Įkraunama...
Įkraunama...

reikia patarimo...

QUOTE(Monteverte @ 2018 11 28, 10:32)

Žinoma, nenormalu tai, kad jūs apskritai nesusitariate kada ir kiek pas jus sėdės koks draugas,

Scena is tavo gyvenimo - diedas pasako, kad vakare atvarys jo draugas, atsiklausia ar galetu jo draugas pasedeti iki 22 valandos. Tu leidi. Tavo diedas arba pasako draugui, kad jam tik iki 22 valandos leido, kad pabutu, arba jau po 22 vakaro, sedi tas tavo vargsas ir galvoja kaip cia drauga isvaryt greiciau, nes menkaverte paskui bars...

Leiskit jus tiem vyram vyrais but, o nedresuotais ciucikais. Leiskit turet savo noru, pomegiu, galop draugu.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2018 11 28, 11:01)
kaip suprantu buvo darbo diena (bent jau jai), jinai matomai net nesitikėjo, kad draugas iki nakties sėdės, o vyras po to naktį baladosis po namus. Gi nežinome nei kur pas juos vonia, nei wc, gal arti miegamojo, gal gali prikelti jautriau miegantį, o gal apskritai girdisi net ir antrame aukšte kas darosi pirmame, juk naktį yra labai tylu, visai kitas girdimumas.

Ka cia nusikalbi vel? Palaikai grynu gryniausia kontrole, jei parasei, kad turima tartis kiek vyro draugas gali pabut. Koks vonia ar wc, koks baladojimas? Parase aiskiai - negali be vyro uzmigt.
Turetum labai gerai autore suprast, telefonu ir pasto tikrintoja tu biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2018 11 28, 10:21)
Scena is tavo gyvenimo - diedas pasako, kad vakare atvarys jo draugas, atsiklausia ar galetu jo draugas pasedeti iki 22 valandos. Tu leidi. Tavo diedas arba pasako draugui, kad jam  tik iki 22 valandos leido, kad pabutu, arba jau po 22 vakaro, sedi tas tavo vargsas ir galvoja kaip cia drauga isvaryt greiciau, nes menkaverte paskui bars...

Leiskit jus tiem vyram vyrais but, o nedresuotais ciucikais. Leiskit turet savo noru, pomegiu, galop draugu.

nėra tokių scenų pas mus, čia matyt iš tavo vargšiško gyvenimo biggrin.gif diedelis nuvargintas cvanktelėjusių jo bobų dviejų naštos prie butelio vis atsipalaiduoja su draugeliais naktimis, o tu po to atsikėlusi susilaižai kas liko ir op, kompą/telefoną jungiesi, kad papezėtum su atrištu liežuviu kokia tu krūta bent forume biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2018 11 28, 10:25)
Ka cia nusikalbi vel? Palaikai grynu gryniausia kontrole, jei parasei, kad turima tartis kiek vyro draugas gali pabut. Koks vonia ar wc, koks baladojimas? Parase aiskiai - negali be vyro uzmigt.
Turetum labai gerai autore suprast, telefonu ir pasto tikrintoja tu biggrin.gif .

tai tavo paršas po baliuko su draugu nė nenusiprausęs ir nenusimyžęs lipa pas tau į lovą? nu smagu tada tau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 11 28, 11:29)
nėra tokių scenų pas mus

Nebutu - nebutum parasius tokios nesamones, kad turima tartis kiek draugas gali sedet biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 11 28, 10:29)

tai tavo paršas po baliuko su draugu nė nenusiprausęs ir nenusimyžęs lipa pas tau į lovą?



Pavarei, kokie tie diedai slykstus, kaip gryna lezbe.
Atsakyti
Kokia gėda, kokia gėda...jau net zmogus, atejes i svecius, seimininkei liepia eiti gulti neslankiojus aplinkui.
Mano vyro sesuo visada buvo tokia. Galiausiai vyras ja paliko. Nu šlykstu budavo ziureti is šono kaip ta vyrui ne ikvept neleidžia be savo zinios. Fui tokias bobas.
Bet man taip vaidenasi, kad autore kazko nedasako.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 28 lapkričio 2018 - 10:46
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 11 28, 10:32)
Pavarei, kokie tie diedai slykstus, kaip gryna lezbe.

nu aš tai tokių nepažįstu, kurie nesiprausia, į wc neina prieš miega, bet va mūsaų ambala, tai su tokiu net gyvena ir dargi tipo patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
Siulau gydytis priklausomybe nuo vyro.
Butu baisu jeigu man taip neleistu vyras pasedet. Yra siais laikais ausu kamstukai, valerijonai, jeigu nori, eini ir miegi.
Atsakyti
QUOTE(reikia_patarimo @ 2018 11 27, 23:37)

<p>MB uzklausiau, kada planuoja eit miegot. Pazistamas pasake, kad jei tau reikia i darba ryte tai eik ir miegok...

