Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

Aquabona y mane reikia kreiptis tik tu, man taip labiau patinka  :mirksiukas: 

Geros visoms dienukes, kas dirba ir kas tinginiauja  :)​ 

Atsakyti

Pas mus šiandien neblogai pasnigo, tokia jauki nuotaika :) vyras išvykęs, aš įsijungiau kalėdines lemputes, susiraičiau ant sofos su kakava ir sausainiais ir sex&the city žiūriu :D taip jauku ir gera :)  

Aquabona y mane reikia kreiptis tik tu, man taip labiau patinka  :mirksiukas:

Geros visoms dienukes, kas dirba ir kas tinginiauja  :)​ 

Sutarta! :) 

o kaip pati - dirbi ar tinginiauji? :) 

Atsakyti
Tik parsiradau namie. Toks darbingas savaitgalis,kad seniai toki atsimenu blink.gif
Blogumai tik dideja, vemiu issijuosusi. Valgyti nieko negaliu, bet ir tusciu pilvu buti negaliu. blink.gif
Is smagesnio,kad jau pasipuoseme namus ir egle. rolleyes.gif Tai jau ir nuotaikos Kaledines.
I drabuzius jau netelpu visai. Pilvukas toks apvalainas, kad turiu tik viena suknele, tai ir i parduotuve ir i darba tongue.gif Kur jus drabuziu ieskote?
Atsakyti

Pas mus šiandien neblogai pasnigo, tokia jauki nuotaika :) vyras išvykęs, aš įsijungiau kalėdines lemputes, susiraičiau ant sofos su kakava ir sausainiais ir sex&the city žiūriu :D taip jauku ir gera :)

Sutarta! :)

o kaip pati - dirbi ar tinginiauji? :)

Dirbau issijuosus siandien, tik dabar namo parsiradau.

As kakava dabar vietoj kavos irgi geriu :bigsmile:

Atsakyti

O pas mane priglausta kalytė atsivedė prieš pora dienų 8 pupius ir pačiai vienam gimdos rage užsiliko nuovalos ir uždegimas, šiandien operavo skubiai, vienžo liko aštuoni dviejų dienų pupiai mum patiem išmaitint... Košmaras, kol paskutinį baihi maitint jau pirmas alkanas, sukuos kaip daugiavaikė mama be jokio miego... Dar draugė atsikraustė kad padėt ir antra pusė labai padeda bet vistiek siuabas..

Atsakyti
Skano metu is matavimu pasako kiek savaiciu. Pacio aparato kamputy matavimo metu rasys kiek savaiciu atitinka galvytes apimtis, kaklo raukslyte, vaikiuko ugis ir t.t. tada pats aparatas susumuoja ir parodo kiek savaiciu. Man su pirmu taip buvo ir labai tiksliai nustate. Gime berniukad tik 2d veliau, nei buvo terminas.</p><p>Nesijaudinkit, medicinas pazengus, viska ismatuos ir tiksliai pasakys kiek jums savaiteliu  4u.gif </p>
[/quote]


Neiskenciau uzsirasiau kitam penktadieniui privaciai smile.gif) pagalvojau jei nu netycia seimoms per kucias pranesim naujiena (tai darem pries 2 metus irgi) tai noreciau zinot ar viskas gerai ir kiek savaiteliu smile.gif))
Atsakyti

O pas mane priglausta kalytė atsivedė prieš pora dienų 8 pupius ir pačiai vienam gimdos rage užsiliko nuovalos ir uždegimas, šiandien operavo skubiai, vienžo liko aštuoni dviejų dienų pupiai mum patiem išmaitint... Košmaras, kol paskutinį baihi maitint jau pirmas alkanas, sukuos kaip daugiavaikė mama be jokio miego... Dar draugė atsikraustė kad padėt ir antra pusė labai padeda bet vistiek siuabas..

Tu tikra saunuole, toks didelis ir atsakingas darbas. Tikiuosi viskas bus gerai, mamyte sustipres ir greitai gales vel priglausti savo suniukus. Stiprybes jums :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(Orchideja3 @ 2018 12 16, 21:13)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Shirbake" data-cid="72297968" data-time="1544988234"><div><p>O pas mane priglausta kalytė atsivedė prieš pora dienų 8 pupius ir pačiai vienam gimdos rage užsiliko nuovalos ir uždegimas, šiandien operavo skubiai, vienžo liko aštuoni dviejų dienų pupiai mum patiem išmaitint... Košmaras, kol paskutinį baihi maitint jau pirmas alkanas, sukuos kaip daugiavaikė mama be jokio miego... Dar draugė atsikraustė kad padėt ir antra pusė labai padeda bet vistiek siuabas..</p></div></blockquote><p></p><p>Tu tikra saunuole, toks didelis ir atsakingas darbas. Tikiuosi viskas bus gerai, mamyte sustipres ir greitai gales vel priglausti savo suniukus. Stiprybes jums 4u.gif </p>



Wow sitiek suniuku! Turit veiklos bigsmile.gif
Atsakyti

Finy, kaip pas tave situacija?? Ar paaugo hcg?

