Įkraunama...
Įkraunama...

2019 rugpjūtinukai

Aš iš Klaipėdos. Šian buvau pas šeimos gyd. Tai ta liepė pas giną eit tik 12 sav. Tikrai tiek nelauksiu, jei nieks neims manęs be siuntimo, eisiu privačiai.. Nes mano šeimos gyd mažas centras kaip ir savo gino neturim 🤷‍♀️

Šiaip ir šeimos gydytojas gali prižiureti neštumus, ir pas ginekologsu siunčia įstatymu numatyta tvarka. 

Beet suprantu, jog ilgu laukti iki pat 12 sav....

Ha ha, kol kas skirtingi Lt galai biggrin.gif
As buciau lyg ir is vidurio, tik mes visa gyvenima buve kaunieciais pabegom i Azuolu Buda ir patapom kaimieciais biggrin.gif
As tai savo ginekologe informuosiu, bet tikrai zinau, kad be 8sav nekvies apsilankymui, jei savijauta gera smile.gifO savijauta gera.

Aš gyvenu Kaune, o Ąžuolu būda ne taip ir toli 😉

Beja, visus gimdžiau klinikose, tai ir trečiąjį planuoju ten pasitikti😉

Atsakyti

labas rytas, mergaites☺ Kaip issimiegojot? as pasidariau siandien turbut paskutini testuka. Lokysta su Maistautoja is kitos temutes zino, kad pas mane kazkaip velai islindo ir ilgai vaiduokliavo, tai siandien po minutes testas toks😍labai norejau su jumis pasidziaugti☺

Beje, ar zadat pranesti giminems per sventes? As galvoju gal pasisakyt kol kas tik savo mamai? Dar nezinau. Daugiau niekam kol kas nezadu sakyti, tik reikes kazkaip issisukti nuo vyno ragavimo...😂


Pridėta:

Atsakyti

Sveikos. Darbų įkarštis nėr kada pas jus paplepėt ateit. Neeiline kaip džiugu  :4u: aš dar galvoju artimiems nepranešt per šventes, nes vos 5sav bus. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maištautoja: 20 gruodžio 2018 - 08:36

Ha ha, kol kas skirtingi Lt galai biggrin.gif
As buciau lyg ir is vidurio, tik mes visa gyvenima buve kaunieciais pabegom i Azuolu Buda ir patapom kaimieciais biggrin.gif
As tai savo ginekologe informuosiu, bet tikrai zinau, kad be 8sav nekvies apsilankymui, jei savijauta gera smile.gifO savijauta gera.

Na aš ir Mazūriškių, 4 km nuo Klaipėdos krašto, bet nevietiniai nežino 😁 ir tų Mazūriškių ant Lietuvos ne viena, tai nė nesivarginu aiškint 😃

Atsakyti

labas rytas, mergaites☺ Kaip issimiegojot? as pasidariau siandien turbut paskutini testuka. Lokysta su Maistautoja is kitos temutes zino, kad pas mane kazkaip velai islindo ir ilgai vaiduokliavo, tai siandien po minutes testas toks😍labai norejau su jumis pasidziaugti☺

Beje, ar zadat pranesti giminems per sventes? As galvoju gal pasisakyt kol kas tik savo mamai? Dar nezinau. Daugiau niekam kol kas nezadu sakyti, tik reikes kazkaip issisukti nuo vyno ragavimo...😂

Uh koks ryškus jau! Aš sakysiu šeimai per kūčias 😊 draugės kai kurios jau žino, darbe taip pat pasisakiau, kad kai kurios darbus perduot kitom 😃

Atsakyti

Uh koks ryškus jau! Aš sakysiu šeimai per kūčias 😊 draugės kai kurios jau žino, darbe taip pat pasisakiau, kad kai kurios darbus perduot kitom 😃

Kaip faina☺Kaip reagavo padruskes? As tik vienai kolegei pasisakiau kol kas

Atsakyti

Kaip faina☺Kaip reagavo padruskes? As tik vienai kolegei pasisakiau kol kas

Jos žinojo, kad planuojam, tai pamaniau nėra tikslo slėpti 😁 nudžiugo, viena tai man prieš sužinant sakė, kad jau nėščia. Ot ragana sakau 😁😁 liko dar vienai artimai draugei pasisakyt, bet delsiu. Pas mus vaikų temos kiek toliau būdavo, tai nė nežinau kaip reaguos 😁

