Įkraunama...
Įkraunama...

2019 m. gegužinukės

Na jus turite pateisinima, o mes tai lyg ir sveiki.. juda aisku taip ramiai, svelniai, bet dabar dar daugiau neramumo  :huh2:​ 

nu man nelabai patinka tie pasiteisinimai...gal bus viduje  švelni mergytė...tai švelniai ir juda...pas mane tai bachūras tai turėtų futbolą žaist su kokia šlapimo pusle ar inkstais...😆😆😆

Čia antroji inkstus man spardydavo...ui, kaip nesmagu buvo...prisiminti nesinori..😢

Prieš porą savaičių kai darė echo buvo labai ramus, daktare ir pasivartyt nuo šono ant šono prašė, nepavyko išjudinti. Bet kažkaip tikrai dėl to nesuku galvos kolkas, man buvo su abiem nestumais košmaras kai jau judesiukus reik sekti ir skaičiuoti, o jie niekad neišjudėdavo kiek reikia. Užtai dabar aktyvumo abiems netrūksta.

O manęs niekad neprašydavo nieko!!!o judesius sekti nemėgdavau...labai daug ir dažnai judėdavo...o...net pilvas kratydavosi nuo mergų...

O čia ramybė?! Keisti...mergytės buvo laaabai ramios kai gimė!!!

Atsimenu su pirmąją skundžiausi daktarei, kad daug miega...liepė džiaugtis!!! 

Aha  vidos vaikus nešioja (palatoj vilniuj 4 gulėjom), supuoja...Pavydas!!!tampau miegančia ir aš po palatą... sesutė sakė padėk juk ir taip miega!!!😡😡😡

Tai čia bus atvirkščiai!!!

Atsakyti

Manoji irgi miegojo istisai.Vis dejavau del maistelio...Pirmas vaikas,prisiskaicius kad kitos maitina kas dvi,tris valandas,o mano miega.... Sesutei pasiskundiziau,tai ji mane ant zemes pastate - gal kotleta sumaitinti nori? Nores vaikas valgyti,nubus.Tegu miega,leliui irgi nelengva buvo islisti is tavo pilvo.Ilsekis tu ir duok vaikui pailseti....
Tai taip ir maitinau visada - vaikas uzgiedoja tada ir maitinu.

Vakar vakare neblogai lelius pilve pasivarte.Siandien kol kas ramu

Atsakyti

Manoji irgi miegojo istisai.Vis dejavau del maistelio...Pirmas vaikas,prisiskaicius kad kitos maitina kas dvi,tris valandas,o mano miega.... Sesutei pasiskundiziau,tai ji mane ant zemes pastate - gal kotleta sumaitinti nori? Nores vaikas valgyti,nubus.Tegu miega,leliui irgi nelengva buvo islisti is tavo pilvo.Ilsekis tu ir duok vaikui pailseti....
Tai taip ir maitinau visada - vaikas uzgiedoja tada ir maitinu.

Vakar vakare neblogai lelius pilve pasivarte.Siandien kol kas ramu

Aš ir maitindavau, kai užgiedodavo...Maitinau antraja iki 2 metų...

Ir tai pats geriausias būdas...kai pirmąją maitinau mišinukais tai kažkoks siaubas buvo...o čia nei šildyt, nei daryt...Reikia pakišai papą ir vsio...😆

Daug lengviau ir greičiau!!!

Jei tik pasiseks matinsiu ir šį lelių!!!

Atsakyti

Sveikos

Aš pirmadienį neplanuotai, galima sakyti extra atsidūriau pas gydytoją. Gausiai šviesiai rūdai patepliojo, nors jau tepė apie 3savaites, bet vos vos ir "latte kavos" spalva, bet jau ir pilvas pradėjo susitraukinėti ir judesių beveik nejaučiau, nors jau buvau pradėjus. Nulekiau echo, viskas ok juda kruta, gydytoja nedaro dėl ko tepliot galėtų.

Dėl judesių liepė neimti į galvą, nes vaikas mažiukas dar, neturi jėgų tiek.

Bet nerimo buvo ir dabar dar yra, nes vis tų judesių norisi. Pirmos 2 jau aiškiai judėjo tokiu metu.

Aš ir maitindavau, kai užgiedodavo...Maitinau antraja iki 2 metų...

Ir tai pats geriausias būdas...kai pirmąją maitinau mišinukais tai kažkoks siaubas buvo...o čia nei šildyt, nei daryt...Reikia pakišai papą ir vsio...😆

Daug lengviau ir greičiau!!!

Jei tik pasiseks matinsiu ir šį lelių!!!

