Įkraunama...
Įkraunama...

2019 m. gegužinukės

Sveikos. Aš po gines, pagaliau gavau nėštukes kortelę, apskaičiavo apytikriai data gimdymo, tai gegužės 21, nors vienas šeimos narys bus ne rudeninis ar žieminis. Visi tyrimų atsakymai būtų geri, jei ne dar labiau pkritęs hemoglobinas, dabar jau tik 77, prigasdino, tai tokios dviprasmiškos mintys dabar.
Atsakyti

Sveiki, 

esu gydytoja genetikė Eglė Butkevičienė. Noriu atkreipti jūsų dėmesį, kad sukūriau temą diskusijai apie genetinius nėščiųjų tyrimus - NIPT.   

Kviečiu visas būsimas mamas užduoti rūpimus klausimus ir diskutuoti čia: https://www.supermam...e-butkeviciene/

Atsakyti

Sveikos. Aš po gines, pagaliau gavau nėštukes kortelę, apskaičiavo apytikriai data gimdymo, tai gegužės 21, nors vienas šeimos narys bus ne rudeninis ar žieminis. Visi tyrimų atsakymai būtų geri, jei ne dar labiau pkritęs hemoglobinas, dabar jau tik 77, prigasdino, tai tokios dviprasmiškos mintys dabar.

Sveikinu..abiem progom  ir del korteles ir del zinojimo...ir viena ir kita mums dabar svarbu...Atrodo kiekviena smulkmena oho kokia svarbi...

Labas rytas!

Oje,nesinervink tu taip..... :4u: Nors lengva pasakyti... Pati trydalioju,kad lelius maziau juda,ar bent jau maziau jauciu.

Vakar visa diena pragulejau lovoj,jegu nulis..nuotaikos irgi..Siandien jauciuosi energinga vel.
Del wc...klizmutes vaistinej man visai nepatare naudoti...zvakutes sake geriau,bet paskaicius popieriuka jie vis tik pabijojo man parduoti.
Nusipirkau pardej rugpienio.Puse litro iskart isgeriau,obuoli ant virsaus sukramciau ir kad uzburbuliavo...Ufff...Reiks dazniau gal taip :D 

gal lengva pasakyti...As retai kada ko nors bijau...o jei bijau tai bijau...isterikuoju tada ir tiek!!!

Nu cia tada receptukas...Aš rugpienį mėgstu...atrodo man nieko nuo jo...

Guliu guliu ir tv žiūriu...nuobodu!!!

Atsakyti

Labas,

siandien zaidimu ir susiu vakaras.Ateis pora lietuviu,pazaisim kokiu stalo zaidimu pakramtysim susi....Cioce mano aplink sukasi,kaip ji nori susi.Reik laukt kol kiti susirinks....

Atsakyti

Labas,

siandien zaidimu ir susiu vakaras.Ateis pora lietuviu,pazaisim kokiu stalo zaidimu pakramtysim susi....Cioce mano aplink sukasi,kaip ji nori susi.Reik laukt kol kiti susirinks....

 Vakar buvo vyro gimtadienis...Tai šiandien vyro brolus subšeimyna sugalvojo į svečius atvažiuot...

Žvengiau iki negaliu..nSakau atvažiuojat dovanų pasiimti??? Sako kokių,tai mes patys atvešim...

Saku grypo išvažiuojant visuems įdėsiu...Man gi negaila...😊😊😊

Blyn neatvažiavo...😢

Nuo penktadieniobžinojo, kad esu ant bilietenio sergu ... tai ką čia sugalvojo...atsibodo turbūt sveikiems būt...☺

Atsakyti

Labas,

papusryciavau,dabar laukiu pasisveikinimo is leliaus.Visuomet rytais pastuksena :wub:

Atsakyti

Labas rytas,

as po echoskopo <3 Viskas gerai ir lelius siek tiek jau didesnis nei pagal mm... judejo, bet ne taip, kad sakyciau jog malesi, kaip kitos kad raso.

Ar jusu leliukai visu labai judrus echoskopo metu? siek tiek neramina... 

