Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas su vyru del vaiku

QUOTE(-burbanti- @ 2018 10 19, 11:02)
Man patinka šiūmetinė vyriškų puspalčių mada

atrodo elegantiskai
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2018 10 19, 11:02)
Man patinka šiūmetinė vyriškų puspalčių mada

vartotojo įkelta nuotrauka

Cia tavo vyras ar sunus?

Kiridorius tai remonto peasosi, tapetai virsuj atplyse.
Atsakyti

Arbūzai, jeigu nori, kad atsakyčiau į tavo komentarą, tai prašyčiau aiškiau mintis išdėstyti. Aš prisipažinsiu, kad esu blondinė, sunku su suvokimu man.  :mirksiukas:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuolat: 19 spalio 2018 - 21:25

Pastaruosius kelis metus keliolikos kaviniu savininkai organizuoja nemokama pasikavinima senjorams. Grazus zingsnis.
Senjorai susirenka pasipuose, grazuus, su sypsenom.

Ir kavinės, ir teatrai organizuoja akcijas pensininkams. Bet kai pasižiūri, kokie jų atsiliepimai apie tas akcijas, tai geriau gal išvis nieko jiems neorganizuot. Stovi pensininkai eilėj prie teatro kasos nemokamų bilietų ir burba, va, laukti reikia, reikia eilėje, matot, stovėti, bilietai kaip išmalda ir pažeminimas, kiekvienai ciocei eilėje davė tik po vieną bilietą, o ne po 15 kaip būtų pageidavus. Nemokama kava - vargingų žmonių pažeminimas. Kaip ir per Popiežiaus vizitą - pagyvenusius neįgaliuosius slaugutės ar vienuolės atvežė į pirmas eiles, ne per tv palatoj stebėjo, bet pro juos Popiežius tik praėjo ir atskirai sustojęs kiekvieno nepakalbino ir nepalaimino. Aišku, kai sveikatos nėra, žmonės irzlesni, bet tas baisus susireikšminimas, egocentriškumas, skundai ir negatyvas švelniai tariant perspaustas.

Atsakyti
Is vienos puses pensininkam tikrai yra daug ivairiu pramogu ir renginiu, ir tie kas didesnes pensijas gauna tikrai gana gerai gyvena, jei dar yra vaiku palaikymas ir t.t. Bet nemaza dalis, kuri gauna 200-300e ar dar net maziau, tikrai nelengvai verciasi, neisivaizduoju, kaip is tiek is vis pragyventi, jei niekas nepadeda...o jei dar ligos, jei reikia vaistu, tai visai ne kas..
Bet taip labai daug negatyvo LIetuvoje, labai, bet tai kaip uzdaras ratas, zmonesnuolat kazkuom gasdinami, tai rusai puola, tai kainos puola, tai vel koki nauja istatyma sugalvoja ir is kart igyvendina, jei kas ne taip is kart kokie anstoliai uzpuola, zmone snuolatineje itampoje, tai sunku matyt ir islaikyti ta gera nuotaika...
mano mamai pvz atejo laiskas is kart su grasnimais ir baudomis, ale ji pardave zeme ir nesumokejo mokescio, gerai, kad ji ne is tu isgasdintu, tai nuejo pakele ten veja,greit dingo baudos ir mokesciai, ale suklydooo...nu bet tai kaip taip nuolat turi kovoti ir dar jei tu pinigeliu ne kas pavargsta gi zmones....nebezino is kurios puses vel laukti smugiu, jei kas ne taip is kart baudos, anstoliai, atimti,ppasodinti, o paskui gal ir aiskinsis...o kur dar didele dalis vaiku, anuku isemigrave, liudna ir mums be ju ir jiems be musu...
vienu zodziu isbalskyta ir naikinama tauta akivaizdziai...
Atsakyti