Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas su vyru del vaiku

QUOTE(Monteverte @ 2018 10 18, 11:40)
Nu aš gal patylėsiu apie tą įspūdį, ypač, kai žmonės teigia, kad į jų vaiką panašus ar pan.

Šiaip gal ne taip mane supranti. Man labai patinka visoks "menas", supranti? Aš anksčiau pati tarp tokių sukiausi. Todėl manęs nenustebinsi dažytais ir visokiais kitais. Bet yra vat toks dalykas. Ta išraiška, būtent paties veido, fizionomijos išraiška. Nenoriu čia viešinti pažįstamo žmogaus, bet nuo paauglystės pažįstu vieną menininką, kuris dargi labai mažo ūgio, kūdutis ir plaukus visaip ten dažo. Nu bet vistiek jis pagal fizionomiją ir veidą yra vyras, supranti, o ne kažkoks ten biggrin.gif

Nu tai rėžk, netylėk. O jei tyli, vadinasi nieko gero negali pasakyti ir nepažinodama žmogaus iškart priklijuoji etiketę.

Žinok, rimtai turbūt nesuprantu. Tai tau šukuosena, apranga užkliūva, tai dabar jau veido išraiška.

Kas dėl nakvišos vaiko, ji yra rašius, kad jos sūnus dažosi plaukus, tiesiog žmogus turi savo stilių, o gatvėj susilaukė epitetų gaidys ir pan. bei pasiūlymų į galvą, na aš tikiu, kad tu sutikus gatvėj neprasivardžiuotum ir į galvą nesiūlytum, bet jeigu žmogus atrodo ne pagal tavo supratimą, tai automatiškai kaip ir išbrokuotas, prie tų "nenormaliųjų". Šiaip ir tie iš pažiūros vyriški vyrai gali būti morališkai silpni, išvaizda kaip ir nelabai prie ko
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2018 10 18, 11:56)
nu kaip ten bebutu, as nenoreciau labai spalvingo vyriskio, kurio apdarai butu panasus i mano  biggrin.gif

O jeigu būtų geras žmogus, mylėtų tave ir vaikus, babkes namo neštų, labai jau kreiptum dėmesį į aprangą?
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2018 10 18, 12:09)
tas vaikinas gana garsus youtuberis,  nemanau,kad jis gejus , nors nezinau tikrai su kuo jis miega  biggrin.gif

Tai žinau, kad youtuberis, sūnus jo video žiūri biggrin.gif Jisai vedęs, beje.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 10 18, 12:17)

Kodėl abortuotum? Tyli susispraudus apie tai, kai anoje tmeoje užmečiau tau biggrin.gif
Papildyta:

žinok nežinojau, kad būna, ačiū, kad papasakojai biggrin.gif

ti ktema apie vyrus šiaip jau buvo, Zose 4u.gif

Ka tu metai visose temose as tikrai nekreipiu demesio ir net nebandau suprast. Viena aisku, kad tu verdi savo pykcio sultyse, nes buvai nusodinta. Todel ir tarski kas tau kuomet tavo vaikiskoj galvelej kapsi.
As gimdyt daugiau nesiruosiu, viena turiu, uzaugintas, i gyvenima isleistas.

Uztat kad apie versla, o ypac" savo versla" tu nicnieko nenutuoki. Kazi ar yra sm zmogus, kuris patiketu tavo " verslumu"😂😂. Kai tu nesi su tuo verslu susidurusi, tai nusisneki cia juodai, is salies tai labai gerai matosi.

Kuri tema tau apie vyrus? Si? Pasisaipom is kitaip atrodancio stilingo jaunimo?
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2018 10 18, 12:42)
Žinok, rimtai turbūt nesuprantu. Tai tau šukuosena, apranga užkliūva, tai dabar jau veido išraiška.

visuma pas tam tikrus žmones

o šiaip, tai nei man kliūna, nei man ką, ne man su jais gyventi. Aš galiu tik šyptelt, kad kažkoks neaiškutis eina smile.gif O jei iš kalbos, pvz. apie vyriškumą išeina, tai ir parašau į temą. Tik tiek smile.gif
Atsakyti
Man tokie zmones, kurie kazka smerkia, siulo i galva ar net puola mustis del isvaizdos ar ten butu odos, plauku spalva, ar rubu spalvos ar isvaizda, paprasciausi idiotai. patys gal uzuage be meiles, pilnibiamiu ir pykcio ir iekso ant ko issilieti. Tai gal apie tokisu krastutinumus nekalbekim.