Atsakyti

Labas,

papusryciavau,dabar laukiu pasisveikinimo is leliaus.Visuomet rytais pastuksena :wub:

Kaip faina....💜💛💚💙💖

Labas rytas,

as po echoskopo <3 Viskas gerai ir lelius siek tiek jau didesnis nei pagal mm... judejo, bet ne taip, kad sakyciau jog malesi, kaip kitos kad raso.

Ar jusu leliukai visu labai judrus echoskopo metu? siek tiek neramina... 

žinok, mano labai ramus...Paskutiniu metu visai ramus...Va tikrai neramu!!! Sakau, gal kas negerai...

O vyras ramina, kad jis serga!!!Pirmas gripas jam, tai ią šokt iš džiaugsmo...Trumpam lyg ir geriau nuo tokių žodžiu ale tik trumpam!!!

Atsakyti

 

žinok, mano labai ramus...Paskutiniu metu visai ramus...Va tikrai neramu!!! Sakau, gal kas negerai...

O vyras ramina, kad jis serga!!!Pirmas gripas jam, tai ią šokt iš džiaugsmo...Trumpam lyg ir geriau nuo tokių žodžiu ale tik trumpam!!!

Na jus turite pateisinima, o mes tai lyg ir sveiki.. juda aisku taip ramiai, svelniai, bet dabar dar daugiau neramumo  :huh2:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shindi%: 28 lapkričio 2018 - 09:11
QUOTE(Shindi% @ 2018 11 27, 08:33)
<p>Labas rytas,</p><p></p><p>as po echoskopo <3 Viskas gerai ir lelius siek tiek jau didesnis nei pagal mm... judejo, bet ne taip, kad sakyciau jog malesi, kaip kitos kad raso.
</p><p>Ar jusu leliukai visu labai judrus echoskopo metu? siek tiek neramina... </p>

Prieš porą savaičių kai darė echo buvo labai ramus, daktare ir pasivartyt nuo šono ant šono prašė, nepavyko išjudinti. Bet kažkaip tikrai dėl to nesuku galvos kolkas, man buvo su abiem nestumais košmaras kai jau judesiukus reik sekti ir skaičiuoti, o jie niekad neišjudėdavo kiek reikia. Užtai dabar aktyvumo abiems netrūksta.

Atsakyti

Mano pirmasis judedavo abai retai, bet del to kad buvo vandenu trukumas.. Na pasistengsiu nestresuoti, dekui   :4u:​ 

Atsakyti

Labas!

Kaip faina....💜💛💚💙💖

žinok, mano labai ramus...Paskutiniu metu visai ramus...Va tikrai neramu!!! Sakau, gal kas negerai...

O vyras ramina, kad jis serga!!!Pirmas gripas jam, tai ią šokt iš džiaugsmo...Trumpam lyg ir geriau nuo tokių žodžiu ale tik trumpam!!!

 Buvo ir pas mane toks momentas,kad judejo labai mazai.Ir tikrai nesamoniu prisigalvodavau.Pilva spaudeliojau tikedamasi,kad as ji taip isjudinsiu.O siandien ryte taip sustraksejo,kad oho!!Bandziau pajusti su ranka,bet aisku tuo metu nusiramino.
Su pirmuoju nestumu irgi maziau judesiuku buvo.Reikedavo man ir pasivartyti,ir pakoseti per patikrinimus,kad is miegu pakelti.Ramiake gime.Tai gal ir dabar gims ramus lelius,mamos nesokdins.

Ryt bus pasimatymas :rolleyes:

Ar perkat/gaminat advento kalendorius?Populiarus jie LT?
Cia vos ne privaloma,ypac kai vaikai pradeda eiti i darzelius ir giriasi vienas kitam ka rado.As budama vaiku,neisivaizdavau kad tokiu dalyku buna.Jau trecius metus ruosiu savo ciocei ta kalendoriu.Pirktinio nenori,tai tenka galvoti paciai ka i ji ideti.Vadinu sudniekiais - zaisliukai,lupu balzamai,lipdukai ant nagiuku,mcdonaldo pinigai,bilietai i kina...Laiku susigriebiau..jau reikia traukti viska is sleptuviu,sestadieni pirmoji diena

Atsakyti