Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

Kaip jums nepavydžiu  :oh:  man jokių negalavimu, aišku yra maisto kurio negaliu valgyti, bet siaip tikrai gerai jaučiuosi  :bigsmile:  mes pasistatėme 2 m tikra eglute, lemputes, žvakes namuose tai taip gera namuose po darbu  :ax:  

Kaip smagu tureti tikra eglute, pas mus jau kelinti metai dirbtine, tik zaisliukus ir lemputes pakeitem.

O ko is maisto negali valgyti?

Šiandien nuo pietų vis maudžia pilvą..  :unsure:  išgėriau magnio, bet vis dar maudžia, tai gulinėju..

Kaip aš galvoju, kad gal ir gerai :D ryte kažkaip visa diena sunkesnė gaunasi, o vakarais pavemi ir eini miegot :D

Faaaina, šventinė nuotaika  :rolleyes:

man irgi pradžioj buvo viskad gerai :D apie 8sav pradėjo pykint vakarais, 9-10sav pravėmiau vakarais :D dabar jau geriau, nei pykina, nei vemiu, tfu tfu  

Sitas pasakymas " pavemi sau ir eini miegoti" uzmuse vietoj  :lol:  :lol:  :lol: 

Man pilvuka irgi pamaudzia, bet manau del to, kad gimda dideja. Vakare toks issiputes ir kietas buna. Kazkaip su antru greiciau viskas islindo :rolleyes: 

Mergaites, kai visos surasysit savo duomenis, sukelsiu y pagrindiny puslapiuka :4u:​ 

Atsakyti

Sveikos, jungiuosi prie Jūsų. Tai mano pirmasis neštumas, todėl dėl visko neramu, galbūt nuraminsite. Pas gydytoją dar nebuvau, vizitas paskirstas gruodžio 27, gyvenu ne LT. Pagal mane turėtų būti apie 7 savaitė. Šią savaite prasidėjo kažkoks košmaras, jaučiuosi tarsi sirgčiau gripu. Temperatūra 37,2- 36,8 , didžiulė sloga jau net nosis raudona ir aišku čiaudulys. Silpna, mieguistumas bei visiskas apetito nebuvimas, pastovus šleisktulys. Šiandien kepant blynelius nuo kvapo net supykino, tad ilgai kankinantis ryte suvalgyti mandarinai išėjo laukan. Ar kuriai nors buvo panašūs simptomai?

Atsakyti
QUOTE(aquabona @ 2018 12 12, 20:56)
<p>Kaip aš galvoju, kad gal ir gerai biggrin.gif ryte kažkaip visa diena sunkesnė gaunasi, o vakarais pavemi ir eini miegot biggrin.gif </p>

Nu kaaaaip biggrin.gif kai pradeda pykint maždaug 17valandą, tai prieš akis dar milijonai darbų biggrin.gif Pvz, vaikus iš darželio paimt, dar užsakymus dažnai reikia padaryti likusius,tai miegot neišeina biggrin.gif ir šiaip,blogiausia, kai tiesiog pykina, bet neišeina vemt... tai va taip vakar ir prasikankinau. Ir dar pusę nakties varčiausi kaip negera buvo...

QUOTE(finy @ 2018 12 12, 21:45)
Merginos, ar jau praneset zinia artimiesiems? Ar pasisaket darbe? bigsmile.gif

Taip 4u.gif ir artimiesiems, ir darbe. Nelabai būtų pavykę nuslėpti, kai vaikščiojau į dienos stacionarą ir kateteris buvo įvestas 7 dienas biggrin.gif

QUOTE(avietex @ 2018 12 13, 00:50)
<p>Sveikos, jungiuosi prie Jūsų. Tai mano pirmasis neštumas, todėl dėl visko neramu, galbūt nuraminsite. Pas gydytoją dar nebuvau, vizitas paskirstas gruodžio 27, gyvenu ne LT. Pagal mane turėtų būti apie 7 savaitė. Šią savaite prasidėjo kažkoks košmaras, jaučiuosi tarsi sirgčiau gripu. Temperatūra 37,2- 36,8 , didžiulė sloga jau net nosis raudona ir aišku čiaudulys. Silpna, mieguistumas bei visiskas apetito nebuvimas, pastovus šleisktulys. Šiandien kepant blynelius nuo kvapo net supykino, tad ilgai kankinantis ryte suvalgyti mandarinai išėjo laukan. Ar kuriai nors buvo panašūs simptomai?</p>

