Įkraunama...
Įkraunama...

2019 m. gegužinukės

Mergaičių...Viltė ir mažoji mano Aina... 💜💛💚💙❤💖💗💟

Atsakyti

Laba :)

Aš atrodo nielo nebespėju... darbe reikalų daug, visokie auditai, naktia taip greit ateina, norisi tik miegot.. greičiau laikas eitų ir praeitų visi negeri pojūčiai... buvau echo praeitą savaitę, tai viskas ok, dbr tik gruodžio pradžioj pas ginę, bet gal be echo.. nepaklausiau :) 

Atsakyti

Laba :)

Aš atrodo nielo nebespėju... darbe reikalų daug, visokie auditai, naktia taip greit ateina, norisi tik miegot.. greičiau laikas eitų ir praeitų visi negeri pojūčiai... buvau echo praeitą savaitę, tai viskas ok, dbr tik gruodžio pradžioj pas ginę, bet gal be echo.. nepaklausiau :)

Man ir dabar tik gruodžio pradžioj pas daktarę.. čia tada apie 19-20 sav. Turėtų būt, tai echo vėl turėtų daryt!!!

Atsakyti

Labas rytas!

Mergaičių...Viltė ir mažoji mano Aina... 💜💛💚💙❤💖💗💟

 Grazus vardukai,ir ne tokie dazni.

Mes su kavalierium dar karteli vakar aptarem vardus.Tai kaip pacioj pradzioj isrinkom,taip ir apsistojom.Niekas kitas mums nebelimpa.

Atsakyti

Sveikos :4u: 

Aš irgi gavau atsakymus genetikų dėl tų visų sindromų, irgi geri. Bet aš durna boba, vis vien man neramu :unsure:

Pasakėm dukrom naujienas...nu taip kaip ir tikėjausi, vyresnei kaip ji išsireiškė: "ok, visas gera naujiena. Mama, o mano kambarys man vienai liks" :D O mažoji baisiai nusiminė, ir pasakė, kad jai tai labai bloga naujiena. nu susitaikys gal...

Mano  panų vardai Dominyka ir Viktorija, dabar norėčiau Marijos :) Berniukams vardu :hmm:

O vardad aš seniai žinau... Eigirdas!!!

Ir man jis gražiausias...💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

Sveikinu, taip svajojai apie berniuką!!! :4u: :4u: :4u: dabar gal iš laimės, kad viskas gerai ir blogumai praeis? ;) Bent jau to linkiu :D  kelių savaičių pamatė?

mano buvo 12+4sav tai sakė per mažas pamatyt...

Atsakyti

Labas rytas!

 Grazus vardukai,ir ne tokie dazni.

Mes su kavalierium dar karteli vakar aptarem vardus.Tai kaip pacioj pradzioj isrinkom,taip ir apsistojom.Niekas kitas mums nebelimpa.

O kokie jei ne paslaptis?

Aš tikrai savojo nekeisiu...Nebent Vaikas vardą atsineštų pats... Taip buvo su Aina!!!

Atsakyti

Sveikos :4u: 

Aš irgi gavau atsakymus genetikų dėl tų visų sindromų, irgi geri. Bet aš durna boba, vis vien man neramu :unsure:

Pasakėm dukrom naujienas...nu taip kaip ir tikėjausi, vyresnei kaip ji išsireiškė: "ok, visas gera naujiena. Mama, o mano kambarys man vienai liks" :D O mažoji baisiai nusiminė, ir pasakė, kad jai tai labai bloga naujiena. nu susitaikys gal...

Mano  panų vardai Dominyka ir Viktorija, dabar norėčiau Marijos :) Berniukams vardu :hmm:

Sveikinu, taip svajojai apie berniuką!!! :4u: :4u: :4u: dabar gal iš laimės, kad viskas gerai ir blogumai praeis? ;) Bent jau to linkiu :D  kelių savaičių pamatė?

mano buvo 12+4sav tai sakė per mažas pamatyt...

 Man genetikė su antrąja pasakė lygiai 12 sav... ir jinai net abejonių neturėjo...

Dabar 13+4 dienos. vėl genetikė pasakė, bet sakė tikrai ne 100 procentu...

Aš tai pagal neštumą bandau spręsti...Ir mano daktarė ramino...Kad nėštumo skirtumas tikrai parodo, kad berniuko laukiatės...

Nu svarbiausia SVEIKAS!!! 

Aš jau net sapnavau, kad jis labai panašus į mano brolį...

