Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

Kaip skaniai prikirtau naktipieciam keptu obuoliu su cukrum ir cinamonu  :essen:​ 

Atsakyti
QUOTE(Orchideja3 @ 2018 12 08, 21:56)
<p>Kaip skaniai prikirtau naktipieciam keptu obuoliu su cukrum ir cinamonu  essen.gif </p>



O as sokoladu biggrin.gif
Atsakyti

Kaip skaniai prikirtau naktipieciam keptu obuoliu su cukrum ir cinamonu  :essen:​ 

O as sokoladu biggrin.gif

O aš vakar iškepiau snikerso pyragą ir kapojau sau vakare :D reik biškį stabdyti jau arklius :D

pas mus šiandien lyja, norisi lovoj su filmu visą dieną gulèt.. bet draugai kviečia į miestą..

Kokie jūsų 7dienio planai? :)

Atsakyti
QUOTE(aquabona @ 2018 12 08, 11:58)
Vakar vyras klausė, kada norėčiau antro biggrin.gif sakau nežinau, kai pirmam jau 2 bus biggrin.gif nes irgi, pametinukai vėliau labai gerai, bet pradžia sunki turbūt biggrin.gif</p>

Aš, kad antro noriu greit, pasakiau dar gimdykloj ant stalo biggrin.gif gavosi lygiai 1,5 metų skirtumas. Sunkiausia gal kai antrasis dar nevaikšto, o dičkis nori visur lėkt. Bet kažkaip praėjo tas periodas. Dabar labai fainai žiūrėt į vaikus. Būna ir valandą tiesiog dviese žaidžia. Dabar jei viskas bus ok,tai su mažuoju 3 metai skirtumas bus, su dičkiu 4,5m smile.gif
Atsakyti

Pasigirsiu :) šeštadieni buvau pasimatyme. Tai žinios labai džiugios :) leliuką mačiau, tai toks visas spurda juda. Fainas jausmas. Jau paaugo 10+3sav. Tai dabar gruodžio 29 išsamų echo darys, tau jau ir lytį žinosiu :) 

kaip kitos laikosi? 

Man dar blogumai... vis laukiu 12 sav, gal pagerės :D 

Atsakyti
QUOTE(shaja @ 2018 12 10, 17:30)
<p>Pasigirsiu smile.gif šeštadieni buvau pasimatyme. Tai žinios labai džiugios smile.gif leliuką mačiau, tai toks visas spurda juda. Fainas jausmas. Jau paaugo 10+3sav. Tai dabar gruodžio 29 išsamų echo darys, tau jau ir lytį žinosiu smile.gif </p>
<p>kaip kitos laikosi? </p>
<p>Man dar blogumai... vis laukiu 12 sav, gal pagerės biggrin.gif </p>

Kaip smagu bigsmile.gif tai kiek tu echo daro?
As sia savaite eisiu i pasimatyma rolleyes.gif
Atsakyti

O aš kita savaite einu pas dakatara  :yahoo:  IR bijau kad ko blogo nepasakytų ir noriu labai pamatyti  :4u:  :wub:  o jus ar turite baimes jausmą? Kažkaip kai pirma karta nuėjau buvo tik kelios savaites ir visa ta laiką tokioj nežinomybėje, ar viskas gerai ir t.t.  :) 

Atsakyti

Oi kaip šiandien vėl traukia miegučio :) bet užtat nepykina - visą praėjusią savaitę vakarais kankinausi :D 

Pasigirsiu :) šeštadieni buvau pasimatyme. Tai žinios labai džiugios :) leliuką mačiau, tai toks visas spurda juda. Fainas jausmas. Jau paaugo 10+3sav. Tai dabar gruodžio 29 išsamų echo darys, tau jau ir lytį žinosiu :)

kaip kitos laikosi? 

Man dar blogumai... vis laukiu 12 sav, gal pagerės :D

Sveikinu su gražiu pasimatymu!

Čia kažkoks spec echo, kad lytį nustatytų? Ne LT turbūt? :) kaip faina, jau žinosit, ko laukiat! 

