Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

Šiandien maniškis išsivirė kiaušinių, įėjau į kambarį, tai pirma pagalvojau, kad turbūt šuo(turim du) prividuriavo ir privėmė kažkur, nu tokia smarvė man buvo nuo tų kiaušinių kad negaliu apsakyt, nors šiaip mėgstu juos :D o klausykit, o jūs visos čia ištekėjusios ?

Atsakyti
QUOTE(Shirbake @ 2018 11 07, 17:03)
<p>Šiandien maniškis išsivirė kiaušinių, įėjau į kambarį, tai pirma pagalvojau, kad turbūt šuo(turim du) prividuriavo ir privėmė kažkur, nu tokia smarvė man buvo nuo tų kiaušinių kad negaliu apsakyt, nors šiaip mėgstu juos biggrin.gif o klausykit, o jūs visos čia ištekėjusios ?</p>

Mane tai supykina kai kazkas ima kalbeti apie maista biggrin.gif

As tai buvau istekejus ir pirmos dvi princeses buvo santuokoj,o dabar nauja sirdele nuo kito vyro,bet nesusituoke... O jus?
Atsakyti

na vat ir aš į jūsų būrelį smile.gifšeštadienį pas gyd, testo nedariau, bet esu jau 100%kad nestuke.gif

Savijauta atrodo gera, tik prie žemės traukia biggrin.gifkartais šleikštulis vargina. O šiaip tokia rami, kaip belgas tongue.gif

O galima paklausti, kaip be testo ir gydytojo galima uzsigarantuoti 100%, kad moteris laukiasi? :hmm:​ 

Atsakyti

Mes irgi nesusituokę. 

na manau jei nėštumas planuotas, ciklas reguliarus ir yra visi požymiai tai kaip ir aišku.. Man irgi buvo iškart aišku, bet aišku vistiek testuką pasidariau  :rolleyes: 

Atsakyti

Aš ne ištekėjusi, bet susižadėjusi  :rolleyes:

Atsakyti

Mes irgi nesusituokę. 

na manau jei nėštumas planuotas, ciklas reguliarus ir yra visi požymiai tai kaip ir aišku.. Man irgi buvo iškart aišku, bet aišku vistiek testuką pasidariau  :rolleyes:

Klausiu, nes mano atveju planavom metai laiko, niekaip neisejo. Bet taip norejom, kad kiekviena menesy jauciau visus nestumo pozymius (psichologinis nestumas), jie toki pat kaip ir pries mmm (skauda krutis, maudzia pilva, silpnumas). Testais buvau uzvertusi visa vonia su ta mintim nu dabar tai tikrai nescia. Todel tik teigiamas testas man buvo garantas, kad tikrai laukiuosi. Aisku visom skirtingai, uztai ir ydomu kaip cia taip  :)​ 

Atsakyti

Sunaus susilaukem draugaudami, ir susituokem tik pries metus (sunui 5metukai). Per vestuves nese teveliu ziedus  :wub:​ 

Atsakyti
</blockquote><p>O galima paklausti, kaip be testo ir gydytojo galima uzsigarantuoti 100%, kad moteris laukiasi? hmm.gif​ </p>
[/quote]


Na 43 ciklo diena, planavom ir pozymai visi yra. Kadangi trecias vaikelis, jau ir patirtis kalba uz save smile.gif kazkaip visi zirniukai lengvai aplankydavo:) Sestadieni turesiu patvirtinima biggrin.gif bet cia taip uzklauset, net susimasciau biggrin.gif matyt eisiu testo darytis nestuke.gif

siandien po treniruotes, uzejau i persirengimo kambari, tai taip silpna paliko... Vos neapalpau, tiek prikvepita buvo, kad oro truko. Siaip kartais pilvo apacia, gal labiau sona pamaudena, tai magni pradejau gerti.

P.S. Esu laimingai istekejusi smile.gif
Atsakyti

Pas mus prioritetas dabar buvo savas būstas, tai pirma paskola o po to kapitalinis remontas, truko ilgai, tai visi finansai į namučius, kad ir kuklius  :geda: tai vestuvėm teko palaukt. O dabar bus vaikelis, nėščia tekėt nenoriu, tai vėl vestuvės lauks :D 

Mes jau du metai, kaip gaminam šitą džiaugsmelį, buvo persileidimas, buvo ir tų "netikrų" nėštumų, bet abu kartus kai pastojau žinojau, kad pastojau. Na kažkaip tiesiog žinojau. Bet testuką net negalvojus dariaus, šiaip vien kaip smagu matyt tas juosteles :D man bus pirmas vaikutis.

Atsakyti

Beje pas mane irgi 43 ciklo diena :D irgi turiu sportklubio abonimentą bet prastai jaučiuos, pykina ir nervai pašliję, visai nesinori ten eit  :unsure: 

Atsakyti
Kadangi turiu galimybe sportuoti rytais, tai klube buna tuscia. biggrin.gif
Siaip einu su mintimi, nors kiek paspartuoti. Siandien jauciausi gerai, tai ant slydziu 8 km iveikiau. Ryt tureciau su trenere, tai net nezinau kaip seksis. Kadangi su nestumais priaugu nemazai, reikia stengtis kol galiu biggrin.gif ax.gif

man kita dilema, kova planuojame i Jav skristi, kaip ir bilietu ieskom. Tai vat zinok, ar tikrai galesiu skristi ir ar viskas bus ok. Gal kas susidurete su skrydziais nestumo metu? nestuke.gif
Atsakyti

As pakankamai darbe atsisportuoju, vos parvelku kojas namo, tai apie sporto kluba, net bloga pagalvot...

Atsakyti