Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

Aš kolkas neprisiduodu.
Neaišku dar kaip bus, nes beibio nematėm šiandien, tik tuščia puslytė unsure.gif
Atsakyti

Aš kolkas neprisiduodu.
Neaišku dar kaip bus, nes beibio nematėm šiandien, tik tuščia puslytė unsure.gif

Finy  :console:​  Galbut dar labai mazas nestumas ir busi rugpjutinuke. Ar hcg dare?

Atsakyti
QUOTE(Orchideja3 @ 2018 12 14, 22:05)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="finy" data-cid="72296277" data-time="1544814499"><div><p>Aš kolkas neprisiduodu.
Neaišku dar kaip bus, nes beibio nematėm šiandien, tik tuščia puslytė vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p></p><p>Finy  console.gif​  Galbut dar labai mazas nestumas ir busi rugpjutinuke. Ar hcg dare?</p>

Vakar dariau 25000. Pirmadienį kartosiu
Atsakyti

Vakar dariau 25000. Pirmadienį kartosiu

Mes su tavim! :heart:​  Hcg didelis.. kokią savaitę toks hcg rodo?

Atsakyti
QUOTE(aquabona @ 2018 12 15, 11:13)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="finy" data-cid="72296451" data-time="1544855450"><div><p>Vakar dariau 25000. Pirmadienį kartosiu</p></div></blockquote><p>Mes su tavim! heart.gif​  Hcg didelis.. kokią savaitę toks hcg rodo?</p>

Nesamone rodo. Ten vos ne bet kuri savaite gali but pagal ta lentele smile.gif
Ačiū merginos, dabar belieka išlaukti kas čia bus.
Atsakyti

Nesamone rodo. Ten vos ne bet kuri savaite gali but pagal ta lentele smile.gif
Ačiū merginos, dabar belieka išlaukti kas čia bus.

Mes su tavim finy :4u:  laikom kumstukus, kad zirniukas paaugtu ir pasirodytu :4u:​ 

Atsakyti
Labukas visoms smile.gif)
Gavau laiska is ligonines,kad pirmas vizitas pas daktare ir scanui sausio 21 biggrin.gif kazkokia nesamone! Jau man tada neaisku kiek savaiciu bus biggrin.gif (gyvenu airijoje) paciai apskaiciuot sudetinga,nes nei mmm nzn kada buvo nei ka biggrin.gif pirmadieni bus 5 sav kai suzinojau biggrin.gif elektoninis testas parode 1-2 sav smile.gif) zodziu... bigsmile.gif

Bliamba kaip mane pykina,vemt nevemiu,maisto normalaus negaliu valgyt,iskyrus saldumynus ,cipsus ir mandarinus blink.gif biggrin.gif
Atsakyti

Labukas visoms smile.gif) Gavau laiska is ligonines,kad pirmas vizitas pas daktare ir scanui sausio 21 biggrin.gifkazkokia nesamone! Jau man tada neaisku kiek savaiciu bus biggrin.gif(gyvenu airijoje) paciai apskaiciuot sudetinga,nes nei mmm nzn kada buvo nei ka biggrin.gifpirmadieni bus 5 sav kai suzinojau biggrin.gifelektoninis testas parode 1-2 sav smile.gif) zodziu... bigsmile.gif Bliamba kaip mane pykina,vemt nevemiu,maisto normalaus negaliu valgyt,iskyrus saldumynus ,cipsus ir mandarinus blink.gifbiggrin.gif
As is siaurines airijos. Nieko nuostabaus, be 12sav nieko niekas nedaro cia. Nebent privaciai eisit. As irgi gavau laiska is ligonines gruodzio 28 dienai tik. Bus 13savaiciu kai eisiu. Tad tyliai, kantriai laukiu  :D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orchideja3: 15 gruodžio 2018 - 20:12
Sveikos Visos Liepinuku Angeliuku Mamytes vacation1.gif
Mano Pasaulyje Taip Pat Nutiko Stebuklas ir Ilgai Lauktas, Kviestas, Jis Jau Tuksi Manyje nestuke.gif Esu Labai Laiminga, kad Niekad Nepraradau Vilties ir Sia Diena Galiu Prie Jusu Prisijungti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Linkiu Visoms Mamytems Jaukiu ir Sviesiu Namu Silumos ir Sirdele Pripildancio Stebuklo Dziaugsmo,
Pabukim Laimingos Kartu mirksiukas.gif
********************************

*** Pirmagimis / LIEPOS 26 d. / Vilnius ***

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Nu ką, šiandien pasidariau ilgą sąrašiuką ką padaryti turiu.. nuèjau pardę, pakeičiau patalynę, išskalbiau rūbus ir priguliau. Ir guliu iki šiol :D o maistas....  :oh:  pica, guminukai ir sausainiai. 