Aš laabai laukiu sekančio echo irgi :)

Kaip smagu bigsmile.giftai kiek tu echo daro?
As sia savaite eisiu i pasimatyma rolleyes.gif

Kiek laiko jau bus? :) 

O aš kita savaite einu pas dakatara  :yahoo:  IR bijau kad ko blogo nepasakytų ir noriu labai pamatyti  :4u:  :wub:  o jus ar turite baimes jausmą? Kažkaip kai pirma karta nuėjau buvo tik kelios savaites ir visa ta laiką tokioj nežinomybėje, ar viskas gerai ir t.t.  :)

Aha, grynai, kartu ir labai norisi, kartu ir baisu :D turbūt taip visą nèštumą ir bus :D 

Atsakyti
QUOTE(Justina920603 @ 2018 12 10, 20:14)
<p>O aš kita savaite einu pas dakatara  yahoo.gif  IR bijau kad ko blogo nepasakytų ir noriu labai pamatyti  4u.gif  wub.gif  o jus ar turite baimes jausmą? Kažkaip kai pirma karta nuėjau buvo tik kelios savaites ir visa ta laiką tokioj nežinomybėje, ar viskas gerai ir t.t.  smile.gif </p>

Ir ka sake per pirma vizita?
Man per pirma sake neprisiskaityt forumu ir baimiu neprisigalvot. Dave nestukes dienorasti ir pasveikino smile.gif lekiau kokias 5 dienas veluojant mm, nes talonas buvo tik tai dienai arba jau tik pries naujus, tai kol echo sulaukciau jau ir trimestras pirmas butu pasibaiges biggrin.gif

Aquabona dabar eisiu 8 savaitei einant i pabaiga mirksiukas.gif
As taip pat ir laukiu ir bijau ir simta klausimu uzsirasiau smile.gif
Nes daug ko nepagalvojau paklausti
Atsakyti

Kaip faina, kas jau turejot pasimatyma su savo pilvuku gyventojais :nestuke  :wub:  As tik gruodzio 28d eisiu pirmam vizitui, turetu buti jau 13sav. 

Shaja, kas cia per spec tyrimas, kad lyti jau pasakys. Ar apie genetinius kalbi?

Ar kam nors jau lenda pilvukai? :rolleyes:  as vakar vakare aplankiau drauge, tai ta kai nusiemiau palta, sako oho kiba ne vienas sirniukas ten auga  :hmm:  bet kiek pamenu ir su pirmu labai anksti islindo.

Atsakyti
QUOTE(Orchideja3 @ 2018 12 11, 01:16)
<p></p><p>Ar kam nors jau lenda pilvukai? rolleyes.gif  as vakar vakare aplankiau drauge, tai ta kai nusiemiau palta, sako oho kiba ne vienas sirniukas ten auga  hmm.gif  bet kiek pamenu ir su pirmu labai anksti islindo.</p><p></p>

Lenda unsure.gif aišku, dar ir pūtimas bei lašiniai nuo pirmų nėštumų nedingę,bet jau jau matosi...
Atsakyti
sveikos nestuke.gif lankausi privačiai Vilniuje. Tai tiesiog taip sutapo, kad vizitai dažniau paskirti smile.gif tai ši karta tiesiog pažiūrėjo ar vaikutis vystosi ir ar viskas gerai. Aš genetiko atsisakiau. Tai sutarem, kad 13 sav gyd echoskopijos metu žiūrės visas raukšles, na dėl tam tikru patologiju. Kad jei kas galėčiau dar pas genetikus suspėti. Nors isistikinus, kad viskas yra gerai. Bet vat gydytojas labai atsakingai į viską žiuri. Tai minėjo, kad gal ir lytį jau matys, aišku jei vaikiukas norės parodyti. 4u.gif

Bet mano šlapimo tyrimas nėra geras, tai liepė pakartotinai tyrimą atlikti ir šlapimo paselį. Tai jau prisiskaičius apie visokias šlapimo takų infekcijas. unsure.gif

O pilvukas, jau matosi. Kažkaip ši karta labai greitai išlindo bigsmile.gif bet kadangi aš pakankamai aukšta, rengiuosi laisvai, dar niekas nepastebi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shaja: 11 gruodžio 2018 - 08:46