Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

Oj kiek priplepejot siandien per diena. Man atrodo liepos busimos mamytes aktyviausios :yahoo: 

As jau po truputy atgaunu apetita ir gryztu prie yvairaus maisto  :) 

Sarasiuka galima padaryti pirmam puslapy, tik visos parasykit kiek laiko is kur, metus ir kelintas vaikutis  :) 

Atsakyti

Bet tai turbūt ne kiek laiko reikia parašyt o kada data ?  :hmm:  nes laikas gi kasdien keičiasi. Mum ryt 11 savaičių. Pilvą jau jaučiu, nors ir taip labai stambi esu, bet numečiau dabar apie 3kg nes beveik nieko negaliu valgyt, bet pilvas paaugo nes kelnės pjaut šonus pradėjo, reikės ieškotis platesnių.

19d einu matavimams, bus 12savaičių, žiauriai laukiu ir bijau  :wub: 

Aš dabar su nuovargiu kankinuos, praeitą savaitę ir šios pradžią turėjau sunkią tai praktiškai negaliu atsimiegot.. 

Atsakyti

Bet tai turbūt ne kiek laiko reikia parašyt o kada data ?  :hmm:  nes laikas gi kasdien keičiasi. Mum ryt 11 savaičių. Pilvą jau jaučiu, nors ir taip labai stambi esu, bet numečiau dabar apie 3kg nes beveik nieko negaliu valgyt, bet pilvas paaugo nes kelnės pjaut šonus pradėjo, reikės ieškotis platesnių.

19d einu matavimams, bus 12savaičių, žiauriai laukiu ir bijau  :wub: 

Aš dabar su nuovargiu kankinuos, praeitą savaitę ir šios pradžią turėjau sunkią tai praktiškai negaliu atsimiegot.. 

Atsakyti

Bet tai turbūt ne kiek laiko reikia parašyt o kada data ?  :hmm:  nes laikas gi kasdien keičiasi. Mum ryt 11 savaičių. Pilvą jau jaučiu, nors ir taip labai stambi esu, bet numečiau dabar apie 3kg nes beveik nieko negaliu valgyt, bet pilvas paaugo nes kelnės pjaut šonus pradėjo, reikės ieškotis platesnių.

19d einu matavimams, bus 12savaičių, žiauriai laukiu ir bijau  :wub:

Aš dabar su nuovargiu kankinuos, praeitą savaitę ir šios pradžią turėjau sunkią tai praktiškai negaliu atsimiegot.. 

Oj, gerai, kad pataiset reikia rasyti kada gimdymo data numatyta. 

As kazkaip dabar pasinerus y savaiciu skaiciavima ir sekima kiek pazengiam y prieky su kiekviena diena, tai ir parasiau taip  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(aquabona @ 2018 12 11, 19:25)
<p><p>Net garsiai nusijuokiau biggrin.gif:D nemègsta konkurencijos biggrin.gif</p>


Tai kas daugiau belieka sakyt, kai visi kaip užsikirtę "nu dabar tai jau tikrai bus mergaitė". Jomajo, kaip nervina. Atrodo,kad va užsimaniau ir bus mergaitė. Aišku,norėtume, bet deja, ne nuo mūsų priklauso. Man prioritetas sveikas vaikas wub.gif
Atsakyti

Oj kiek priplepejot siandien per diena. Man atrodo liepos busimos mamytes aktyviausios :yahoo:

As jau po truputy atgaunu apetita ir gryztu prie yvairaus maisto  :)

Sarasiuka galima padaryti pirmam puslapy, tik visos parasykit kiek laiko is kur, metus ir kelintas vaikutis  :)

Tuoj atskiroj žinutėj parašysiu savo info :) bet ir aš pažiūrėjau, kad liepinukai aktyviausi! :D rugpjūtinukų visai nėra..

ir aš galiu pasidžiaugt, kad jau antra diena be vėmimų :D visą praėjusią savaitę vakarais į wc laksčiau :D

Bet tai turbūt ne kiek laiko reikia parašyt o kada data ?  :hmm:  nes laikas gi kasdien keičiasi. Mum ryt 11 savaičių. Pilvą jau jaučiu, nors ir taip labai stambi esu, bet numečiau dabar apie 3kg nes beveik nieko negaliu valgyt, bet pilvas paaugo nes kelnės pjaut šonus pradėjo, reikės ieškotis platesnių.