Bet visi mes turim savo skoni, stiliu ir tai kas patinka ir ne, be jokio smerkimo ar teisimo. Ir tas mzogaus atrodymas tai apima labia didele visuma nuo rubu iki judesiu, balso, mimiku ir t.t.

aisku dabar tas plauku dazymas kuo toliau tuo siulo ivairesnes spalvas, atsimenu vaikysteje mes irgi su draugem svajojom apie melynus plaukus biggrin.gif o dabar is vis nudazo visom vaivorykstes spalvom, jei nori biggrin.gif Dar paaugliai vienas visuomenes sluoksnis ir jiem vieni kriterijai, suauge jau kitaip, as tikrai nenoreciau vyro madisto, besivaiksncio paskutiniu madu, tiek sukuosenuose, tiek rubuose biggrin.gif man tai tustybe pas suaugusius zmones tiek vyrus tiek moteris...iki tam tikro amziaus lai ekperimentuoja, lai atranda ta savo stiliu, pvz Mamontovas ir 50m ar kiek jam ten, atrodi visai fainai su savo sukuosena, man patinka zmones su stilium, betveinas tilius tinka vaikam, paaugliam, kitas suaugusiem.
bet man svarbiausia patogiai jaustis, o ne kazkam graziai atrodyti tik aplamai saika visur reikia jausti biggrin.gif bet jei kazkokiai mociutei smagu su rozniem tymkem tai lai ir nesioja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutuke123: 18 spalio 2018 - 11:51
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2018 10 18, 12:42)


Tai žinau, kad youtuberis, sūnus jo video žiūri biggrin.gif Jisai vedęs, beje.

Jei cia apie ta melynais plaukais - stilingas labai. Sukuosena grazi. Kazi kiek laiko ta spalva laikosi?


Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2018 10 18, 12:50)
Aš galiu tik šyptelt, kad kažkoks neaiškutis eina smile.gif

Tuo parodai, kad esi neissivysciysi tiek protiskai tiek dvasiskai. Menkaverte
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 10 18, 12:47)
Ka tu metai visose temose as tikrai nekreipiu demesio ir net nebandau suprast. Viena aisku, kad tu verdi savo pykcio sultyse, nes buvai nusodinta. Todel ir tarski kas tau kuomet tavo vaikiskoj galvelej kapsi.
As gimdyt daugiau nesiruosiu, viena turiu, uzaugintas, i gyvenima isleistas.

Uztat kad apie versla, o ypac" savo versla" tu nicnieko nenutuoki. Kazi ar yra sm zmogus, kuris patiketu tavo " verslumu"😂😂. Kai tu nesi su tuo verslu susidurusi, tai nusisneki cia juodai, is salies tai labai gerai matosi.

Kuri tema tau apie vyrus? Si? Pasisaipom is kitaip atrodancio stilingo jaunimo?

aha, aha, taip ir patikėjom biggrin.gif visus postus pamatai, pakomentuoji, tik ne tą biggrin.gif
sąžinė užsigraužė dabar, kai tokių nesąmonių prirašei ir paredaguot jau negali? biggrin.gif
atsirado gi mat teisingoji, kitokio jaunimo gynėja, kuri net savo vaiką žudytų ax.gif

apie save tu labai taikliai biggrin.gif aš tikrai žinau darbo grafikus ir patį darbo principą tokių verslų kaip mano, o tu apie savo "verslą" net dėl grafikų ginčyjiesi, tipo savaitgaliais nedirba, tipo iš gatvės žmonės pagal iškabą neužeina užsirašyti į gražio salonus ir t.t. biggrin.gif sėdi savo namo kambaryje salone su telefonu rankoje ir sėdėk, "nuomotoja" tu biggrin.gif nuomininkė greičiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 10 18, 11:56)
nu valgo, pvz irish breakfast zinai kas yra? kiauliena kepta, kiausinia, kazkas panasaus i musu kraujinius vedarus ir t.t. paskui pietum mesa pvz sumustiniai su kumpiu, pausktiena, sriuba , burgeriai ir t.t. vakarienei irgi mesa koks kepsnys, labai daug kas taip valgo.

nu kaip ten bebutu, as nenoreciau labai spalvingo vyriskio, kurio apdarai butu panasus i mano  biggrin.gif

labai retai tokius pusrycius valgau, nebent savaitgalis ir tai buna labai velyvi pusryciai, kaip pietus biggrin.gif buna dienumkada visai mesos nevalgau. tai cia kas kaip.

aprangoj manau svarbu,kad poroj abu deretu,o ne vienas koks metalistas, o kitas su klasikiniu kostiumu. biggrin.gif vyro spalvingumas man visai netrukdo.
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2018 10 18, 12:42)

O jeigu būtų geras žmogus, mylėtų tave ir vaikus, babkes namo neštų, labai jau kreiptum dėmesį į aprangą?
Papildyta:

Tai žinau, kad youtuberis, sūnus jo video žiūri biggrin.gif Jisai vedęs, beje.

tai iki tos seimos ir vaiku kazin ar prietume su vyru , jei jis nesiotu tymkes ir geletus svarkelius ir naudotu makeup, gali buti ziauriai geras mzogus, bet manes netrauktu fiziskai biggrin.gif siaip taip as kreipiu demesi i zmogaus isvaizda, as sakiau myliu akimis biggrin.gif aisku, tai ne vienintelis kriterijus, bet man vyras turi atrodyti graziai, man graziai, vyriskai ax.gif

taip siuolaikiniai didvyriai, t.y. i ka paaugliai lygiuojasi ir ko klauso biggrin.gif as irgi pas vaikus maciau veina akim, kai ziuri jo video.
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2018 10 18, 12:55)
labai retai tokius pusrycius valgau, nebent savaitgalis ir tai buna labai velyvi pusryciai, kaip pietus  biggrin.gif  buna dienumkada visai mesos nevalgau. tai cia kas kaip.