Pabandytu man taip pasakyti mano namuose svetimas geriantis vyras, tai skristu per duris, neaiskines. Vyras galetu eit su juo paguosti. biggrin.gif

Kad bendrai negali miegoti be vyro, tai juokinga. Ne mazas vaikas esi. Sitas tai nesamone. Bet jei negali uzmigti, kai namuose yra geriama, o tai savaime nesiderina su tyla nakti, nes netikiu, kad du girti vyrai tarpusavyje snabzdasi tyliai, tai tu teisi. Vyras turi gerbti tave, tavo teise i poilsi pries darbo diena. Veliausiai iki 22 val ir namo sveciui laikas. Nei as pas drauges sedziu per nakti, nei jos pas mane, nei man patiktu, kad vyras taip darytu. O dar tas gerimas, fuii. Viskam savas laikas ir vieta. Bet jei ne gerimai nakti, tai kabinetis prie vyro, kad kartu miegot eitu, nereiketu.
Atsakyti
Kaip ir absoliuti dauguma čia parašiusių manau, kad šiuo atveju jūs esate neteisi ir niekas poroje neprivalo eiti gultis kartu, jei kitam neįmanoma užmigti vienam.
Jūs turbūt jaučiatės labai nesaugiai viena, įsivaizduoju, kad jūsų gyvenime yra ir kitų situacijų, kuomet stipriai kabinatės į kitą žmogų, o tai tikrai nesuteikia laimės santykiuose. Tikrai reikėtų kreiptis į psichoterapeutą, jei tas nerimas vienai toks stiprus.
Beje, aš pati pažinojau bent 2 moteris, kurios žiauriai sunkiai užmigdavo, kai vyras kažkur išvykęs ir jų atveju tai buvo toks labai pamatinis asmenybės nesaugumas bei nerimastingumas, jos labai kontroliavo savo vyrus. Vienai iš jų padėdavo alkoholis, bet paskui šio metodo taikymas baigėsi liūdnai.



QUOTE(reikia_patarimo @ 2018 11 27, 23:37)
<p>Sveiki,</p>
<p>Nusprendziau parasyti cia, nes reikia nesalisko zvilgsnio is sono..</p>
<p>Su MB esam vede jau sesti metai. Paskutiniu metu atsiranda daug pykciu, kuriu issiaiskinti iki galo taip ir nepavyksta.</p>
<p> </p>
<p>Paskutine situacija tokia, kad sekmadienio vakara pas MB uzsuko pazistamas trumpam. Gavosi, kad uzsibuvo - alus, paskui stipresni gerimai ir pan. O man ryte anksti i darba... Beda ta, kad MB zino, kad negaliu as uzmigt viena atsigulus i lova... nuo pat santykiu pradzios einam miegot kartu.. kiek esu bandzius uzmigt viena - viskas nesekmingai...</p>
<p> </p>
<p>MB uzklausiau, kada planuoja eit miegot. Pazistamas pasake, kad jei tau reikia i darba ryte tai eik ir miegok...</p>
<p> </p>
<p>Gavosi taip kad pabandziau uzmigt bet vis prasivarciau... apie vidurnakti nusileidau i pirma auksta... jie vis dar sedejo... vyras persiuto, kad negali pasisedet, kad cia mano ismislas, jog neuzmiegu ir pan... kad seniai beturejo galimybe pasisedet (nes daug dirba ir tikrai mazai kada iseina kad savaitgali namie)..</p>
<p> </p>
<p>Jauciuosi taip lyg jam neidomu, jog as kita diena turiu keltis i darba, kad turiu but susikaupus darbe. Atejes i lova apie trecia ryto buvo nepatenkintas ir piktas... sulaukiau kruvos visokiausiu zodziu, kad jis pavargo nuo mano kontroliavimo... kad nebezino kiek ilgai dar temps ir pan... bei lavina ivairiausiu epitetu i mano puse..</p>
<p> </p>
<p>Norisi isgirst is sono matyma.. ar turejau as tiesiog pakentet, ir neprasyt, kad eitume miegot ir eit i darba pamiegojus 3 valandas... ar vyras kazkaip turejo atsizvelgt i visa situacija?</p>
<p> </p>
<p>Likau kalta... atsiprasymo uz izeidinejima nesulaukiau...</p>
<p> </p>
<p>yra daug visokiu dalyku santykiuosi kurie ji erzina - kad jei jis nubunda nakti ir zaidzia telefonu as nubundu nuo apsviesto kambario ar nuo to kad jis juda lovoj... ne karta teko anksciau ei i darba be miego, del tos pacios piezasties. Niekada nesakau jei tai buna penktadieni ar sestadieni.</p>
<p> </p>
<p> </p>

Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2018 11 28, 15:28)
Vyras turi gerbti tave, tavo teise i poilsi pries darbo diena. Veliausiai iki 22 val ir namo sveciui laikas. Nei as pas drauges sedziu per nakti, nei jos pas mane, nei man patiktu, kad vyras taip darytu. O dar tas gerimas, fuii. Viskam savas laikas ir vieta. Bet jei ne gerimai nakti, tai kabinetis prie vyro, kad kartu miegot eitu, nereiketu.

Lygiai taip pat ir moteris turi gerbti savo vyra, o ne urgzti, kad negali uzmigt, kad net svetimas zmogus jai sako, kad eik ir miegok. Turbut ta sedejo sedejo visa vakara salia, kad jau uzkniso.
Taip, gerimas naktim yra fui. Bet tu nezinai situacijos - gal tas draugas koks pro sali vaziuojantis vaikystes draugas, gal tiesiog senai nesimate. Juk visokiu situaciju buna. Turbut labai nejaukiai turejo jaustis tas autores vyras, kai moteris visa vakara sedejo salia, o paskui draugui girdint paklause kada eis miegot...
Esu garantuota, kad jei vyras su draugu butu isejes i koki kluba ar kavine alaus atsigert, butu dar didesnes isterijos. O cia zmogus savo namuose sedi, kur yra miegamas antram aukste, galima uzsidaryt duris, paimt lovoj paskaityt knyga ir neieskot slieku.
As tokia drauge turiu, jau pas ja kai jos draugas yra namie, net nevaziuoju. Buna nueini, norisi paplepet tiesiog mergaitiskai, dar ir puse dalyku tas jos draugas nezino nei apie ka mes kalbam. Tik sedi pastoviai kartu kambary ir klauso, nors yra ir kitas kambarys su teliku. Kazkaip nejauku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 28 lapkričio 2018 - 14:56

dekui visok uz pasisakymus :) norejosi is sono isgirst situacijos matyma, manyciau sutinku su visaim pasakymais. Net kad ir su psichologiniais niuansais reiktu man pasitvarkyt.

Vyriskiai tyliai gersami nesedejo, pazistamas uzsukonuzvezt keliu daiktu ir tiek, o galiausiai uzsikumas uzsitese iki kito ryto. Niekada nepriestaravau kaivtai busavo savaitgalis, taciau kai vyrui keltis anksti idarba, net nesugebeciau trikdyti jo poilsio. Nors miegamasis antram aukste bet tv, pokalbiai kiauriai girdisi ( abu vyriskiai ganetini skardziabalsiai) o ir nesusimastantys kad kazkam miego metas ir kita diena i darba. 

Nesedejau as prie ju visa vakara, su pazistamu puikiai sutariam, tvarkiausi savo reikalus o kai kazka uzsikalbedavom- prisesdavau pabendrauti.

Pagrindine problema ne tai kad uzmigt negaliu viena- miegu labai jautriai. girdziu nakti nei kai suo neramus pirmam aukste buna, jei kazkas atsikelia ir i tualeta ir pan. Suprantu, cia jau mano problema siij vietoj. Tiesiog norejosi isgirst nuomones is svetimu ar turejau eit i miegamaji ir gulet kol kazkaip uzmigsiu, ar vyras turejo atsizvelgt i tai kad kita diena darbo diena.

Atsakyti
QUOTE(reikia_patarimo @ 2018 11 28, 17:47)
Tiesiog norejosi isgirst nuomones is svetimu ar turejau eit i miegamaji ir gulet kol kazkaip uzmigsiu, ar vyras turejo atsizvelgt i tai kad kita diena darbo diena.</p><p></p><p></p>

Jus vaiku turit?
Papildyta:
QUOTE(reikia_patarimo @ 2018 11 27, 23:37)
Beda ta, kad MB zino, kad negaliu as uzmigt viena atsigulus i lova... nuo pat santykiu pradzios einam miegot kartu.. kiek esu bandzius uzmigt viena - viskas nesekmingai...

Jus gal apsispreskit ar be vyro uzmigt negalit ar jautriai miegat
Papildyta:
QUOTE(reikia_patarimo @ 2018 11 28, 17:47)
Pagrindine problema ne tai kad uzmigt negaliu viena- miegu labai jautriai.

Atsakyti