19d einu matavimams, bus 12savaičių, žiauriai laukiu ir bijau  :wub:

Aš dabar su nuovargiu kankinuos, praeitą savaitę ir šios pradžią turėjau sunkią tai praktiškai negaliu atsimiegot.. 

Dideli jūs jau! :) 

Mes 19d irgi einam matavimams, bus 11+3, bet kito laiko niekaip neištaikiau, nes tik labai trumpam grįžtu į LT. Bet sakė svarbu, kad bus jau pilnų 11sav :) irgi jauduliukas jau kirba.. gal lytį pasakys :D

Tai kas daugiau belieka sakyt, kai visi kaip užsikirtę "nu dabar tai jau tikrai bus mergaitė". Jomajo, kaip nervina. Atrodo,kad va užsimaniau ir bus mergaitė. Aišku,norėtume, bet deja, ne nuo mūsų priklauso. Man prioritetas sveikas vaikas wub.gif

Žinoma, svarbiausia, kad sveikas. Aš visą gyvenimą galvojau, kad kai pastosiu, jau taaip norèsis mergaitès! O dabar visiškai jokio skirtumo :D svarbu sveikas :)

Atsakyti

Sarasiuka galima padaryti pirmam puslapy, tik visos parasykit kiek laiko is kur, metus ir kelintas vaikutis  :)

Aquabona, 28m., Vilnius, pirmas vaikutis :) Numatyta gimdymo data 2019 07 08. 

Atsakyti
QUOTE(aquabona @ 2018 12 12, 11:55)
<p>ir aš galiu pasidžiaugt, kad jau antra diena be vėmimų biggrin.gif visą praėjusią savaitę vakarais į wc laksčiau biggrin.gif</p>

Man tai šitas vakarinis reiškinys yra be galo keistas, nes su abiem visi blogumai būdavo rytais. Su pirmu tiesiog darbo wc šventindavau biggrin.gif O dabar dienom plius minus galiu gyvent, neskaitant rūgštingumo, bet vakarai tai mirtis alyvose...
Atsakyti

Kaip jums nepavydžiu  :oh:  man jokių negalavimu, aišku yra maisto kurio negaliu valgyti, bet siaip tikrai gerai jaučiuosi  :bigsmile:  mes pasistatėme 2 m tikra eglute, lemputes, žvakes namuose tai taip gera namuose po darbu  :ax:  

Atsakyti

Šiandien nuo pietų vis maudžia pilvą..  :unsure:  išgėriau magnio, bet vis dar maudžia, tai gulinėju..

Man tai šitas vakarinis reiškinys yra be galo keistas, nes su abiem visi blogumai būdavo rytais. Su pirmu tiesiog darbo wc šventindavau biggrin.gifO dabar dienom plius minus galiu gyvent, neskaitant rūgštingumo, bet vakarai tai mirtis alyvose...

Kaip aš galvoju, kad gal ir gerai :D ryte kažkaip visa diena sunkesnė gaunasi, o vakarais pavemi ir eini miegot :D 

Kaip jums nepavydžiu  :oh:  man jokių negalavimu, aišku yra maisto kurio negaliu valgyti, bet siaip tikrai gerai jaučiuosi  :bigsmile:  mes pasistatėme 2 m tikra eglute, lemputes, žvakes namuose tai taip gera namuose po darbu  :ax:  

Faaaina, šventinė nuotaika  :rolleyes: 

man irgi pradžioj buvo viskad gerai :D apie 8sav pradėjo pykint vakarais, 9-10sav pravėmiau vakarais :D dabar jau geriau, nei pykina, nei vemiu, tfu tfu tfu :D

Atsakyti
Merginos, ar jau praneset zinia artimiesiems? Ar pasisaket darbe? bigsmile.gif
Atsakyti

Šiandien nuo pietų vis maudžia pilvą..  :unsure:  išgėriau magnio, bet vis dar maudžia, tai gulinėju..

Kaip aš galvoju, kad gal ir gerai :D ryte kažkaip visa diena sunkesnė gaunasi, o vakarais pavemi ir eini miegot :D

Faaaina, šventinė nuotaika  :rolleyes:

man irgi pradžioj buvo viskad gerai :D apie 8sav pradėjo pykint vakarais, 9-10sav pravėmiau vakarais :D dabar jau geriau, nei pykina, nei vemiu, tfu tfu tfu :D

Na tai tikėkimės kad ir nebepykins  :4u:  :) 

Atsakyti