Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

QUOTE(shaja @ 2018 12 11, 08:45)
O pilvukas, jau matosi. Kažkaip ši karta labai greitai išlindo  bigsmile.gif bet kadangi aš pakankamai aukšta, rengiuosi laisvai, dar niekas nepastebi smile.gif

Pas mane ta pati situacija. Nors apie nėštukių kelnes jau pamąstau. Spaudžia pilvą vairuojant rolleyes.gif O dėl ūgio ir apdribusių rūbų niekas neįtaria, kas nežino biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos :4u:

klausykit, prisiskaičiau aš visur ir dabar baisu pasidarė. Man pirmo vizito metu tik kraują nuleido tyrimams, bet nedarė šlapimo tyrimų.. sekantis vizitas bus jau 13+5, tai baisu, kad jei yra kokia bakterija? 

Ir ka sake per pirma vizita?
Man per pirma sake neprisiskaityt forumu ir baimiu neprisigalvot. Dave nestukes dienorasti ir pasveikino smile.giflekiau kokias 5 dienas veluojant mm, nes talonas buvo tik tai dienai arba jau tik pries naujus, tai kol echo sulaukciau jau ir trimestras pirmas butu pasibaiges biggrin.gif

Aquabona dabar eisiu 8 savaitei einant i pabaiga mirksiukas.gif
As taip pat ir laukiu ir bijau ir simta klausimu uzsirasiau smile.gif
Nes daug ko nepagalvojau paklausti

Čia turbūt vienas svarbiausių patarimų - neprisiskaityt forumų :) aš kažkaip pirmom savaitèm pradèjau skaityt, nes pirmas nèštumas, viskas nauja, klausimų daug :) tai taip - daug info gauni, bet kartu ir taip baisu pasidaro skaitant.. 

Kaip faina, kas jau turejot pasimatyma su savo pilvuku gyventojais :nestuke  :wub:  As tik gruodzio 28d eisiu pirmam vizitui, turetu buti jau 13sav. 

Shaja, kas cia per spec tyrimas, kad lyti jau pasakys. Ar apie genetinius kalbi?

Ar kam nors jau lenda pilvukai? :rolleyes:  as vakar vakare aplankiau drauge, tai ta kai nusiemiau palta, sako oho kiba ne vienas sirniukas ten auga  :hmm:  bet kiek pamenu ir su pirmu labai anksti islindo.

Man pačiai žiūrint nelabai matosi, gal tiesiog neišeina jau įtraukti pilvo :D o va vyras dažnai pasako, kad jau apvalèja pilvukas :D nors aš jam aiškinu, kad vakarais klaidingas vaizdas, ir skysčiai, ir dujos po visos dienos :D

sveikos nestuke.giflankausi privačiai Vilniuje. Tai tiesiog taip sutapo, kad vizitai dažniau paskirti smile.giftai ši karta tiesiog pažiūrėjo ar vaikutis vystosi ir ar viskas gerai. Aš genetiko atsisakiau. Tai sutarem, kad 13 sav gyd echoskopijos metu žiūrės visas raukšles, na dėl tam tikru patologiju. Kad jei kas galėčiau dar pas genetikus suspėti. Nors isistikinus, kad viskas yra gerai. Bet vat gydytojas labai atsakingai į viską žiuri. Tai minėjo, kad gal ir lytį jau matys, aišku jei vaikiukas norės parodyti. 4u.gif

Bet mano šlapimo tyrimas nėra geras, tai liepė pakartotinai tyrimą atlikti ir šlapimo paselį. Tai jau prisiskaičius apie visokias šlapimo takų infekcijas. unsure.gif

O pilvukas, jau matosi. Kažkaip ši karta labai greitai išlindo bigsmile.gifbet kadangi aš pakankamai aukšta, rengiuosi laisvai, dar niekas nepastebi smile.gif

Svarbu, kad padarė tyrimus ir jei ką-paskirs gydymą! :4u:

Atsakyti

Beje, gal būtų smagu pirmam psl surašyti info, amžius, kelinto vaikelio laukiama, kada laukiamas vaikutis ir pan? :) vėliau lytį papildyt? :) 

nes skaitydama vis pasimetu, o nenori kartotis su klausimas "kiek jau laiko" ir "kelintas vaikutis" :D 

Atsakyti
Dėl pirmo psl pritariu. mirksiukas.gif
As vyrui sakau, man atrodo pilvas jau auga:) tai man visad sako, o dar nesispardo? hah.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo finy: 11 gruodžio 2018 - 12:44
QUOTE(aquabona @ 2018 12 11, 12:25)
<p>Beje, gal būtų smagu pirmam psl surašyti info, amžius, kelinto vaikelio laukiama, kada laukiamas vaikutis ir pan? smile.gif vėliau lytį papildyt? smile.gif </p><p>nes skaitydama vis pasimetu, o nenori kartotis su klausimas "kiek jau laiko" ir "kelintas vaikutis" biggrin.gif </p>

Aš už 4u.gif Bet pati rašysiuos jau praėjus tam laikotarpiui blogajam. Gruodžio 27d kaip tik einu pas gydytoją susitikti su bernužėliu mažuoju ir raukšlę jau matuos.
Atsakyti