Atsakyti

Jos žinojo, kad planuojam, tai pamaniau nėra tikslo slėpti 😁 nudžiugo, viena tai man prieš sužinant sakė, kad jau nėščia. Ot ragana sakau 😁😁 liko dar vienai artimai draugei pasisakyt, bet delsiu. Pas mus vaikų temos kiek toliau būdavo, tai nė nežinau kaip reaguos 😁

Aa, tai visos jau lauke😂

mes su vyru vakare gulejom ir jis taip sako “oi, kaip laukiu, kol galesiu tam pasakyt, tam pasakyt...”😂kaip suime juokas, galvoju va laukia, kol pasigirt gales😂as tai pilvo laukiu ir judesiu😍

Atsakyti

Aa, tai visos jau lauke😂

mes su vyru vakare gulejom ir jis taip sako “oi, kaip laukiu, kol galesiu tam pasakyt, tam pasakyt...”😂kaip suime juokas, galvoju va laukia, kol pasigirt gales😂as tai pilvo laukiu ir judesiu😍

Visos draugės jau su leliais, kai kurios su dviem, tai vis mane laužė kada kada. Kai pradėjau riebiai nebeatkirtinėt, suprto, kad planuojam. Plius ir mečiau rūkyt, per baliukus dažniau vairuot, nuuu nedūros 😁😁 tai kadangi dažnai matomės, viena va blakstienas tvarko, kita nagus, trečios aš šunį tvarkau, na nėr tokios su kuria nesimatyčiau rečiau kaip kartą per mėnesį tai ir pasakiau 😊 

Mano vyras irgi, sako ai aš kolegai pasakiau, jis va lelių irgi turi 😁 paskui klausė ar draugui gali pasakyt 😃 tai sakau blem jis plepiai vistiek esat. 

Atsakyti

Sveikos, merginos jungiuosi ir aš į šį būrį, pirmas kartas net nežinau nuo ko pradėti  :4u: 

Labai keista iš tiesų ciklas būdavo visada aiškus ir kaip laikrodukas, tačiau jai spalį nebuvo MM, tačiau testas nebuvo teigiamas, tad atsiradus MM lapkritį pagalvojau, kad greičiausiai stresas kaltas del MM nebuvimo. Nieko neplanavom tik pradėjom lapkričio gale, pagal viską O turėjo būti lapkričio viduryje, bet pagal savijautą tai O buvo lapkričio 29d., ir manau tada užkibo. Nes praeitą savaitę rodė vaiduokliukus, o šią savaitę antradienį jau ryškias dvi juosteles. Aišku aš neksntri buvau jau užsirašius pas gine, deja antradienį nieko nematė. Kitas pasirodymas bus gruodžio 28d. Šiek tiek baisu, pirmas kartas vis dėlto nežinau net ko ir tikėtis. Bet giliai širdyje jaučiu, jad viskas bus gerai, tad parsisiunčiau programėlę susivedžiau duomenis taip kaip mano širdelė sako, tai terminas rugpjūčio 24d.  :)​ 

Atsakyti
Labas rytas,

kaip jauciates? As lyg niekur nieko kol kas... smile.gif


QUOTE(pupkis @ 2018 12 20, 01:39)
Aš gyvenu Kaune, o Ąžuolu būda ne taip ir toli 😉
Beja, visus gimdžiau klinikose, tai ir trečiąjį planuoju ten pasitikti😉


Mes ipratom vazinet, tai visai netoli. 20-30min ir miestas jau, o vazinejam pakankamai daznai smile.gif
Kokia gydytoja priziuri?


QUOTE(Neeilinė @ 2018 12 20, 08:05)
Beje, ar zadat pranesti giminems per sventes? As galvoju gal pasisakyt kol kas tik savo mamai? Dar nezinau. Daugiau niekam kol kas nezadu sakyti, tik reikes kazkaip issisukti nuo vyno ragavimo...😂


Galvoju, kad dar ankstoka, nors apie pirmaji pranesem anksti, vos suzinoje. Kai antras nestumas buvo, labai norejosi pasipasakot, bet dabar dziaugiuosi, kad neprasitariau ir nestresavau, ypac tecio...

