Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas su vyru del vaiku

QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2018 10 18, 13:03)
Čia ne kraštutinumai, tokių pilna yra, užtenka komentarus paskaityti, baisu darosi. Nežinau, ar tai tik laido riteriai, realiai sutikę gal tylėtų kiaušinius suspaudę, bet skaitant svetimas gėdos jausmas apima.

Tai niekas ir neprašo, kad povo plunksnom išsidabintum, o kas dėl saiko, kiekvienas žmogus tą saiką kitaip įsivaizduoja.

Va pvz Vilniaus Rožytė, jai va taip patinka atrodyti, nu ir ką tai turėtų kasyt?
vartotojo įkelta nuotrauka

manau dauguma laido riteriai, pilni kompleksu patys biggrin.gif

Faina moteriske biggrin.gif Man aplamai fainai ,kai mociutes puosiasi, ypac jei su skoniu. bet va taip apsirenges vyras man nepatiktu lotuliukas.gif, bet tikrai palieku visiem laisve rengtis kaip nori biggrin.gif As kazkada su drauge sedejau Bridge House Hotel antram aukste kavineje, ir ten pradejo rinktis moterytes mociutes, koks nezinau 30 gal daugiau , tai dar buvo pradzia mano buvimo Airijoje, buvau sokiruota maloniai, jos visos tokios garzios pasipuosusios , susitvarkiusios, ten pasirodo renkasi pazaisti su kortom , pasikavinti viena karta per savaite biggrin.gif Lietuvoj buvau tada dar pripratusi tokias tik baznycioje matyti ar kieme ant suoliuku biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2018 10 18, 13:12)
Aš ne apie timpas, gėlėtus švarkelius ar makeup, o pvz rožinės spalvos marškinius, geltonas kelnes ir pan biggrin.gif

Mane vieną kartą net pasikvietė į mokyklą pasikalbėt doh.gif Sūnus žaisdamas su klasiokais leptelėjo žodį "***", mokykloj jo paklausė ar žinai, ką tas žofis reiškia, sako ne biggrin.gif  Iš kur daugiau, jei ne iš video

buvau nupirkusi vyrui maike rozine is pennys, ne geleta, lygi tokia su uzrasu biggrin.gif viena karta su dukra privertem uzsideti, jam is tikro labai tinka jis pats ryskus, tai garziai atrodo ryskios spalvos, man pvz rozine netinka, nebent labai pasteline biggrin.gif paskui ta maike kazkur isgaravo lotuliukas.gif nu roziniai marskiniai tai tik marskiniu spalva, geltonos kelnes jau butu daugiau isauiantis variantas, ziurint dar nuo tos geltonos atspalvio, as turejau omeny siek tiek "stipresnius" stilius biggrin.gif

viska jie kopijuoja, sneka, manieras, isvaida...
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 10 18, 13:05)
1. hah.gif
2. As niekur apie save  nerasiau, kad as verslininke.
Ateina. Tam yra vizitines korteles musu studijoj, kuriose nurodyti telefono numeriai, jei meistres nera.

tai jau ateina? biggrin.gif pagaliau tau dašuto kaip apsijuokei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 10 18, 13:30)
tai jau ateina? biggrin.gif pagaliau tau dašuto kaip apsijuokei 4u.gif

Toks jausmas, kad is psicines ligonines jau rasai. Metaisi nuo vieno prie kito, nebezinai ko cia griebtis.
Eik megzk 4u.gif .
Atsakyti
va mano skonio pvz sitie man ok:

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka



o sitie man ne smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 10 18, 13:37)
Toks jausmas, kad is psicines ligonines jau rasai. Metaisi nuo vieno prie kito, nebezinai ko cia griebtis.
Eik megzk 4u.gif .

iš tavęs išmokau, sako žmogus geriausiai supranta savo metodus 4u.gif
matau, kad jie labai gerai tave veikia, nebeturi ką ir atsakyti, purtymasi nors trumpam užsibaigia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 10 18, 13:47)

matau, kad jie labai gerai tave veikia, nebeturi ką ir atsakyti, purtymasi nors trumpam užsibaigia 4u.gif

😂😂o ka galima atrasyti i debiliskus komentarus?
Gerai, kad tu laiko apsciai, kaip ir lutuke, turit. Durnystes is pirsto arba pokalbiai apie nieka - kas ka valgo ar kaip kas sika.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 10 18, 13:26)
manau dauguma laido riteriai, pilni kompleksu patys  biggrin.gif