Dėl pirmo psl pritariu. mirksiukas.gif
As vyrui sakau, man atrodo pilvas jau auga:) tai man visad sako, o dar nesispardo? hah.gif

Dar biškutį ir spardysis :D 

o šiaip juokai juokais, vakar lenkiausi pasiimti kojinių ir pasijuto pilve kaip koks kamuoliukas, kažkas, trukdė pilnai susilenkt :D šiandien vėl kelis kartus pajaučiau, kai lenkiausi, kad kažkas pilve yra :D čia matyt gimda paaugus gal jaučiasi?bet toks keistas jausmas realiai suvokti, kad kažkas pilvuke gyvena :)

Aš už 4u.gifBet pati rašysiuos jau praėjus tam laikotarpiui blogajam. Gruodžio 27d kaip tik einu pas gydytoją susitikti su bernužėliu mažuoju ir raukšlę jau matuos.

Ar jau žinot, kad bernužėlio laukiat?  :rolleyes: 

Atsakyti
QUOTE(aquabona @ 2018 12 11, 15:33)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="finy" data-cid="72292715" data-time="1544525048"><div><p>Dėl pirmo psl pritariu. vartotojo įkelta nuotrauka
As vyrui sakau, man atrodo pilvas jau auga:) tai man visad sako, o dar nesispardo? vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Dar biškutį ir spardysis biggrin.gif </p><p>o šiaip juokai juokais, vakar lenkiausi pasiimti kojinių ir pasijuto pilve kaip koks kamuoliukas, kažkas, trukdė pilnai susilenkt biggrin.gif šiandien vėl kelis kartus pajaučiau, kai lenkiausi, kad kažkas pilve yra biggrin.gif čia matyt gimda paaugus gal jaučiasi?bet toks keistas jausmas realiai suvokti, kad kažkas pilvuke gyvena smile.gif</p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="bellizimo" data-cid="72292826" data-time="1544532497"><div><p>Aš už vartotojo įkelta nuotraukaBet pati rašysiuos jau praėjus tam laikotarpiui blogajam. Gruodžio 27d kaip tik einu pas gydytoją susitikti su bernužėliu mažuoju ir raukšlę jau matuos.</p></div></blockquote><p>Ar jau žinot, kad bernužėlio laukiat?  rolleyes.gif </p>

Juokas juokais, bet man irgi sunku susilenkti jau biggrin.gif

Gydytojas nepatvirtino, bet aš žinau, kad trečias bernužėlis bus biggrin.gif Kaip ten sako: nemėgstu konkurencijos biggrin.gif ax.gif
Atsakyti

[quote name="finy" post="72292234" timestamp="1544470697"] Ir ka sake per pirma vizita? Man per pirma sake neprisiskaityt forumu ir baimiu neprisigalvot. Dave nestukes dienorasti ir pasveikino smile.giflekiau kokias 5 dienas veluojant mm, nes talonas buvo tik tai dienai arba jau tik pries naujus, tai kol echo sulaukciau jau ir trimestras pirmas butu pasibaiges biggrin.gif Aquabona dabar eisiu 8 savaitei einant i pabaiga mirksiukas.gif As taip pat ir laukiu ir bijau ir simta klausimu uzsirasiau smile.gif Nes daug ko nepagalvojau paklausti 

 

 

o ką ten galejo labai pasakyti kai zirniukas tebuvo 5 sav :) tiesiog kad viskas atrodo gerai ir reikiamoje vietoje 😊

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justina920603: 11 gruodžio 2018 - 16:10
Labukas ;))
Kaip skaiciuojat savaites? Nuo pirmos menesiniu dienos? unsure.gif
Atsakyti

Kaaaaaip aš dabar norėčiau picos arba žemaičių blynų....  :frusty:  :karsta: 

Juokas juokais, bet man irgi sunku susilenkti jau biggrin.gif

Gydytojas nepatvirtino, bet aš žinau, kad trečias bernužėlis bus biggrin.gifKaip ten sako: nemėgstu konkurencijos biggrin.gifax.gif

Net garsiai nusijuokiau :D:D nemègsta konkurencijos :D

Labukas ;))
Kaip skaiciuojat savaites? Nuo pirmos menesiniu dienos? unsure.gif

Taip, nuo pirmos mėnesinių dienos :)

Atsakyti
Man maistas prarado zavesi. Kazkaip net skaniausi maistai tapo nebetokie skanus unsure.gif
Antra savaite apie bulvinius blynus svajoju ir igyvendinau svajone, tai jie dar skanus smile.gif
Dar i trasa eina rauginti agurkai bigsmile.gif
Atsakyti

Man maistas prarado zavesi. Kazkaip net skaniausi maistai tapo nebetokie skanus unsure.gif
Antra savaite apie bulvinius blynus svajoju ir igyvendinau svajone, tai jie dar skanus smile.gif
Dar i trasa eina rauginti agurkai bigsmile.gif

Iš manęs vyras irgi juokiasi, kad valgau tą patį per tą patį.. :D pusryčiam dar įvairiau, bet pietūs ir vakarienė kartojasi jau kelinta savaitė, nes visa kita atrodo neskanu :(

Atsakyti