Įkraunama...
Įkraunama...

2019 rugpjūtinukai

Kai pirmas tai žinai... 😊 man beja 24rodo skaičiuoklės :)

Zinau zinau..☺☺

Nu bet tai cia plius minus orientuotis. As tai netikiu, kad bent jau man ta diena ir gims😂su pirma man terimas buvo liepos 25, bet pagimdziau 31. Ir tai, nes pati jau reikalavau, o tai butu issiunte toliau laukt😂

Atsakyti

Zinau zinau..☺☺

Nu bet tai cia plius minus orientuotis. As tai netikiu, kad bent jau man ta diena ir gims😂su pirma man terimas buvo liepos 25, bet pagimdziau 31. Ir tai, nes pati jau reikalavau, o tai butu issiunte toliau laukt😂

Draugė aną sav pagimdė lygiai lygiai dieną kurią pasiskaičiavo palei mm 😃 palei echo turėjo po dviejų dienų gimdyt, o va sakė nujaučiau ir šast ir yra 😃

Kaip šiaip jaučiatės? Aš jau kaip ir apsipratau, mažiau bepykina. Labai laukiu vizito pas gina 😊

Atsakyti

Sveikos,

o as suzinojau tik siandien, bet dziaugiames labai nedrasiai, nes pries tai zirniukas pabego...
Vienas sunus jau auga, vasari bus m., o papildymo turetume sulaukt apie rugpjucio 25d. plius minus smile.gif

Pametinukai bus? 

Mane tai baugina truputi mintis, jog mažajam dar 2 nebus, kai atsiras sese/brolis. Jis toks prilipęs, niekur be jo išeit negaliu, net i wc 🤪 

O plius maitinantis dar esu? Gal kas turi patirties su maitinimu ir nėštumu tuo pačiu metu. Sako pieno skonis pakinta, bet maniškiui atba dzin tas skonis arba dar nepakito, nes šiandien naktis tai tarsi sugrįžimas į kūdikystę buvo...😳

Tikiuosi dantys prasikals pagaliau ir aprims truputį.

Sveikute. Nu ziurek, laikyk savo zirni😘

o pries tai anksti pabego?

pas mane pagal mmmm skaiciuokle rodo irgi rugpjucio 25☺

As kazkaip su siuo nestumu visiskai rami ir atsiputus, niekur neskubu, dar net nepersiregistravau i kita poliklinika😂o su pirmu atsimenu tik sulaukiau II, iskart prie kompo registruotis pas gine, kad tik kuo greiciau !!!

labai smagu uz tave!!!❤Zirniuks dar toks maziukas. Nu bet jie labai greitai auga...

 O man šį kartą norisi nueiti, negaliu paaiškinti, noriu ir tiek. Tai penktadienį eisiu. Priešingai nei su antru, kai na sumoje gal 5 kartus ir buvau nuėjusi pas ginę. Jaučiausi taip gerai,kad nieko man nereikėjo, dabar galvoju, jog kažkoks apspangimas buvo apėmęs.

O šiaip sunki šiandien diena, o dar tik įpusėjusi. Reikalų melejonas, nelabai ką suspėju.

Atsakyti

As tai jauciuosi gerai, lyg niekur nieko tiesa pasakius😂ten tu mazu negeroviu neskaitant. Bet ir nebunant 🤰 juk visko pasitaiko. Tai viskas ciki👍

Atsakyti

Draugė aną sav pagimdė lygiai lygiai dieną kurią pasiskaičiavo palei mm 😃 palei echo turėjo po dviejų dienų gimdyt, o va sakė nujaučiau ir šast ir yra 😃 Kaip šiaip jaučiatės? Aš jau kaip ir apsipratau, mažiau bepykina. Labai laukiu vizito pas gina 😊
Aš savo pirmą pagimdžiau lygiai lygiai su terminu.  O va antrą vos iškrapštėm, tai kaip Neeilinė išsizyziau gimodym.  Tai va kai pirmo laukies, nežinau ko tikėtis. Šį karta esu tikra - anksčiau nei terminas tikrai nepagimdysiu. Laimė, jei netektų taip sunkiai laukti kaip su antruoju :B​ 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupkis: 19 gruodžio 2018 - 13:52

Kazin, kokia vasara bus. Juk reikes isvaiksciot su didziausiais pilvuzais 😂 jei karsciai bus, tai oi nelinksma...

Atsakyti

Kazin, kokia vasara bus. Juk reikes isvaiksciot su didziausiais pilvuzais 😂 jei karsciai bus, tai oi nelinksma...

Aš kaip sutrikau kai prisiminiau aną vasarą! Pamenu draugė pagimdė gegužės 22. Sėdim lauke, o kaaaršta, prakaitas bėga abiem, matau kaip kažkas prie ligoninės sąrėmiauja 🙈 ojei kaip baisu.. tai lauke dar oro buvo, o viduj 🤷‍♀️

Atsakyti

Tai va, o mums visus karscius reikes isvaiksciot !😂

as pamenu guliu gimdykloj, karstis kaip pragare, oro nera, saremiai plesia ! O vyras vargsas sedi pasonej ir vedina mane su kryziazodziu zurnaliuku...😂

Atsakyti
QUOTE(Neeilinė @ 2018 12 19, 08:12)
Sveikute. Nu ziurek, laikyk savo zirni😘</p><p>o pries tai anksti pabego?</p><p>pas mane pagal mmmm skaiciuokle rodo irgi rugpjucio 25☺


Anksti, nelabai spejom ir pasidziaugt. 7-8sav buvo. Tik vos pradejus tept nulekiau pasitikrint, ieskojo ieskojo ir nieko nerado, kas turetu atitikt toki laika, o tada pasileido viskas ir tiek, nors II buvo labai rysios... Tikiuos si karta, jau viskas bus ok ir pasieksim ta grazia data smile.gif


QUOTE(pupkis @ 2018 12 19, 15:24)
Pametinukai bus? 
Mane tai baugina truputi mintis, jog mažajam dar 2 nebus, kai atsiras sese/brolis. Jis toks prilipęs, niekur be jo išeit negaliu, net i wc 🤪 


Busimam vyresneliui vasari bus 4 jau smile.gif Is pradziu nenorejom, po to nelabai gavos, tada vel ir dabar stai vel uzkibo. Reikes save ramiau prilaikyti smile.gif
Na, gal bus sunkiau, bet tie sunkumai juk tokie laikini smile.gif Bus viskas gerai smile.gif

Is, kur esat, mergaites ir ar turit numate, kur lankysites gimdysit? Gal kas klinikose Kauno? smile.gif
Atsakyti

As netoli Vilniaus, planuoju gal kita sav nuvaziuot persirasyt i kita poliklinika ir uzsiregistruot pas gine sausio menesiui☺

Atsakyti

Aš iš Klaipėdos. Šian buvau pas šeimos gyd. Tai ta liepė pas giną eit tik 12 sav. Tikrai tiek nelauksiu, jei nieks neims manęs be siuntimo, eisiu privačiai.. Nes mano šeimos gyd mažas centras kaip ir savo gino neturim 🤷‍♀️

Atsakyti
Ha ha, kol kas skirtingi Lt galai biggrin.gif
As buciau lyg ir is vidurio, tik mes visa gyvenima buve kaunieciais pabegom i Azuolu Buda ir patapom kaimieciais biggrin.gif
As tai savo ginekologe informuosiu, bet tikrai zinau, kad be 8sav nekvies apsilankymui, jei savijauta gera smile.gif O savijauta gera.
Atsakyti