Užtat mažiukas šiandien matyt didina savo namuką, vis pamaudena pilvą :D

tiesa, kalbėjau šian su mama ir ji sakė, kad labai nelaukia kalėdų. Šiemet turèjom dviejų žmonių netektis, tai labai jų trūks.. ir aš visaip per aplinkui bandžiau mamai sakyt, kad viskas bus gerai, bus stebuklingos kalėdos ir labai gražiai jas atsiminsi :D mačiau, kad netikèjo, bet dar pamatys! :D

Labukas visoms smile.gif)
Gavau laiska is ligonines,kad pirmas vizitas pas daktare ir scanui sausio 21 biggrin.gifkazkokia nesamone! Jau man tada neaisku kiek savaiciu bus biggrin.gif(gyvenu airijoje) paciai apskaiciuot sudetinga,nes nei mmm nzn kada buvo nei ka biggrin.gifpirmadieni bus 5 sav kai suzinojau biggrin.gifelektoninis testas parode 1-2 sav smile.gif) zodziu... bigsmile.gif

Bliamba kaip mane pykina,vemt nevemiu,maisto normalaus negaliu valgyt,iskyrus saldumynus ,cipsus ir mandarinus blink.gifbiggrin.gif

O pagal ką jie parenka datą, jei pati moteris nežino kiek jai savaičių? :D jei net nežinot kada mmm buvo..  sveikatos! Man mandarinai irgi gėèris..

As is siaurines airijos. Nieko nuostabaus, be 12sav nieko niekas nedaro cia. Nebent privaciai eisit. As irgi gavau laiska is ligonines gruodzio 28 dienai tik. Bus 13savaiciu kai eisiu. Tad tyliai, kantriai laukiu  :D

Oi tai Tau (ar galiu taip kreiptis? :D) jau visai greitai vizitas! Kaip smagu :) 

Atsakyti
QUOTE(aquabona @ 2018 12 15, 20:31)
<p>Nu ką, šiandien pasidariau ilgą sąrašiuką ką padaryti turiu.. nuèjau pardę, pakeičiau patalynę, išskalbiau rūbus ir priguliau. Ir guliu iki šiol biggrin.gif o maistas....  doh.gif  pica, guminukai ir sausainiai. </p><p>Užtat mažiukas šiandien matyt didina savo namuką, vis pamaudena pilvą biggrin.gif</p><p>tiesa, kalbėjau šian su mama ir ji sakė, kad labai nelaukia kalėdų. Šiemet turèjom dviejų žmonių netektis, tai labai jų trūks.. ir aš visaip per aplinkui bandžiau mamai sakyt, kad viskas bus gerai, bus stebuklingos kalėdos ir labai gražiai jas atsiminsi biggrin.gif mačiau, kad netikèjo, bet dar pamatys! biggrin.gif</p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="tobuliux" data-cid="72296755" data-time="1544885929"><div><p>Labukas visoms vartotojo įkelta nuotrauka)
Gavau laiska is ligonines,kad pirmas vizitas pas daktare ir scanui sausio 21 vartotojo įkelta nuotraukakazkokia nesamone! Jau man tada neaisku kiek savaiciu bus vartotojo įkelta nuotrauka(gyvenu airijoje) paciai apskaiciuot sudetinga,nes nei mmm nzn kada buvo nei ka vartotojo įkelta nuotraukapirmadieni bus 5 sav kai suzinojau vartotojo įkelta nuotraukaelektoninis testas parode 1-2 sav vartotojo įkelta nuotrauka) zodziu... vartotojo įkelta nuotrauka

Bliamba kaip mane pykina,vemt nevemiu,maisto normalaus negaliu valgyt,iskyrus saldumynus ,cipsus ir mandarinus vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>O pagal ką jie parenka datą, jei pati moteris nežino kiek jai savaičių? biggrin.gif jei net nežinot kada mmm buvo..  sveikatos! Man mandarinai irgi gėèris..</p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Orchideja3" data-cid="72296950" data-time="1544897430"><div><p>As is siaurines airijos. Nieko nuostabaus, be 12sav nieko niekas nedaro cia. Nebent privaciai eisit. As irgi gavau laiska is ligonines gruodzio 28 dienai tik. Bus 13savaiciu kai eisiu. Tad tyliai, kantriai laukiu  biggrin.gif</p></div></blockquote><p>Oi tai Tau (ar galiu taip kreiptis? biggrin.gif) jau visai greitai vizitas! Kaip smagu smile.gif </p>



Neisivaizduoju pagal ka jie parenka,pagal zvaigzdes smile.gif)) kaip gp sake tureciau anksciau gaut,nes nezinau kiek man laiko smile.gif) tai kai gavau tai isvis bus pagal mano spejimus galimai 14-ta savaite biggrin.gif
Atsakyti

Neisivaizduoju pagal ka jie parenka,pagal zvaigzdes smile.gif)) kaip gp sake tureciau anksciau gaut,nes nezinau kiek man laiko smile.gif) tai kai gavau tai isvis bus pagal mano spejimus galimai 14-ta savaite biggrin.gif

Skano metu is matavimu pasako kiek savaiciu. Pacio aparato kamputy matavimo metu rasys kiek savaiciu atitinka galvytes apimtis, kaklo raukslyte, vaikiuko ugis ir t.t. tada pats aparatas susumuoja ir parodo kiek savaiciu. Man su pirmu taip buvo ir labai tiksliai nustate. Gime berniukad tik 2d veliau, nei buvo terminas.

Nesijaudinkit, medicinas pazengus, viska ismatuos ir tiksliai pasakys kiek jums savaiteliu  :4u:​ 

Atsakyti