Sveika prisijungusi 4u.gif temperatūra čia nėštukinė 4u.gif nestuke.gif o visi kiti simptomai irgi aiškiai rodo, kad nestuke.gif Sveikinimai bigsmile.gif Aš irgi tą pačią dieną eisiu pas gydytoją rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(avietex @ 2018 12 13, 01:50)
<p>Sveikos, jungiuosi prie Jūsų. Tai mano pirmasis neštumas, todėl dėl visko neramu, galbūt nuraminsite. Pas gydytoją dar nebuvau, vizitas paskirstas gruodžio 27, gyvenu ne LT. Pagal mane turėtų būti apie 7 savaitė. Šią savaite prasidėjo kažkoks košmaras, jaučiuosi tarsi sirgčiau gripu. Temperatūra 37,2- 36,8 , didžiulė sloga jau net nosis raudona ir aišku čiaudulys. Silpna, mieguistumas bei visiskas apetito nebuvimas, pastovus šleisktulys. Šiandien kepant blynelius nuo kvapo net supykino, tad ilgai kankinantis ryte suvalgyti mandarinai išėjo laukan. Ar kuriai nors buvo panašūs simptomai?</p>


Sveika prisijungusi nestuke.gif tikrai ne gripas mirksiukas.gif bet gal kiek persalai.
Sveikinu nestuke.gif

Man irgi vakarais bloga, kartais vemiu, kartais ne... Jau biski pavargau blink.gif

Tevam dar nesakeme. Kazkaip nebuvo progos, telefonu nesinori, o susitiksim arciau svenciu. Bus Kaledine staigmena tongue.gif Nors vaikams pasisakeme, tai taip idomiai sureagavo biggrin.gif Pagrandukas dar net nesuvokia kas cia bus biggrin.gif bigsmile.gif

Siunciu savo info. Shaja, 29m, 3 vaikas, terminas liepos 5d. Tai vyras sako, jauciu,kad bus liepos 6 bigsmile.gif Nors as tokias mintis veju lauk bigsmile.gif
Atsakyti

Sveikos :) mes kol kas dar niekam nesakėm, nutarėm, kad tėvams pasakysime per kalėdas, o tada jau ir draugams :) o jau taaip norisi pasidalinti! :D pas mus dar taip sutapo, kad kitų metų birželio gale vestuvės suplanuotos buvo, tai visos draugės tik klausinėja, kaip sekasi su planavimais, kada suknelės ieśkosiu :D tai nesmagu išsisukinėt, ne meluoti, jog planuojam, irgi nesinori :D 

Nu kaaaaip biggrin.gifkai pradeda pykint maždaug 17valandą, tai prieš akis dar milijonai darbų biggrin.gifPvz, vaikus iš darželio paimt, dar užsakymus dažnai reikia padaryti likusius,tai miegot neišeina biggrin.gifir šiaip,blogiausia, kai tiesiog pykina, bet neišeina vemt... tai va taip vakar ir prasikankinau. Ir dar pusę nakties varčiausi kaip negera buvo...

Taip 4u.gifir artimiesiems, ir darbe. Nelabai būtų pavykę nuslėpti, kai vaikščiojau į dienos stacionarą ir kateteris buvo įvestas 7 dienas biggrin.gif

Na gal ir taip :D bet jei ryte pradeda pykint-irgi dar kalnai darbų ir visa diena prieš nosį :D bet taip, bjauriausias tas pykinimas be vėmimo. Padėtis be išeities ir palengvėjimo :D

Dėl ko kateteris įvestas buvo?

Tevam dar nesakeme. Kazkaip nebuvo progos, telefonu nesinori, o susitiksim arciau svenciu. Bus Kaledine staigmena tongue.gifNors vaikams pasisakeme, tai taip idomiai sureagavo biggrin.gifPagrandukas dar net nesuvokia kas cia bus biggrin.gifbigsmile.gif

Kaip reagavo vaikai? :D 

Atsakyti
QUOTE(aquabona @ 2018 12 13, 12:06)
<p>Dėl ko kateteris įvestas buvo?</p>

Aš gi vaikščiojau į dienos stacionarą lašintis skysčių, nes buvau nusivėmus visa ir nusilpus per vieną dieną. Tai lašina 7 dienas, ir kad nereikėtų kasdien durstyt rankų, įvesdavo ir palikdavo iki savaitgalio. Tai kadangi dūrė sekmadienį, kai nuvariau į priėmimą, tada jau trečiadienį pradėjus eit į dienos stacionarą, ir iš naujo po savaitgalio, tai rankos dar dabar mėlynos biggrin.gif
Atsakyti

Sveika naujoke  :4u: 

Šiandien nuo pietų vis maudžia pilvą..  :unsure:  išgėriau magnio, bet vis dar maudžia, tai gulinėju..

