istempti su savom,vis tiek dar smunka....

 

Paspaudi cituoti ir sone iskrenta lentute,kur parasyta pirmyn.Spaudi ant jo ir viskas.

O as noriu tokios liniuotes kaip tavo.Bet kazkodel neiseina padaryti....

o aciu gavosi :) nemaciau visai tos lentutes sone :)))

O kodel nesigauna liniuotes? einate cia, issirenkate, nukopijuojate nuoroda ir savo profilio nustatymuose, kaireje parasas, ir paste i tuscia langeli :) 

Atsakyti

https://www.supermam...s-ir-liniuotes/va cia einate :))) sukuriat liniuote uzpildot ir ismeta nuoroda [url..] ja nukopinate ir toliau einate i savo nustatymus, 

Atsakyti

Lilipie liniuote duoda padaryti,bet sita supermamu tai neee....
Kazkur bandziau,tai tik vaiko amziaus liniuotes galejau padaryti,bet ne nestumo

Atsakyti

Sveikos :4u:

Prasidėjo 14ta savaitė... didelio pagerėjimo ta proga nėra :D Bet gal naktį jau tik kartą į wc keliuosi, ir rytais iki pietų jau gyvenu, po pietų prasčiau, vakarais visai prastai.
Ryt einu pas genetikus, papasakosiu kaip sekėsi. Ir laukiu ir bijau.
Beje šiandien lyg jau tikrai kažką jaučiu viduj, tai bubrukiukai kažkokie, tai vos tokie prisilietimai :wub:

O jums pilvu nespaudzia iprastines kelnes? Pas mane nieko nesimato aisku, bet kazkaip labiau nemalonu, kai kelnes suverztos kaip iprastai. O kurios ne pirmakartes, gal jau ir matosi kazkas? Kazkur skaiciau, kad ne pirmakartes gali pradeti jausti judesiukus jau net nuo 13 savaites. Pasidalinkit, patyrusios, kada pradejo kazkas rysketi/pradejot jausti per praeitus nestumus?

Nu aš kai su šiokia tokia patirtim, tai jau ir su dideliu pilvu :D Jau kokį mėnesį matosi, o vakare pavalgius, tai su pirmu vaiku toks ir 5ių mėn nebuvo.
Su pirmu vos kažkiek nuo 16 savaitės pradėjo ryškėti, judesius pradėjau nuo 15sav kažkur jaust, su antru nuo 8 savaičių pilvas matėsi, judesiai gal nuo 13, bet buvau kūdesnė nei prieš 1ąjį nėštumą.

Atsakyti

Man tai kai antras nėštumas, tai jau ir matos, ir kelnės įprastos spaudžia..

Atsakyti

Man tai kai antras nėštumas, tai jau ir matos, ir kelnės įprastos spaudžia..

 ir man spaudžia, nebepatogu su jomis jau :( o dar aš numečiau iki pastojant kokius 7kg, spėjau susimažinti dalį drabužių, tai dabar vien suknelėm vaikštau ... 

Atsakyti