Faina moteriske  biggrin.gif Man aplamai fainai ,kai mociutes puosiasi, ypac jei su skoniu. bet va taip apsirenges vyras man nepatiktu lotuliukas.gif, bet tikrai palieku visiem laisve rengtis kaip nori biggrin.gif As kazkada su drauge sedejau Bridge House Hotel antram aukste kavineje, ir ten pradejo rinktis moterytes mociutes, koks nezinau 30 gal daugiau , tai dar buvo pradzia mano buvimo Airijoje, buvau sokiruota maloniai, jos visos tokios garzios pasipuosusios , susitvarkiusios, ten pasirodo renkasi pazaisti su kortom , pasikavinti viena karta per savaite  biggrin.gif Lietuvoj buvau tada dar pripratusi tokias tik baznycioje matyti ar kieme ant suoliuku  biggrin.gif

Lietuviski pensininkai neturi is ko nei puostis, nei kavintis, gatveje pardavineja geles, kad galetu nusipirkti valgyti. Baznycia ir suoliukai nemokami.
Papildyta:
QUOTE(lutuke123 @ 2018 10 18, 13:45)
va mano skonio pvz sitie man ok:

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
o sitie man ne smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Tie trys vienoj foto tokie patys kaip tau patinkantys.
Paskutinis keistokas, bet tokiu vos viena kita esu macius (bent ne gatveje).
Siryt buvau dukros mokykloj, tai beveik visi berniukai su tom iki puses blauzdu kelnem.. Mada tokia dabar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2018 10 18, 14:22)
Lietuviski pensininkai neturi is ko nei puostis, nei kavintis, gatveje pardavineja geles, kad galetu nusipirkti valgyti.


Tik paskui atiduoda keliolika ar keliasdesimt tukstanciu euru telefoniniams sukciams ar vagys apvagia uz sumas kuriu jaunimas net nesapnavo tureti
Atsakyti
Pastaruosius kelis metus keliolikos kaviniu savininkai organizuoja nemokama pasikavinima senjorams. Grazus zingsnis.
Senjorai susirenka pasipuose, grazuus, su sypsenom.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2018 10 18, 14:22)
Lietuviski pensininkai neturi is ko nei puostis, nei kavintis, gatveje pardavineja geles, kad galetu nusipirkti valgyti. Baznycia ir suoliukai nemokami.
Papildyta:

Tie trys vienoj foto tokie patys kaip tau patinkantys.
Paskutinis keistokas, bet tokiu vos viena kita esu macius (bent ne gatveje).
Siryt buvau dukros mokykloj, tai beveik visi berniukai su tom iki puses blauzdu kelnem.. Mada tokia dabar biggrin.gif

kai as taip sakau, man sako,kad juodinu Lietuva....tai gal patylesiu. Nors siaip saziningumo vardam tie pensinikai ne taip blogai gyvena, jie dauguma vis tiek bustus turi, o jau uzsiemimu dabar tai tik spek dalyvauti, mano mama tai tik varineja ten su kolektyvais visur, tai jie i Nida vaziuoja, tai i Lenkija po muziejus, tai sportuoja, tai tikrai jau dabar,kas nori tirkai nesedi tik ant suoliuko. Siunkiausia jauciu dabar jaunesniem, jaunom seimom, tiem, kam tarp 30-45, nes jau mums bustu nedave valstybiniu, o nusipirkti is savu, nezinau nei vieno, arba tevai padeda arba paskolas ima, jei darbai geresni, o paskui dalis isvaziuoja i uzsienius, kai jau isimoketi neina.... Dar jaunesni uz mane turejo laiko prisitaikyti prie nauju salygu, o mus +- 5m tai is vis imete is socializmo i laukini kapitlaizma, kas mokejo prasisuko biggrin.gif

ne, ne tokie patys, esme ir yra kad ne tokie patys, skiriasi susiderinimas, kelnes, batai. Specialiai idejau, kaip pvz kaad snekant atrodo panasiai, o kai realiai pamatai, matosi skirtumai, i rtai ir yra tas tarpas, tarp to,as man patinka ir ne mirksiukas.gif

pas mus kakziap nevaiksto su tokiom, matyt iki musu tokios mados neatejusios, siaip tik su aptemtais dzinsais vaiksto kai kurie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2018 10 18, 14:22)
Lietuviski pensininkai neturi is ko nei puostis, nei kavintis, gatveje pardavineja geles, kad galetu nusipirkti valgyti. Baznycia ir suoliukai nemokami.


Yra dar tokie pastoviai dejuojantys pensininkai - patys kisa kojinen savo pensijas, bruka vaikams, anukams ir verkia, kad neturi pinigu. Ir su gelem prie tos maximytes gedo prospekte spekuliantes uzkietejusios sedi, jau tikrai nevargses. Vargsai zmogeliai visai kitaip atrodo ir elgiasi.Va yra viena tokia prie GO 9 padlstoviai prasanti- jai su galva nuo senatves negerai, kabineja ji visus, bet realiai vargana bobute labai. Gal koki 90 ar net daugiau jai.
Atsakyti
Man patinka šiūmetinė vyriškų puspalčių mada

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti