Įkraunama...
Įkraunama...

2019 rugpjūtinukai

QUOTE(solitude @ 2019 02 03, 17:01)
Kortelę man užpildė senokai, nepilnos 10sav.buvo smile.gif bet, va, 12sav.vizito tebelaukiu, nors jau 14savaičių nėštumas nail.gif cirkai čia biški doh.gif su pirmagimiu mane į įskaitą įtraukė tik 14sav., tai pirmo scano ir negavau (gerai, kad privačiai užsirašius buvau). O 20sav.pamiršo užregistruot scanui, atsitiktinai buvau ligoninėj ir užėjau paklausti, kodėl laiško vis dar negavau. Tai rado tarpelį kitai dienai kur įkišt mane doh.gif  lotuliukas.gif </p>

blink.gif Keista, kad tokiu dalyku dar pasitaiko. Biski stresuoju del echo, nes jokiu simptomu nejauciu is vis, krutys ir tos nebe tokios jautrios tapo, guodziuosi, kad nekraujuoju ir liko apie savaite iki echo.
Atsakyti

Nu ką mamulės, aš šiandien dariausi echo 😁 visa laika išsišiepus žiūrėjau, vaikutis superinis, visi išmatavimai ir vystimasis idealus, nors turėtų būti 13 savaičių, bet kūdikėliui davė 14 sav ir paankstino savaitę gimimo datą 😁jeigu taip ir toliau tuoj iš vis i liepą nueisim 😁

Ak bet kaip jis tik nepozavo ir atsigules ir rankas už galvos susinėręs.. ojokoj koks bus sportininkas 😁

Atsakyti

blink.gifKeista, kad tokiu dalyku dar pasitaiko. Biski stresuoju del echo, nes jokiu simptomu nejauciu is vis, krutys ir tos nebe tokios jautrios tapo, guodziuosi, kad nekraujuoju ir liko apie savaite iki echo.

Pas mane požymių yra, bet vis tiek naktim atsibudus panika užeina, kad kas negerai :oh: 

Atsakyti
QUOTE(Shantellute @ 2019 02 04, 15:01)
<p>Nu ką mamulės, aš šiandien dariausi echo 😁 visa laika išsišiepus žiūrėjau, vaikutis superinis, visi išmatavimai ir vystimasis idealus, nors turėtų būti 13 savaičių, bet kūdikėliui davė 14 sav ir paankstino savaitę gimimo datą 😁jeigu taip ir toliau tuoj iš vis i liepą nueisim 😁</p><p>Ak bet kaip jis tik nepozavo ir atsigules ir rankas už galvos susinėręs.. ojokoj koks bus sportininkas 😁</p>

Nu smagiai! Aš irgi noriu! biggrin.gif dėl lyties nieko neminėjo ar neklausei? manes už savaitės laukia šis malonumas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Shantellute @ 2019 02 04, 14:01)
<p>Nu ką mamulės, aš šiandien dariausi echo 😁 visa laika išsišiepus žiūrėjau, vaikutis superinis, visi išmatavimai ir vystimasis idealus, nors turėtų būti 13 savaičių, bet kūdikėliui davė 14 sav ir paankstino savaitę gimimo datą 😁jeigu taip ir toliau tuoj iš vis i liepą nueisim 😁</p><p>Ak bet kaip jis tik nepozavo ir atsigules ir rankas už galvos susinėręs.. ojokoj koks bus sportininkas 😁</p>

Puikios naujienos 4u.gif
Mano echo kita savaite, laukiu nesulaukiu.
Atsakyti

dėl lyties nieko neminėjo ar neklausei?
  Neminėjo, ištikro net neklausiau 😁 mums jau ir taip daug buvo šįkart tiek pamatyt 😁 kai paskutinį kart buvo tik taškas, o dabar visos kūno dalys ir organai 😍   paliksim intrigą kitam kartui 😊  Ir tai visą echo išsišiepus iki ausų žiūrėjom 😄    Nu ir Jūsų mergaitės laukia tas malonumas 😊  
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shantellute: 05 vasario 2019 - 15:44

Kortelę man užpildė senokai, nepilnos 10sav.buvo :) bet, va, 12sav.vizito tebelaukiu, nors jau 14savaičių nėštumas :nail: cirkai čia biški :oh: su pirmagimiu mane į įskaitą įtraukė tik 14sav., tai pirmo scano ir negavau (gerai, kad privačiai užsirašius buvau). O 20sav.pamiršo užregistruot scanui, atsitiktinai buvau ligoninėj ir užėjau paklausti, kodėl laiško vis dar negavau. Tai rado tarpelį kitai dienai kur įkišt mane :oh:  :lol:

Bet 12 sav. wcho vis tiet turėjai? Nes NIPT, tai tik del chromosominių ligu pasako☺️

  Neminėjo, ištikro net neklausiau 😁 mums jau ir taip daug buvo šįkart tiek pamatyt 😁 kai paskutinį kart buvo tik taškas, o dabar visos kūno dalys ir organai 😍   paliksim intrigą kitam kartui 😊  Ir tai visą echo išsišiepus iki ausų žiūrėjom 😄    Nu ir Jūsų mergaitės laukia tas malonumas 😊  

Anksti spėlioti tokiam nėštumo laike, galkma or prisispėlioti netyčia 😁 kitam echo 18-20 jau tikrai galima matyti😀

Aš šiandien irgi po echo, viskas puiku. :wub:​  Keliom dienom didesnį l suskaičiavo, bet mano visi vaikai didesni, tai nesistebiu. Žodžiu, tokia pakilios nuotaikos šiandien. Vaikai jau irgi praktiškai sveiki, tai namie įsivyrauja ramybė kol kas 😏

Atsakyti

Sveikinu kam buvo sekmingi echo! as irgi buvau pries savaite, viskas ok buvo.

klausykit, o jus ta NIPT daugiau kas daret? as niekaip neapsisprendziu, ka daryt... siaip labai noretusi, nes kuo daugiau aiskumo, tuo ramiau, bet labai jau brangu  :huh2: 

Atsakyti
QUOTE(pupkis @ 2019 02 05, 16:25)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="solitude" data-cid="72342938" data-time="1549209680"><div><p>Kortelę man užpildė senokai, nepilnos 10sav.buvo smile.gif bet, va, 12sav.vizito tebelaukiu, nors jau 14savaičių nėštumas nail.gif cirkai čia biški doh.gif su pirmagimiu mane į įskaitą įtraukė tik 14sav., tai pirmo scano ir negavau (gerai, kad privačiai užsirašius buvau). O 20sav.pamiršo užregistruot scanui, atsitiktinai buvau ligoninėj ir užėjau paklausti, kodėl laiško vis dar negavau. Tai rado tarpelį kitai dienai kur įkišt mane doh.gif  lotuliukas.gif</p></div></blockquote><p>Bet 12 sav. wcho vis tiet turėjai? Nes NIPT, tai tik del chromosominių ligu pasako☺️</p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Shantellute" data-cid="72344723" data-time="1549374197"><div><p>  Neminėjo, ištikro net neklausiau 😁 mums jau ir taip daug buvo šįkart tiek pamatyt 😁 kai paskutinį kart buvo tik taškas, o dabar visos kūno dalys ir organai 😍   paliksim intrigą kitam kartui 😊  Ir tai visą echo išsišiepus iki ausų žiūrėjom 😄    Nu ir Jūsų mergaitės laukia tas malonumas 😊  </p></div></blockquote><p>Anksti spėlioti tokiam nėštumo laike, galkma or prisispėlioti netyčia 😁 kitam echo 18-20 jau tikrai galima matyti😀</p><p></p><p>Aš šiandien irgi po echo, viskas puiku. wub.gif​  Keliom dienom didesnį l suskaičiavo, bet mano visi vaikai didesni, tai nesistebiu. Žodžiu, tokia pakilios nuotaikos šiandien. Vaikai jau irgi praktiškai sveiki, tai namie įsivyrauja ramybė kol kas 😏</p><p></p>

Su geru echo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lepanka @ 2019 02 05, 21:24)
<p>Sveikinu kam buvo sekmingi echo! as irgi buvau pries savaite, viskas ok buvo.
</p><p>klausykit, o jus ta NIPT daugiau kas daret? as niekaip neapsisprendziu, ka daryt... siaip labai noretusi, nes kuo daugiau aiskumo, tuo ramiau, bet labai jau brangu  huh.gif </p>

Kažkaip niekada nesvarsčiau dėl NIPT, tų tyrimų be galo be krašto yra, bet ar reik jų hmm.gif Nežinau gal kai kokia rizikos grupė yra gal tada verta būtų juos darytis
Atsakyti

Sveikinu kam buvo sekmingi echo! as irgi buvau pries savaite, viskas ok buvo.

klausykit, o jus ta NIPT daugiau kas daret? as niekaip neapsisprendziu, ka daryt... siaip labai noretusi, nes kuo daugiau aiskumo, tuo ramiau, bet labai jau brangu  :huh2:

O tu papuoli į rizikos grupę dėl NIPT ? Ar yra kažkokių ug požymių? Nes šiaip nerekomenduojama darytis tuos tyrimus, jei nėra rizikos. Plius NIPT pasako tik dėl chromosimių ligų, o dėl viso kito, pvz anatominių defektų, širdies defektų ar smegenų defektų ir pan. nieko neparodys. Nes ir kaina nemaža. Jei neramu, pirmiau pasidaryk PRISCA, o jei ten kažkas užklius, tada galėsi NIPT darytis.

Atsakyti

As ir sakyciau, jog jeigu kyla minciu apie NIPT, verta pasidaryti prisca, jei ten kils itarimu, tada jau nepagailet pinigu ir daryt :) as dariausi genetinius tyrimus tiek su pirmu tiek su antru, nes nu maza kas, kad ir tu riziku atrodo nera, bet niekada negali zinoti :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jauniute: 06 vasario 2019 - 16:17

Aš jau dariausi ir Prisca :) Man dėl amžiaus skaitosi didesnė rizika, tai aš buvau pas genetikę echo ir dariausi Prisca. Visi tyrimai buvo geri, tai aš savaitėlę buvau rami, o dabar vėl mąstau, nes juk Prisca tik 90 proc. tikslumas :) Tik kad labai jau brangus tas NIPT.

Atsakyti