Mano maitinimo patirtis irgi labai skirtinga. Pirmąją maitinau tik iki 2 mėn pati, po to vien mišiniu, antrąja iki 1,5 metų pati. Ir taip ir taip buvo gerai. Su pienu patogiau, nes visada turi "prie savęs" :D su mišiniu irgi buvo labai gerai, 21 vakare sugirdai normą ir vaiko iki 7 ryto nėr, ir krutinė graži liko :D
Aišku jei valgys ir pieno bus norėsiu pati maitinti, bet max iki metų.

Atsakyti

Aš ir maitindavau, kai užgiedodavo...Maitinau antraja iki 2 metų...

Ir tai pats geriausias būdas...kai pirmąją maitinau mišinukais tai kažkoks siaubas buvo...o čia nei šildyt, nei daryt...Reikia pakišai papą ir vsio...😆

Daug lengviau ir greičiau!!!

Jei tik pasiseks matinsiu ir šį lelių!!!

As maitinau iki 11men. Bet pasigimdziau tingine,tai teko piena nutraukineti ir maitinti is buteliuko.
Ir visai man tiko,patiko taip.Aisku pirmos naktys buvo sunkios,bet pripratau ir pusiau miegodama nusitraukdavau.Iseini kur,vaikas valgyt nori,netrauki papo,o duodi buteliuka su pienu.
Esu bandzius ir misinuka po tu 11men. ,bet ji negere jo.Esu keleta rusiu bandzius,ne ir viskas.Perejau tiesiog ant vandens kaip atsigerimui.

Sveikos

Aš pirmadienį neplanuotai, galima sakyti extra atsidūriau pas gydytoją. Gausiai šviesiai rūdai patepliojo, nors jau tepė apie 3savaites, bet vos vos ir "latte kavos" spalva, bet jau ir pilvas pradėjo susitraukinėti ir judesių beveik nejaučiau, nors jau buvau pradėjus. Nulekiau echo, viskas ok juda kruta, gydytoja nedaro dėl ko tepliot galėtų.

Dėl judesių liepė neimti į galvą, nes vaikas mažiukas dar, neturi jėgų tiek.


Oi kaip nemaloniai susiskaite....,bet gerai,kad viskas gerai baigesi...

As vakar buvau susitikime :wub: Cioce kartu pasiemiau.Ismatavo viska.Tik sunkiai sekesi.Judejo i visas puses,o as nieko nejauciau.Pasirodo lelius pasisukes i kita puse.O siandien jau matyt atsisuko i mano pilva,tai jauciu pastuksenimus.Sekantis susitikimas tik sausio men. tada teks gerti gliukoze ar ka ten.Idomiai...su pirmu nestumu nereikejo...

Vakar mama imete man pora reklamu,akcija Lidl kudikiu rubeliams.Nori kazka pirkt :D 

Atsakyti

Kaip jums faina! As judesiu dar nejauciu, gal... buna kartais, ne kiekviena diena, silpnai kazkas pasijaucia, bet negaliu tiksliai pasakyti ar tai viduriai ar jau tikrai vaikutis. Kazkodel buvau susidariusi nuomone, kad viena diena pajusiu labai aiskiai ir bus tokia sventiska diena, bet dabar su tokiais pagurguliavimus, nezinau ar jau buvo ta diena ar dar bus, ar jau dziaugtis? Siaip mum dar nera 18-20 savaiciu, kai sako kad pirmakartes turetu pradeti jausti. Per ultragarsa kelis kartus sukinejosi, bet nepasakyciau, kad kazkaip labai spurdejo. Kitas bus gruodzio pabaigoj, gal suzinosim lyti, ot bus ultimate Kaledine dovana  :newyear: tada ir idemiau pastebesiu kokie judesiai.

Atsakyti

Kaip jums faina! As judesiu dar nejauciu, gal... buna kartais, ne kiekviena diena, silpnai kazkas pasijaucia, bet negaliu tiksliai pasakyti ar tai viduriai ar jau tikrai vaikutis. Kazkodel buvau susidariusi nuomone, kad viena diena pajusiu labai aiskiai ir bus tokia sventiska diena, bet dabar su tokiais pagurguliavimus, nezinau ar jau buvo ta diena ar dar bus, ar jau dziaugtis? Siaip mum dar nera 18-20 savaiciu, kai sako kad pirmakartes turetu pradeti jausti. Per ultragarsa kelis kartus sukinejosi, bet nepasakyciau, kad kazkaip labai spurdejo. Kitas bus gruodzio pabaigoj, gal suzinosim lyti, ot bus ultimate Kaledine dovana  :newyear: tada ir idemiau pastebesiu kokie judesiai.

Žinok man su pirmais vaikučiai "pagurguliavo burbuliukai" ir po to prasidėjo aiškūs pastovūs judesiukai. o čia nesuprasi kaip ir rašai ar viduriai ar vaikutis neaišku :D
Mano irgi susitikimas prieš šventes, gruodžio 18, irgi tikiuosi žinoti lytį :)

As maitinau iki 11men. Bet pasigimdziau tingine,tai teko piena nutraukineti ir maitinti is buteliuko.
Ir visai man tiko,patiko taip.Aisku pirmos naktys buvo sunkios,bet pripratau ir pusiau miegodama nusitraukdavau.Iseini kur,vaikas valgyt nori,netrauki papo,o duodi buteliuka su pienu.
Esu bandzius ir misinuka po tu 11men. ,bet ji negere jo.Esu keleta rusiu bandzius,ne ir viskas.Perejau tiesiog ant vandens kaip atsigerimui.

Oi kaip nemaloniai susiskaite....,bet gerai,kad viskas gerai baigesi...

As vakar buvau susitikime :wub: Cioce kartu pasiemiau.Ismatavo viska.Tik sunkiai sekesi.Judejo i visas puses,o as nieko nejauciau.Pasirodo lelius pasisukes i kita puse.O siandien jau matyt atsisuko i mano pilva,tai jauciu pastuksenimus.Sekantis susitikimas tik sausio men. tada teks gerti gliukoze ar ka ten.Idomiai...su pirmu nestumu nereikejo...

Vakar mama imete man pora reklamu,akcija Lidl kudikiu rubeliams.Nori kazka pirkt :D 

Kaip fainai susitikti :4u: kiek savaičių tau darbar? gal jau pasakė ką turėsit? :wub: 
dėl lidl rūbelių man irgi išmetė reklamą šiandien. ir aš va pagaliau, įpusėjus 17tą savaitę pajaučiau norą ką nors nupirkti :) bet luktelsiu gruodžio 18d echo, tada :)

Atsakyti

Kokias kelnes nesiojat? Jau man spaudzia dauguma, liko pora tampresniu kelniu/dzinsu, kur galas atsikisdavo (tuomet nervindavo, kai kurias net persiuvau) ar siaip per liemeni laisvos budavo, bet dabar kaip tik, bet jau ir tas turbut greitai "uzaugsiu". Nezinau ar isisiuti kazkokius trikampius is sonu ar jau pirkti specialias "maternity", bet dauguma tokios baisios su tom pigiu tampriu medziagom :( dar gal butu nieko, nes nesimato, bet man noretusi  isikisti virsutini ruba i kelnes, o su tokiom visi rubai tures buti laisvai ant virsaus.

Atsakyti
QUOTE(Steisi @ 2018 12 02, 15:49)
<p>Kokias kelnes nesiojat? Jau man spaudzia dauguma, liko pora tampresniu kelniu/dzinsu, kur galas atsikisdavo (tuomet nervindavo, kai kurias net persiuvau) ar siaip per liemeni laisvos budavo, bet dabar kaip tik, bet jau ir tas turbut greitai "uzaugsiu". Nezinau ar isisiuti kazkokius trikampius is sonu ar jau pirkti specialias "maternity", bet dauguma tokios baisios su tom pigiu tampriu medziagom verysad.gif dar gal butu nieko, nes nesimato, bet man noretusi  isikisti virsutini ruba i kelnes, o su tokiom visi rubai tures buti laisvai ant virsaus.</p>

Kolkas dar telpu, nors priaugau jau 6-7 kg, man ne tiek per pilvą veržia kiek pati jaučiu visur papilnejus. Ir liemenukas jau ankštas darosi. Kaip nenoriu tų didėjančių kūno formų, čia man ko gero baisiausia nėštumo dalis po gimdymo.


Papildyta:
QUOTE(Steisi @ 2018 12 02, 15:49)
<p>Kokias kelnes nesiojat? Jau man spaudzia dauguma, liko pora tampresniu kelniu/dzinsu, kur galas atsikisdavo (tuomet nervindavo, kai kurias net persiuvau) ar siaip per liemeni laisvos budavo, bet dabar kaip tik, bet jau ir tas turbut greitai "uzaugsiu". Nezinau ar isisiuti kazkokius trikampius is sonu ar jau pirkti specialias "maternity", bet dauguma tokios baisios su tom pigiu tampriu medziagom verysad.gif dar gal butu nieko, nes nesimato, bet man noretusi  isikisti virsutini ruba i kelnes, o su tokiom visi rubai tures buti laisvai ant virsaus.</p>

Kolkas dar telpu į kasdienes , nors priaugau jau 6-7 kg, man ne tiek per pilvą veržia kiek pati jaučiu visur papilnejus. Ir liemenukas jau ankštas darosi. Kaip nenoriu tų didėjančių kūno formų, čia man ko gero baisiausia nėštumo dalis po gimdymo.

