Įkraunama...
Įkraunama...

2019 rugpjūtinukai

Aš savo 1m.11mėn merginą vis dar maitinu. Jau kurį laiką užmiega su vyru, po kokios valandėlės ir aš ateinu gult. O štai rytas pas mus prasideda su mp 🙂 Maitinsiu, kol pati norės, manęs tai visai nevargina smile.gifJeigu reiks, maitinsiu tandemu.

Jei mums būtų likę vienas ar du kartai per parą mp, tikrai nebučiau sukus galvos. O šitam vaikui reikėdavo bile kada. Budavo ir 6 kartai per nakti, plius dieną kokie min 3-4. Ir jokiems mažinimams nepasidavė. Toks ultimatumas arba viskas arba nieko... 

Su vyresniuoju lengviau buvo, būčiau maitinus ilgai, bet anksti grįžau į darbą ir savaime nutruko viskas, kai jam buvo 1,9 metų.

Atsakyti

Sveikos :4u: retai užsuku, jau 14sav., o jėgų nei kiek ne daugiau :oh: su pykinimu irgi - jei vieną dieną ramiau, kitą vemiu :oh:o dar ir skausmeliai prasidėjo klyno :huh2: 

 kai laukiausi pirmagimio, labai atsigavus buvo ir oda, ir plaukai, ir nagai :ax: dabar spuoguojuosi, nagai lūžinėja...o vėl kavalierius bus :D 

prie fb prisijungčiau, jei slapta grupė :4u:  niekas nežino dar apie būsimą pagausėjimą šeimos (saugom nervus savo), tai nenorėčiau, kad per fb sužinotų :D 

Atsakyti

Sveikos :)

 

As ir jungiuos, dabar 14ta sav, :) vis paskaitydavau, bet jungtis nedrysdavau, nes nestumas visokiu staigmenu buvo pateikes, dabar jau siek tiek drasiau, tai noreciau bendrauti su jumis ir as :wub:

Atsakyti
Sveikos mamos 4u.gif
Facebook grupė yra slapta tad jos nesimatys facebook paieškoj, o kurios nori parašykit až atsiusiu prisijungimo į grupę nuorodą smile.gif
Dėl pokalbių aš kol daugiau laiko turiu tai dalyvausiu abejose pokalbiuose o kai mažiau jo bus aišku, apsiribosiu facebook smile.gif
Išvažiavom pas senelius pasisvečiuoti šiandien, savijauta super tai ir namus apkuopiau pilnai kuo džiaugiuosi biggrin.gif nes dažnai trūksta jėgų tai nauduojuosi progą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo very_berry: 02 vasario 2019 - 16:38

Sveikos :)

As ir jungiuos, dabar 14ta sav, :) vis paskaitydavau, bet jungtis nedrysdavau, nes nestumas visokiu staigmenu buvo pateikes, dabar jau siek tiek drasiau, tai noreciau bendrauti su jumis ir as :wub:

Laukiau, kol prisijungsi :wub: 

Atsakyti

Sveikos mamos 4u.gif
Facebook grupė yra slapta tad jos nesimatys facebook paieškoj, o kurios nori parašykit až atsiusiu prisijungimo į grupę nuorodą smile.gif
Dėl pokalbių aš kol daugiau laiko turiu tai dalyvausiu abejose pokalbiuose o kai mažiau jo bus aišku, apsiribosiu facebook smile.gif
Išvažiavom pas senelius pasisvečiuoti šiandien, savijauta super tai ir namus apkuopiau pilnai kuo džiaugiuosi biggrin.gifnes dažnai trūksta jėgų tai nauduojuosi progą biggrin.gif

Laukiu aš ir geros savijautos, kad namus apsikuopt :wacko: šiandien išvis leisgyvė - mažius serga, poilsio trūksta :geda: 

Atsakyti

Solitude kiek pirmagimiui dabar? Ir kaip taip greitai sužinžjai kad vėl kavalierius? :) 

Atsakyti

Solitude kiek pirmagimiui dabar? Ir kaip taip greitai sužinžjai kad vėl kavalierius? :)

Pirmagimiui metai ir septyni mėnesiai.

Nipt dariausi, bene geriausias sprendimas ir dėl nervų ramybės, ir dėl to, kad vis dar laukiu oficialaus 12sav.vizito ligoninėj (aš uk) :4u: :huh2: 

Atsakyti
QUOTE(solitude @ 2019 02 02, 22:36)
Nipt dariausi, bene geriausias sprendimas ir dėl nervų ramybės, ir dėl to, kad vis dar laukiu oficialaus 12sav.vizito ligoninėj (aš uk) 4u.gif huh.gif </p>

Tai mes kaimynes busim, as irgi uk ;)
As jau buvau ligoninej penktadieni, uzpilde kortele, gavau 12 sav. vizitui laika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(solitude @ 2019 02 02, 23:36)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="very_berry" data-cid="72342288" data-time="1549131311"><div><p><strong>Solitude</strong> kiek pirmagimiui dabar? Ir kaip taip greitai sužinžjai kad vėl kavalierius? smile.gif</p></div></blockquote><p>Pirmagimiui metai ir septyni mėnesiai.</p><p>Nipt dariausi, bene geriausias sprendimas ir dėl nervų ramybės, ir dėl to, kad vis dar laukiu oficialaus 12sav.vizito ligoninėj (aš uk) 4u.gif huh.gif </p>

A supratau smile.gif na tai mėlyni sveikinimai 4u.gif
Atsakyti

As prisijungciau i Fb. Jau 9 metus nenaudojau SM,  nors pradzia bendravimo tik nuo Sm prasidedavo  :D

Man  skrandis kasdien po pietu stoja, guzulas iki nakties stovi. O padeda tik gazas  :huh2: ,svaigstu del spraito kasdien, traukia kas blogiausia. 

Na taip popiet ir man būna .negaliu net arbatos atsigert.. tik mineralinis 😁 bet bent jau pastovaus pykinimo nebėr nuo ryto iki vakaro 😁 jau ir noris pavakarot ir susitikt su draugais 😊 o tai visai nieko nenorėjau ..

varysiu aš pirmadieni į echo. Penktadienį pažiūrėjo tyrimus viskas ok užvedėm nėščiosios kortelę (net nežinojau, kad reikia) vos nepavėlavau su echo pasirodo 😁 va še tau ir pirmas nėštumas 

Atsakyti

Tai mes kaimynes busim, as irgi uk ;)
As jau buvau ligoninej penktadieni, uzpilde kortele, gavau 12 sav. vizitui laika smile.gif

Kortelę man užpildė senokai, nepilnos 10sav.buvo :) bet, va, 12sav.vizito tebelaukiu, nors jau 14savaičių nėštumas :nail: cirkai čia biški :oh: su pirmagimiu mane į įskaitą įtraukė tik 14sav., tai pirmo scano ir negavau (gerai, kad privačiai užsirašius buvau). O 20sav.pamiršo užregistruot scanui, atsitiktinai buvau ligoninėj ir užėjau paklausti, kodėl laiško vis dar negavau. Tai rado tarpelį kitai dienai kur įkišt mane :oh:  :lol: 

Atsakyti