Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas su vyru del vaiku

QUOTE(-burbanti- @ 2018 10 19, 11:02)
Man patinka šiūmetinė vyriškų puspalčių mada


atrodo elegantiskai
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2018 10 19, 11:02)
Man patinka šiūmetinė vyriškų puspalčių mada

vartotojo įkelta nuotrauka

Cia tavo vyras ar sunus?

Kiridorius tai remonto peasosi, tapetai virsuj atplyse.
Atsakyti

   Arbūzai, jeigu nori, kad atsakyčiau į tavo komentarą, tai prašyčiau aiškiau mintis išdėstyti. Aš prisipažinsiu, kad esu blondinė, sunku su suvokimu man.  :mirksiukas:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuolat: 19 spalio 2018 - 21:25

Pastaruosius kelis metus keliolikos kaviniu savininkai organizuoja nemokama pasikavinima senjorams. Grazus zingsnis.
Senjorai susirenka pasipuose, grazuus, su sypsenom.

Ir kavinės, ir teatrai organizuoja akcijas pensininkams. Bet kai pasižiūri, kokie jų atsiliepimai apie tas akcijas, tai geriau gal išvis nieko jiems neorganizuot. Stovi pensininkai eilėj prie teatro kasos nemokamų bilietų ir burba, va, laukti reikia, reikia eilėje, matot, stovėti, bilietai kaip išmalda ir pažeminimas, kiekvienai ciocei eilėje davė tik po vieną bilietą, o ne po 15 kaip būtų pageidavus. Nemokama kava - vargingų žmonių pažeminimas. Kaip ir per Popiežiaus vizitą - pagyvenusius neįgaliuosius slaugutės ar vienuolės atvežė į pirmas eiles, ne per tv palatoj stebėjo, bet pro juos Popiežius tik praėjo ir atskirai sustojęs kiekvieno nepakalbino ir nepalaimino. Aišku, kai sveikatos nėra, žmonės irzlesni, bet tas baisus susireikšminimas, egocentriškumas, skundai ir negatyvas švelniai tariant perspaustas.

Atsakyti
Is vienos puses pensininkam tikrai yra daug ivairiu pramogu ir renginiu, ir tie kas didesnes pensijas gauna tikrai gana gerai gyvena, jei dar yra vaiku palaikymas ir t.t. Bet nemaza dalis, kuri gauna 200-300e ar dar net maziau, tikrai nelengvai verciasi, neisivaizduoju, kaip is tiek is vis pragyventi, jei niekas nepadeda...o jei dar ligos, jei reikia vaistu, tai visai ne kas..
Bet taip labai daug negatyvo LIetuvoje, labai, bet tai kaip uzdaras ratas, zmonesnuolat kazkuom gasdinami, tai rusai puola, tai kainos puola, tai vel koki nauja istatyma sugalvoja ir is kart igyvendina, jei kas ne taip is kart kokie anstoliai uzpuola, zmone snuolatineje itampoje, tai sunku matyt ir islaikyti ta gera nuotaika...
mano mamai pvz atejo laiskas is kart su grasnimais ir baudomis, ale ji pardave zeme ir nesumokejo mokescio, gerai, kad ji ne is tu isgasdintu, tai nuejo pakele ten veja,greit dingo baudos ir mokesciai, ale suklydooo...nu bet tai kaip taip nuolat turi kovoti ir dar jei tu pinigeliu ne kas pavargsta gi zmones....nebezino is kurios puses vel laukti smugiu, jei kas ne taip is kart baudos, anstoliai, atimti,ppasodinti, o paskui gal ir aiskinsis...o kur dar didele dalis vaiku, anuku isemigrave, liudna ir mums be ju ir jiems be musu...
vienu zodziu isbalskyta ir naikinama tauta akivaizdziai...
Atsakyti
QUOTE(myliulietu @ 2018 10 20, 13:55)
Kaip ir per Popiežiaus vizitą - pagyvenusius neįgaliuosius slaugutės ar vienuolės atvežė į pirmas eiles, ne per tv palatoj stebėjo, bet pro juos Popiežius tik praėjo ir atskirai sustojęs kiekvieno nepakalbino ir nepalaimino.

Kad kitaip buvo
https://www.lrt.lt/n...emiskas-jausmas
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 10 20, 19:44)

mano mamai pvz atejo laiskas is kart su grasnimais ir baudomis, ale ji pardave zeme ir nesumokejo mokescio, gerai, kad ji ne is tu isgasdintu, tai nuejo pakele ten veja,greit dingo baudos ir mokesciai, ale suklydooo...nu bet tai kaip taip nuolat turi kovoti ir dar jei tu pinigeliu ne kas pavargsta gi zmones....nebezino is kurios puses vel laukti smugiu, jei kas ne taip is kart baudos, anstoliai, atimti,ppasodinti, o paskui gal ir aiskinsis...o kur dar didele dalis vaiku, anuku isemigrave, liudna ir mums be ju ir jiems be musu...
vienu zodziu isbalskyta ir naikinama tauta akivaizdziai...

Eik tu eik su tais mokesciais ir savo mamos pasakojimu. Realiai buvo taip, kad gal ir pardave zeme ir nedeklaravo pajamu vmi. Tai ir gavo laiska bet kokiu atveju.

Jo, mane tai erzina tu visu emigrantu nusveisi tevai Lietuvoj. Valstybe neva jais rupintis turi. Bet dergi ant tos valstybes kaip turi but.
Ir daugelis emigrantu uzsideje rozinius akinius, galvoja, kad jau ju tevai tokie cia nevienisi
Realiai gi apsimeta, kad viskas gerai, o patys braukia asara. Tuo tarpu vaikeliai emigrantai grizta per didziasias sventes, pinigais pasitasko, pasimaivo( nes ten tai nelabai iseina kai visi aplink tokie), tai senukai ir galvoja, kad aukso luitais alga gauna ir vargo nemato.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 10 22, 16:20)
Eik tu eik su tais mokesciais ir savo mamos pasakojimu. Realiai buvo taip, kad gal ir pardave zeme ir nedeklaravo pajamu vmi. Tai ir gavo laiska bet kokiu atveju.

Jo, mane tai erzina tu visu emigrantu nusveisi tevai Lietuvoj.  Valstybe neva jais rupintis turi. Bet dergi ant tos valstybes kaip turi but.
Ir daugelis emigrantu uzsideje rozinius akinius, galvoja, kad jau ju tevai tokie cia nevienisi
Realiai gi apsimeta, kad viskas gerai, o patys braukia asara.  Tuo tarpu vaikeliai emigrantai grizta per didziasias sventes, pinigais pasitasko, pasimaivo( nes ten tai nelabai iseina kai visi aplink tokie), tai senukai ir galvoja, kad aukso luitais alga gauna ir vargo nemato.

Ne deja, buvo ne taip ir ne laiska gavo , o bauda, skirtuma jausk mirksiukas.gif
Mano mama pati emigrante tik grizsui dabar jau pensijoje mirksiukas.gif biggrin.gif nusisvietusi pati save biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tai zinoma vienisi ir mes vienisi isvyke, nors jos vienas vaikas irgi tenai, tai jai nors persiplesti, apie tai jau ir snekejau, del musu politiku ir kai kuriu savanaudziu gobsiu zmoniu nustekenata ir nustekenama salis toliau... bet va ukrianieciam gerai, vis atvyksta, o ju daug, greit pravers rusu kalba, kas moka vis dar...
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 10 22, 16:20)

Jo, mane tai erzina tu visu emigrantu nusveisi tevai Lietuvoj.  Valstybe neva jais rupintis turi. Bet dergi ant tos valstybes kaip turi but.


O kaip manai - valstybe turi tik ismokas is ES gauti? O vykdyti stojimo isipareigojimus tai jau neturi?
Jukk zinojo, kad ES pensininkaias rupinasi valstybe ta kurioje tie zmones i pensija isejo kartu su valstybemis naremis kuriose dirbo.

Prie ko cia dar vaikai?
Tegu valstybe istatymus protingus leidzia, jei nori, kad zmones nebegtu is salies.

Bet cia ir problema. Tokiose valstybese arba istatymai neveikia ir bardakas arba istatymai gestapiniai ir kencia normalus zmones. Per viduri nieekaip neiseina.
Kaip girtam vairuotojui - arba i siena kaireje arba i griovi desineje.
Atsakyti
Klausyk, cambala , o tavo manymu, kam valstuybe is vis yra?
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 10 22, 18:35)
Klausyk, cambala , o tavo manymu, kam valstuybe is vis yra?

Kad rupintis savo pilieciais. O ne tokiais kaip tu, pasalpu gaudytojais po uk , vokiecius ar airija.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 10 22, 18:05)


Prie ko cia dar vaikai?
Tegu valstybe istatymus protingus leidzia, jei nori, kad zmones nebegtu is salies.

Bet cia ir problema. Tokiose valstybese arba istatymai neveikia ir bardakas arba istatymai gestapiniai ir kencia normalus zmones. Per viduri nieekaip neiseina.
Kaip girtam vairuotojui - arba i siena kaireje arba i griovi desineje.

Prie to vaikai, nes nenori matyt realybes. Isvaro i kokia ubuntija, pasiima pasalpas, ju senukai cia numesti. Kaimynai, vaiku draugai pagelbsti, nes gaila i vienisius, nesusitvarkancius ziuret, kada tie " pralobe" ubuntininkai sau siknon kisa, savo tevus pamirse.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 10 22, 22:52)
Kad rupintis savo pilieciais.


Net siurpas purto, kai isivaziduoju post sovietines valstybes "rupesti"

Bet siuo meetu valstybe rupinasi miskais, kad nesuputu tai reikia kuo daugiau iskirsti

https://www.lrytas.l...eiseti-7984061/
Atsakyti