Įkraunama...
Įkraunama...

2019 rugpjūtinukai

Man vyras padėjo su migdymu, jis migdė, kad nebūtų sunku man ir sūnui sunku, jei yra galimybė geras variantas smile.gif

Tai va, kad ne visada jis yra. O jei būna, dirba prie pc ir nu kažkaip nei šis neti tas atitraukti nuo darbų. Apsiprasim, susirasim naujų ritualų.

Kaip mane šis nėštumas spuoguoja. Eina sau. Su ankstesniais oda buvo lygi lygi, o db ant kaktos tokie riebus... Ir tos emocijų audros. Kiba merga pilve tikrai gyvena😂

Atsakyti

Sveikutės, Kaip Jūs malšinat nežmonišką galvos skausmą?

Nu jau antrąkart skauda šią savaitę.. pirmąkart tai bent jau vėlu buvo ėjau miegot, o dabar nei miegot nei daryt kažką

Atsakyti
QUOTE(Shantellute @ 2019 02 01, 17:45)
<p>Sveikutės, Kaip Jūs malšinat nežmonišką galvos skausmą?</p><p>Nu jau antrąkart skauda šią savaitę.. pirmąkart tai bent jau vėlu buvo ėjau miegot, o dabar nei miegot nei daryt kažką</p>

Tik pradeda maust išgeriu paracetamolio, tik vaistai nuima..
Atsakyti

Ačiū, bėgsiu ieškot 😍

Atsakyti
QUOTE(pupkis @ 2019 02 01, 16:13)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="very_berry" data-cid="72340875" data-time="1549023222"><div><p>Man vyras padėjo su migdymu, jis migdė, kad nebūtų sunku man ir sūnui sunku, jei yra galimybė geras variantas vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Tai va, kad ne visada jis yra. O jei būna, dirba prie pc ir nu kažkaip nei šis neti tas atitraukti nuo darbų. Apsiprasim, susirasim naujų ritualų.</p><p>Kaip mane šis nėštumas spuoguoja. Eina sau. Su ankstesniais oda buvo lygi lygi, o db ant kaktos tokie riebus... Ir tos emocijų audros. Kiba merga pilve tikrai gyvena😂</p>

Na mes taip sąmoningai dar ir su tą mintimi kad kai gims antras vaikas, aš ne visada galėsiu migdyt o tiksliau itariu visai negalesiu jei bus toks pat papinukas vaikas kaip pirmas biggrin.gif tai reikia kad pratintusi buti ir su teciu smile.gif mum labai i nauda isejo sis procesas nes tetis artimesnis pasidare su sunumi smile.gif
Manes kazkaip odos nekamuoja jokie nemalonumai, buvo kaip buvus, emociju audros buvo visada dabar tik padaznejo biggrin.gif 14d varau pas genetike labai tikimes kad pasakys ir lytį ax.gif
Atsakyti
Aš savo 1m.11mėn merginą vis dar maitinu. Jau kurį laiką užmiega su vyru, po kokios valandėlės ir aš ateinu gult. O štai rytas pas mus prasideda su mp 🙂 Maitinsiu, kol pati norės, manęs tai visai nevargina smile.gif Jeigu reiks, maitinsiu tandemu.
Atsakyti
QUOTE(Čika @ 2019 02 01, 19:30)
Aš savo 1m.11mėn merginą vis dar maitinu. Jau kurį laiką užmiega su vyru, po kokios valandėlės ir aš ateinu gult. O štai rytas pas mus prasideda su mp 🙂 Maitinsiu, kol pati norės, manęs tai visai nevargina smile.gif Jeigu reiks, maitinsiu tandemu.

Tai irgi geras stažas ;) man tai 2.2 užteko su kaupu, nes tas budibėjimas naktį, ir matos kad tik šeip pačiunkt jau varė iš proto, dbr žymiai geriau smile.gif
Atsakyti

Sveikos☺Smagu, kam sveikatele jau gereja, akyse svieseja☺👍

o man kai viskas ok buvo, tai as atsiputus tokia, apie nestuma byloja tik mmm nebuvimas ir pilvelio augimas😍

jei begsit i FB, tai as nesijungsiu.. nepatinka man ten. As siaip net anketos normalios ten neturiu, nes kazkada seniai kuriausi tik del messengerio, tai pacio fb praktiskai nenaudoju. Va Lokysta minejo TD atskira grupele, tai man patiktu☺Bet cia jau kaip dauguma sugalvosit, taip ir bus👌

Atsakyti
Grupė fb sukurta tad norinčios rašykit až atsiųsiu nuorodą ;) pradžiai galim bendrauti ir čia ir ten o paskui atsirinksim kam kas patogiau smile.gif o jungtis galės narės visą laiką, mielai priimsim smile.gif
Atsakyti

su penktadieniu, merginos! jau labai jo laukiau, tik kad savaitgali teks gydytis - sloga ir kosulys uzpuole :(

Atsakyti

As prisijungciau i Fb. Jau 9 metus nenaudojau SM,  nors pradzia bendravimo tik nuo Sm prasidedavo  :D

Man  skrandis kasdien po pietu stoja, guzulas iki nakties stovi. O padeda tik gazas  :huh2: ,svaigstu del spraito kasdien, traukia kas blogiausia. 

Atsakyti

Grupė fb sukurta tad norinčios rašykit až atsiųsiu nuorodą ;) pradžiai galim bendrauti ir čia ir ten o paskui atsirinksim kam kas patogiau smile.gifo jungtis galės narės visą laiką, mielai priimsim smile.gif

Nebus taip, kad gyvuos abi grupės. Čia liks tik keleta bendraujančiu, tai intereso čia būti nebebus :D  

su penktadieniu, merginos! jau labai jo laukiau, tik kad savaitgali teks gydytis - sloga ir kosulys uzpuole :(

Sveikatos :4u: 

Oras tikras sh... Nei kur išeisi, nei kur nuvažiuosi.. :(​ 

Atsakyti