Tik parsiradau namie. Toks darbingas savaitgalis,kad seniai toki atsimenu blink.gif
Blogumai tik dideja, vemiu issijuosusi. Valgyti nieko negaliu, bet ir tusciu pilvu buti negaliu. blink.gif
Is smagesnio,kad jau pasipuoseme namus ir egle. rolleyes.gifTai jau ir nuotaikos Kaledines.
I drabuzius jau netelpu visai. Pilvukas toks apvalainas, kad turiu tik viena suknele, tai ir i parduotuve ir i darba tongue.gifKur jus drabuziu ieskote?

Oi sveikatos! :4u:

o aš vakar kaip tik pastebėjau, kad kepiau kaaalną karbonadų vyrui ir nelaksčiau vemti, tai matyt viskas normalizuojasi jau :)

O drabužių dar neiškau, telpu kol kas į senus :)

O pas mane priglausta kalytė atsivedė prieš pora dienų 8 pupius ir pačiai vienam gimdos rage užsiliko nuovalos ir uždegimas, šiandien operavo skubiai, vienžo liko aštuoni dviejų dienų pupiai mum patiem išmaitint... Košmaras, kol paskutinį baihi maitint jau pirmas alkanas, sukuos kaip daugiavaikė mama be jokio miego... Dar draugė atsikraustė kad padėt ir antra pusė labai padeda bet vistiek siuabas..

Mano viena draugė yra išauginusi tokius kleckiukus, padėdavau jai, tai puikiai suprantu, kokį sunkų, bet svarbų darbą darot! Šaunuolė!

Atsakyti
QUOTE(MyliuBuciuoju @ 2018 12 15, 21:43)
Sveikos Visos Liepinuku Angeliuku Mamytes vacation1.gif
Mano Pasaulyje Taip Pat Nutiko Stebuklas ir Ilgai Lauktas, Kviestas, Jis Jau Tuksi Manyje 

Sveika prisijungusi 4u.gif


QUOTE(shaja @ 2018 12 16, 20:33)
Tik parsiradau namie. Toks darbingas savaitgalis,kad seniai toki atsimenu blink.gif 
Blogumai tik dideja, vemiu issijuosusi. Valgyti nieko negaliu, bet ir tusciu pilvu buti negaliu.  blink.gif
Is smagesnio,kad jau pasipuoseme namus ir egle. rolleyes.gif  Tai jau ir nuotaikos Kaledines.
I drabuzius jau netelpu visai. Pilvukas toks apvalainas, kad turiu tik viena suknele, tai ir i parduotuve ir i darba tongue.gif  Kur jus drabuziu ieskote?

Kaip aš tave suprantu..Man irgi - nei valgius,nei nevalgius. Nei per vieną nėštumą nepirkau rūbų apart džinsų ir šortų spec nėštukėms. Kažkaip išsiverčiau su turimais.Bet va dabar kelnes teks anksčiau pirkti, nes jau spaudžia... blink.gif

Sveikos 4u.gif Man vakar baisiai sunki diena buvo. Pusę dienos pragulėjau, tada visą vakarą pravėmiau, tai ir naktinis miegas toks so so buvo.. o dar dičkis vis pas mus vaikščiojo prašydamasis į lovą..
Atsakyti
QUOTE(bellizimo @ 2018 12 17, 16:24)


Sveikos  4u.gif Man vakar baisiai sunki diena buvo. Pusę dienos pragulėjau, tada visą vakarą pravėmiau, tai ir naktinis miegas toks so so buvo.. o dar dičkis vis pas mus vaikščiojo prašydamasis į lovą..


Maniskis irgi atlekia i lova, o jau toks didelis,kad jau sunkiai telpam. biggrin.gif bet kartais tingim vesti atgal, tai taip ir marinuojames bigsmile.gif

kazkaip jau svenciu laukiu, artimiesems prasinesim nestuke.gif tai siek tiek jaudinuosi blink.gif

Atsakyti

Nu ką, sedžiu oro uoste, tuoj keliauju namo! Paruošiu tėvams kalėdinę dovanėlę ir nueisiu į pasimatymą su mažiuku :)

Maniskis irgi atlekia i lova, o jau toks didelis,kad jau sunkiai telpam. biggrin.gifbet kartais tingim vesti atgal, tai taip ir marinuojames bigsmile.gif

kazkaip jau svenciu laukiu, artimiesems prasinesim nestuke.giftai siek tiek jaudinuosi blink.gif

Ir aaaaš kaip laukiu! Vis bandau įsivaizduot reakciją ir džiaugsmą :D 

Atsakyti