Atsakyti

Labas!

As irgi dar laisvai telpu i paprastas kelnes.Net gi smunka...turbut apseisiu be nestukiniu rubu iki paskutinio men.
O liemenuko jau senai namuose nenesioju.Nepatogu ir pradeda nugara mausti kazkaip.


Kaip fainai susitikti :4u: kiek savaičių tau darbar? gal jau pasakė ką turėsit? :wub: 
dėl lidl rūbelių man irgi išmetė reklamą šiandien. ir aš va pagaliau, įpusėjus 17tą savaitę pajaučiau norą ką nors nupirkti :) bet luktelsiu gruodžio 18d echo, tada :)

 

Na,mes esam vyriausi...19sav.Pagal gyd. balandzio pab.

Mama vis tik is lidl nieko nepirko.Jau buvo daug ko nebelike,o ir riuzava.Man juk reikia,kad tiktu abiems,nes lauksim siurprizo.O paskui pagalvojo,kad gal dar isvis anksti ka pirkti.Matyt laukia mano starto :D ,o as kol kas noro jokio neturiu pirkti.Rubeliai visi oj,oj kokie grazus,bet kai reikia rinktis kazkas sustabdo mane...

Atsakyti

Laba,

pirmą kartą čia ir pirmą kartą lyg ir pastojus.. Gal galit padėti susigaudyti?

Paskutinės mėnesinės buvo 11.13 d. Ovuliacija lyg ir 11.26 d. Praėjusią savaitę pradėjau jausti, kad keista krūtinė. Įtartinai pradėjo skaudėti, jautri pasidarė. 11.28 d. pasidariau ankstyvą nėštumo testą - nieko nesitikėjau, norėjau tik įsitikinti, kad ir vėl nepavyko, bet rodė II. Tą patį rytą paėmė HCG tyrimą. Rodė 4148. Šiandien jį dar kartą pakartojau - 8140. Pas gydytoją tik ketv. eisiu, tad neramu, ar ne per mažai padidėjo? Ir dar neramu, nes krūtinės šiandieną beveik nejaučiau.. Na lyg ir jautri, bet ne tokia ir ne tiek labai, kaip iki šiand buvo. Pastarosiomis naktimis, ypač rytais prabudus krūtinė tokia sunki ir skausminga būdavo. Labai laukiam ir labai tikimės. Tad labai bijom, kad nebūtų kas ne taip. Ypač, kai visi pojūčiai tokie nauji ir nepatirti.. 

P.S. Jeigu ne čia rašau - persiprašau, tiesiog kiek neramu.. 

Atsakyti

Zi2018, nu nelabai pataikei i tema, nes mes cia jau antram trimestre. Kiek galiu pasakyti is pirmo trimestro patirties, zinojimas nera viskas. Is vis visas laukimasis ir yra laukimas. Nezinau kiek turi buti HCG kokiu metu, bet visokie svyravimai ir visokie paskaudejimai ir nustojimai skaudejimu yra normalu, isvis, kiek supratau, kiek skirtingu moteru ir vaikuciu tiek ir skirtingu nestumu. Kada tau pradejo krutine skaudeti? Nes praeita savaite lasteles dar tik dauginosi, tu dar formaliai negalejai buti nescia, nu nebent cia pries kelias dienas buvo ir lasteles prisikabino super greitai po apvaisinimo. Krutines skaudejimas galejo buti tiesiog priesmenstruacinis simptomas ir tikras krutines skaudejimas del nestumo dar tik prasides. Net jeigu ir kazkas ne taip, t.y. vaisius uzsimezge, bet tuoj pat suletejo/nustojo vystymasis, nemanau kad tik tik prasidejus antrai (ketvirtai) savaitei (kai lasteles dar tik prisikabino prie sieneles) tau gydytoja gales kazka pagelbet ar islaikyti nestuma. Kai kuriose salyse isvis iki mazdaug 12 savaiciu nestebi nestumo. Tiesiog lauk. Siaip jeigu viskas gerai ir vaisius be fataliu mutaciju jis yra idealus parazitas moters organizmo atzvilgiu, jis turi visus reikiamus isgyvenimo mechanizmus ir pasisavins visus reikiamus elementus vystymuisi.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Steisi: 04 gruodžio 2018 - 20:22