Atsakyti
QUOTE(viki81 @ 2018 11 14, 12:05)
Ar jauciat dar kas judesiukus?
Na,nesu tikra ar ten lelius stuksena....ne kiekviena diena,bet dazniau rytais pabaladoja...

Man rodos aš pajuntu karts nuo karto judesiukus jau.

Apetitu nesiskundžiu, labai stabdau save su maistu, nenoriu vėl daug kg priaugti.

QUOTE(irmgarda29 @ 2018 11 14, 18:05)
<p>Laba vakara!!!</p><p>Aš pas genetikus buvau...ir esu laiminga labai...labai...labai...įsivaizduojat berniukas...

Sveikinu su berniuku!!! Man nuojauta lyg ir kad mergaite žada, bet nenoriu isisvaigti, šiaip būčiau linkus lyties netnežinoti, bet dėl praktiškumo jaučiu neiskentesiu.
Papildyta:
QUOTE(viki81 @ 2018 11 14, 12:05)
Ar jauciat dar kas judesiukus?
Na,nesu tikra ar ten lelius stuksena....ne kiekviena diena,bet dazniau rytais pabaladoja...

Man rodos aš pajuntu karts nuo karto judesiukus jau.

Apetitu nesiskundžiu, labai stabdau save su maistu, nenoriu vėl daug kg priaugti.

QUOTE(irmgarda29 @ 2018 11 14, 18:05)
<p>Laba vakara!!!</p><p>Aš pas genetikus buvau...ir esu laiminga labai...labai...labai...įsivaizduojat berniukas...

Sveikinu su berniuku!!! Man nuojauta lyg ir kad mergaite žada, bet nenoriu isisvaigti, šiaip būčiau linkus lyties net nežinoti, bet dėl praktiškumo jaučiu neiskentesiu.
Papildyta:
QUOTE(viki81 @ 2018 11 14, 12:05)
Ar jauciat dar kas judesiukus?
Na,nesu tikra ar ten lelius stuksena....ne kiekviena diena,bet dazniau rytais pabaladoja...

Man rodos aš pajuntu karts nuo karto judesiukus jau.

Apetitu nesiskundžiu, labai stabdau save su maistu, nenoriu vėl daug kg priaugti.

QUOTE(irmgarda29 @ 2018 11 14, 18:05)
<p>Laba vakara!!!</p><p>Aš pas genetikus buvau...ir esu laiminga labai...labai...labai...įsivaizduojat berniukas...

Sveikinu su berniuku!!! Man nuojauta lyg ir kad mergaite žada, bet nenoriu isisvaigti, šiaip būčiau linkus lyties net nežinoti, bet dėl praktiškumo jaučiu neiskentesiu.
Atsakyti

Aš  jau irgi jaučiu...supratau tai labai aiškiai, kai žiūrėjo echo per tą tv didelį...Jis judėjo tuo metu, o aš tuos visus judesiukus jaučiau...

Tiesa, blogumas biški apmažėjo...Į tualetą tenka lakstyti mažiau...Ačiū Dievui!!!

Atsakyti
O yra kauniečių, bus su kuo vežimuką stumdyti rolleyes.gif ?
Atsakyti

O yra kauniečių, bus su kuo vežimuką stumdyti rolleyes.gif?

 Utenoj turbut tikrai nebus...😐

Atsakyti

Labas!

Tai mes beveik kaimynes....As is Ukmerges
 

O kokie jei ne paslaptis?

Aš tikrai savojo nekeisiu...Nebent Vaikas vardą atsineštų pats... Taip buvo su Aina!!!

Mano vaikai turi/tures po du vardukus...
Cioce,didzioji sese - Defne Salomeja
Na,o junior (kavalierius taip vadina)...
Jei mergaite - Mila Adile (Mila nuo mano mamos Liudmila)
Jei berniukas - Matin Radvila (kavalieriuj taip Radvila istrigo,kad jis dar labiau berniuko nori)

O kas pas jus renka vardukus?
As esu ant lapuko du,tris vardukus pasirasius kurie man prie sirdies,ir duodu kavalieriuj pasisakyti... Buna patenkintas mano pasirinkimu ir labai jam galvos sukti nereikia :D

Vakar pabandem gamtoj fotosesija pasidaryti.Ciocei kazkokia faze uzplaukus buvo,sunku buvo graziai i kadra pagauti...tai pabegti bando,tai grimasas kokias meto...
Susipazinimui....

Priedas  IMG_7403.JPG   111,49KB   0 Parsiųsta kartų
 

Atsakyti