Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

Kaip jums nepavydžiu  :oh:  man jokių negalavimu, aišku yra maisto kurio negaliu valgyti, bet siaip tikrai gerai jaučiuosi  :bigsmile:  mes pasistatėme 2 m tikra eglute, lemputes, žvakes namuose tai taip gera namuose po darbu  :ax:  

Kaip smagu tureti tikra eglute, pas mus jau kelinti metai dirbtine, tik zaisliukus ir lemputes pakeitem.

O ko is maisto negali valgyti?

Šiandien nuo pietų vis maudžia pilvą..  :unsure:  išgėriau magnio, bet vis dar maudžia, tai gulinėju..

Kaip aš galvoju, kad gal ir gerai :D ryte kažkaip visa diena sunkesnė gaunasi, o vakarais pavemi ir eini miegot :D

Faaaina, šventinė nuotaika  :rolleyes:

man irgi pradžioj buvo viskad gerai :D apie 8sav pradėjo pykint vakarais, 9-10sav pravėmiau vakarais :D dabar jau geriau, nei pykina, nei vemiu, tfu tfu  

Sitas pasakymas " pavemi sau ir eini miegoti" uzmuse vietoj  :lol:  :lol:  :lol: 

Man pilvuka irgi pamaudzia, bet manau del to, kad gimda dideja. Vakare toks issiputes ir kietas buna. Kazkaip su antru greiciau viskas islindo :rolleyes: 

Mergaites, kai visos surasysit savo duomenis, sukelsiu y pagrindiny puslapiuka :4u:​ 

Atsakyti

Sveikos, jungiuosi prie Jūsų. Tai mano pirmasis neštumas, todėl dėl visko neramu, galbūt nuraminsite. Pas gydytoją dar nebuvau, vizitas paskirstas gruodžio 27, gyvenu ne LT. Pagal mane turėtų būti apie 7 savaitė. Šią savaite prasidėjo kažkoks košmaras, jaučiuosi tarsi sirgčiau gripu. Temperatūra 37,2- 36,8 , didžiulė sloga jau net nosis raudona ir aišku čiaudulys. Silpna, mieguistumas bei visiskas apetito nebuvimas, pastovus šleisktulys. Šiandien kepant blynelius nuo kvapo net supykino, tad ilgai kankinantis ryte suvalgyti mandarinai išėjo laukan. Ar kuriai nors buvo panašūs simptomai?

Atsakyti