Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

Aš jau juokiuosi su draugemis, jog neesu net panasi į nėščiąją 😂 nei manęs pykin, nei miego noriu, nei kažkokio maisto norisi labiau  :huh2:  jaučiuosi gerai, kaip ir anksciau  :B  o jus kaip jaučiatės?  :4u: 

Atsakyti

Pastoviai turiu kramsnot ka nors. Jeigu taip ir toliau valgysiu, bus kaip per pirma nestuma +25kg.

 Ir kartas nuo karto galva svaigsta. O prie krutines negaliu prisiliesti kaip skauda. O siaip visai neblogai jauciuosi  :victory2:​ 

Atsakyti

Mane nuolatos pykina, galva sukas, nervai pašliję, valgyt noris, miego noris. Visas rinkinys :D

Atsakyti
Sveikos,mamytes wub.gif Noriu ir as prie jusu prisijungti, kazkaip norisi pasikalbeti su tom,kas supranta, kas siuo metu galvoje ir kune vyksta biggrin.gif Nors jau trecias nestumas,bet kazkaip neramu,kad gydytoja mate netaisyklingos formos puslyte... Ar kazkam taip yra buve?
Atsakyti

Oj, man paranoja nors dar pas gydytoją nebuvau.. Tiesa sakant tiek paranoja, kad mielai išvis neeičiau pas gydytoją. Na bet dar neišprotėjau tai eisiu :D po praeito persileidimo pykinimas geriausias mano draugas nes reiškia, kad vis dar nėščia  :rolleyes: 

Atsakyti

Mane nuolatos pykina, galva sukas, nervai pašliję, valgyt noris, miego noris. Visas rinkinys :D

Smagumelis  :D  Man su nervais irgi negerai, vyras taip sake  :D 

As tai miegodama valgyt galeciau  :D  :D  :D 

Sveikos,mamytes wub.gifNoriu ir as prie jusu prisijungti, kazkaip norisi pasikalbeti su tom,kas supranta, kas siuo metu galvoje ir kune vyksta biggrin.gifNors jau trecias nestumas,bet kazkaip neramu,kad gydytoja mate netaisyklingos formos puslyte... Ar kazkam taip yra buve?

Sveika prisijungus :4u:  

Skaiciau kazkur, kad labai ankstyvam nestume puslyte ir yra netaisyklingos formos :hmm:​ 

Atsakyti

Ar yra dar be manęs besikankinančių su krūtinės skausmu ? Nu skauda tai eina sau :D gal žinot kokių būdų palengvint tai ?

Atsakyti

1541549124[/url]"] Ar yra dar be manęs besikankinančių su krūtinės skausmu ? Nu skauda tai eina sau :D gal žinot kokių būdų palengvint tai ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justina920603: 07 lapkričio 2018 - 08:42

Man irgi žiauriai skauda :( net nebeinu į sale sportuoti nes tas tempimas jau nenormalus, sunku judėti 

Atsakyti
na vat ir aš į jūsų būrelį smile.gif šeštadienį pas gyd, testo nedariau, bet esu jau 100%kad nestuke.gif

Savijauta atrodo gera, tik prie žemės traukia biggrin.gif kartais šleikštulis vargina. O šiaip tokia rami, kaip belgas tongue.gif
Atsakyti

Ar yra dar be manęs besikankinančių su krūtinės skausmu ? Nu skauda tai eina sau :D gal žinot kokių būdų palengvint tai ?

As prie to burelio prisijungsiu.

As nakty miegu su liemenele, man maziau skauda, kai laisvai netabaluoja  :lol:  :lol:  :lol:​ 

Atsakyti

Man irgi su liemenėle geriau, bet norisi duot krūtinei biškeli laisvės bent naktį... Ar su liemenėle ar be vistiek neturiu kaip patogiai atsigult :D

Atsakyti