Viskas gerai jau ? :)

man tai su pykinimu ta bjaurioji situacija - pykina nuolat ir stipriai būna, ypač vakarais, bet taip nei karto ir nevėmiau.

dėl maisto tai pvz šiandien valgiau dešrainį ir šaltibarščių. Vakar dvi porcijas šaltibarščių. Užvakar dvi porcijas bulvių košės. Tai čia tos laimingos dienos kai sugalvoju ko noriu, tada nepykina nuo to maisto. O būna kad atrodo noriu valgyt labai ir viskas bjauru tai kartais kenčiu gan ilgai ir nevalgau, nes jei suvalgau kažka kam nebuvo potraukio tik tam kad kirminą numalšint tai būna bloga.. vienžo svoris vis dar krenta. Nu visiška bėda su maistu. Tiką draugai buvo užsukę, atsivežė mano mėgstamiausia pica, valgė visi o aš žiūrėjau nosį užrietus.

o gal žinot kur rast kokių fainų įdėjų kaip gražiai tėvams pranešt kad bus seneliai ? dėžutės su batukais neįdomu visai.

mano duomenys:

Shirbake, 23m., 1 vaikas, terminas liepos 3d. 

Atsakyti

Aš gi vaikščiojau į dienos stacionarą lašintis skysčių, nes buvau nusivėmus visa ir nusilpus per vieną dieną. Tai lašina 7 dienas, ir kad nereikėtų kasdien durstyt rankų, įvesdavo ir palikdavo iki savaitgalio. Tai kadangi dūrė sekmadienį, kai nuvariau į priėmimą, tada jau trečiadienį pradėjus eit į dienos stacionarą, ir iš naujo po savaitgalio, tai rankos dar dabar mėlynos biggrin.gif

Uch  :unsure:  bet jau viskas tvarkoje? Lašinių etapas praeity? 

Viskas gerai jau ? :)

man tai su pykinimu ta bjaurioji situacija - pykina nuolat ir stipriai būna, ypač vakarais, bet taip nei karto ir nevėmiau.

o gal žinot kur rast kokių fainų įdėjų kaip gražiai tėvams pranešt kad bus seneliai ? dėžutės su batukais neįdomu visai.

Tep, ačiū už rūpestį, šiandien maudimo jau nėra.. nežinau, ar ten tempèsi vakar taip, ar dujos buvo :D

su maistu tai joo, sunku.. mityba ir pas mane toli gražu nuo pilnavertès. Bet svarbu kažką valgot, nebadaujat :) 

Idèjų daug gražių pintereste mačiau, pasidairykit :) mūsų idėja, tai padaryti nuotrauką - vyro batai, mano batai, leliuko batukai ir šuns letenos :D kažkaip žodžiu/telefonu visai nesinorèjo sakyt, echo nuotraukos dovanot irgi nenorèjau :D bet norėjau kažko aiškaus, kad nebūtų dvejonių :D

Atsakyti
QUOTE(aquabona @ 2018 12 13, 23:11)
<p>Uch  unsure.gif  bet jau viskas tvarkoje? Lašinių etapas praeity? </p>

Tikiuosi,kad taip. Nors savaitgalio laukiu su baime ax.gif
Atsakyti

Tikiuosi,kad taip. Nors savaitgalio laukiu su baime ax.gif

Tik dabar pamačiau, kad parašiau lašinių, o ne lašelinių :D  :oh:  :lol: 

o kodėl savaitgalio laukiat su baime? :4u:

Atsakyti

Bijau, kad vėl blogumai neprasidėtų 😔

Atsakyti

Bijau, kad vėl blogumai neprasidėtų 😔

Viskas turi būt gerai! :4u:

Atsakyti