O va, issisukimas nuo vyno tai labiausiai isduodantis mane reikalas. Per kucias tai vaidinsiu vairuojancia,o kaledos bus pas mus, tai manau nusipirksiu nealkoholinio ir laikysiu taure nuolat pilna biggrin.gif


QUOTE(Lokysta @ 2018 12 20, 14:03)
Na aš ir Mazūriškių, 4 km nuo Klaipėdos krašto, bet nevietiniai nežino 😁 ir tų Mazūriškių ant Lietuvos ne viena, tai nė nesivarginu aiškint 😃


Jei as pasakyciau, kad pagal popierius mano kaimas vadinasi Didzioji Zariske, tai irgi nieko nesakytu, tai uztenka zinot bent jau krypti biggrin.gif


QUOTE(geente @ 2018 12 21, 01:56)
Aišku aš neksntri buvau jau užsirašius pas gine, deja antradienį nieko nematė. Kitas pasirodymas bus gruodžio 28d. Šiek tiek baisu, pirmas kartas vis dėlto nežinau net ko ir tikėtis. Bet giliai širdyje jaučiu, jad viskas bus gerai, tad parsisiunčiau programėlę susivedžiau duomenis taip kaip mano širdelė sako, tai terminas rugpjūčio 24d. 


Sveikinimai smile.gif
Kad dar baisiai anksti, nedyvai, kd nieko nemate ;)
Atsakyti

Sveikos, merginos jungiuosi ir aš į šį būrį, pirmas kartas net nežinau nuo ko pradėti  :4u:

Labai keista iš tiesų ciklas būdavo visada aiškus ir kaip laikrodukas, tačiau jai spalį nebuvo MM, tačiau testas nebuvo teigiamas, tad atsiradus MM lapkritį pagalvojau, kad greičiausiai stresas kaltas del MM nebuvimo. Nieko neplanavom tik pradėjom lapkričio gale, pagal viską O turėjo būti lapkričio viduryje, bet pagal savijautą tai O buvo lapkričio 29d., ir manau tada užkibo. Nes praeitą savaitę rodė vaiduokliukus, o šią savaitę antradienį jau ryškias dvi juosteles. Aišku aš neksntri buvau jau užsirašius pas gine, deja antradienį nieko nematė. Kitas pasirodymas bus gruodžio 28d. Šiek tiek baisu, pirmas kartas vis dėlto nežinau net ko ir tikėtis. Bet giliai širdyje jaučiu, jad viskas bus gerai, tad parsisiunčiau programėlę susivedžiau duomenis taip kaip mano širdelė sako, tai terminas rugpjūčio 24d.  :)​ 

Sveika prisijungus :4u:  ta nežinomybė kai laukiesi pirmo visad baugina, bet tio pačiu ir labai žavi, nes tai visiškai nauja papatirtis :wub: 

Labas rytas,

kaip jauciates? As lyg niekur nieko kol kas... smile.gif



Mes ipratom vazinet, tai visai netoli. 20-30min ir miestas jau, o vazinejam pakankamai daznai smile.gif
Kokia gydytoja priziuri?



Galvoju, kad dar ankstoka, nors apie pirmaji pranesem anksti, vos suzinoje. Kai antras nestumas buvo, labai norejosi pasipasakot, bet dabar dziaugiuosi, kad neprasitariau ir nestresavau, ypac tecio...

O va, issisukimas nuo vyno tai labiausiai isduodantis mane reikalas. Per kucias tai vaidinsiu vairuojancia,o kaledos bus pas mus, tai manau nusipirksiu nealkoholinio ir laikysiu taure nuolat pilna biggrin.gif



Jei as pasakyciau, kad pagal popierius mano kaimas vadinasi Didzioji Zariske, tai irgi nieko nesakytu, tai uztenka zinot bent jau krypti biggrin.gif



Sveikinimai smile.gif
Kad dar baisiai anksti, nedyvai, kd nieko nemate ;)

Ir aš lyg niekur nieko .Jokių pokyčių, kad :nestuke spėju gal del to, jog maitinu dar. :rolleyes: 

Nesitariau nei karto su gydytoja, viskas buvo liux. Ir šį kartą nesitarsiu. O lankausi privačiam centriuke.

Kas liečia alko, tai jo ir taip negeriu dėl žindymo, tai niekas nė neįtartų. Bet manau pranešim džiugią naujieną per šventes. Niekas nesitiki, tai bus didelė staigmena. Kažkaip pirmo visi laukia, nu kada čia praneši, antro kaip ir tikisi, nes nu kaip gi be antro. O va trečio... Nežinau kokios reakcijos tikėtis, labai nenoriu, jog pradetu bedavoti, oj kaip bus sunku, koks mažas skirtumas ir pan... :hmm:  :unsure: 

Šiandien eisiu pas ginę, laukiu susitikimo :wub: 

Atsakyti