aprangoj manau svarbu,kad poroj abu deretu,o ne vienas koks metalistas, o kitas su klasikiniu kostiumu.  biggrin.gif  vyro spalvingumas man visai netrukdo.

tai zinoma, kas kaip, ta ir sakau, kad yra tokiu ,kurie ir valgo daug tos mesos.

svarbu jiem abiem gerai, kad ir kaip ten deri ar nederi.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2018 10 18, 12:55)
labai retai tokius pusrycius valgau, nebent savaitgalis ir tai buna labai velyvi pusryciai, kaip pietus  biggrin.gif  buna dienumkada visai mesos nevalgau. tai cia kas kaip.

tai lietuviai šiuo klausimu dar mažiau sugedę. O užsienyje tai visiška norma jau virtę, lutuke viską teisingai surašė.
Net laidą mačiau apie vieną tokią durnulių šeimą. Nu kaip kitaip juos pavadinti? Jie net nepastebėjo vis kaip tapo kaip pončikai, prakaituojantys baisiausiai, vos pūškantys, su diabetais ir širdies ligomis. Jie vis važiuodami į darbą, veždami vaikus į mokyklą ir važiuodami atgal, vis stodavo kasdien hamburgerių pirkti, nes tipo per reklamą jiems sakė, kad jie subalansuoti, labai tinkami visai šeimai. Tai jie šventai tikėjo ir vykdė.
O kiek tokių yra dar? Ne jie vieni gi kaip pončikai ir su tokiomis ligomis. Pilnas pasaulis dabar tokių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 18 spalio 2018 - 12:01
QUOTE(lutuke123 @ 2018 10 18, 12:51)
Man tokie zmones, kurie kazka smerkia, siulo i galva ar net puola mustis del isvaizdos ar ten butu odos, plauku spalva, ar rubu spalvos ar isvaizda, paprasciausi idiotai. patys gal uzuage be meiles, pilnibiamiu ir pykcio ir iekso ant ko issilieti. Tai gal apie tokisu krastutinumus nekalbekim.

bet man svarbiausia patogiai jaustis, o ne kazkam graziai atrodyti  tik aplamai saika visur reikia jausti  biggrin.gif

bet jei kazkokiai mociutei smagu su rozniem tymkem tai lai ir nesioja  biggrin.gif

Čia ne kraštutinumai, tokių pilna yra, užtenka komentarus paskaityti, baisu darosi. Nežinau, ar tai tik laido riteriai, realiai sutikę gal tylėtų kiaušinius suspaudę, bet skaitant svetimas gėdos jausmas apima.

Tai niekas ir neprašo, kad povo plunksnom išsidabintum, o kas dėl saiko, kiekvienas žmogus tą saiką kitaip įsivaizduoja.

Va pvz Vilniaus Rožytė, jai va taip patinka atrodyti, nu ir ką tai turėtų kasyt?
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 10 18, 12:54)
1.aš tikrai žinau darbo grafikus ir patį darbo principą tokių verslų kaip mano,
2.o tu apie savo "verslą" net dėl grafikų ginčyjiesi, tipo savaitgaliais nedirba, tipo iš gatvės žmonės pagal iškabą neužeina užsirašyti į gražio salonus ir t.t.

1. hah.gif
2. As niekur apie save nerasiau, kad as verslininke.
Ateina. Tam yra vizitines korteles musu studijoj, kuriose nurodyti telefono numeriai, jei meistres nera.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 10 18, 12:58)
tai iki tos seimos ir vaiku kazin ar prietume su vyru , jei jis nesiotu tymkes ir geletus svarkelius ir naudotu makeup, gali buti ziauriai geras mzogus, bet manes netrauktu fiziskai biggrin.gif siaip taip as kreipiu demesi i zmogaus isvaizda, as sakiau myliu akimis  biggrin.gif aisku, tai ne vienintelis kriterijus, bet man vyras turi atrodyti graziai, man graziai, vyriskai  ax.gif

taip siuolaikiniai didvyriai, t.y. i ka paaugliai lygiuojasi ir  ko klauso  biggrin.gif as irgi pas vaikus maciau veina akim, kai ziuri jo video.

Aš ne apie timpas, gėlėtus švarkelius ar makeup, o pvz rožinės spalvos marškinius, geltonas kelnes ir pan biggrin.gif

Mane vieną kartą net pasikvietė į mokyklą pasikalbėt doh.gif Sūnus žaisdamas su klasiokais leptelėjo žodį "***", mokykloj jo paklausė ar žinai, ką tas žofis reiškia, sako ne biggrin.gif Iš kur daugiau, jei ne iš video
Atsakyti