Įkraunama...
Įkraunama...

2019 rugpjūtinukai

As jauciuosi puikiai, dazniausiai isvis pamirstu, kad esu nescia😂tik vyras va daznai primena, tai paklausia “kaip mano nestuke?”, tai koki smailika atsiuncia su tuo susijusi...☺Siandien kai iseidinejau i darba vaziuot, tai pabuciavo ir mane, ir pilvuka😂ir juokas ima, bet ir miela visai☺

Atsakyti

Mane naktį baisiai pykino 🙈 bet diena nieko. Tik kiek sipnoka buvo kai sausainius kepiau. Ir aišku pavargau, nes visai prastai miegojau 🤷‍♀️ dabar va apsivalgiau visokio šlamšto, geriu 0% alų 😁

Atsakyti

Sveikos :4u: nedrąsiai jungiuosi ir aš, nors kaip suprantu, mano terminas anksčiausias - rugpjūčio pradžia :ax: turiu beveik pusantrų sūnelį, prieš jį du nesėkmingi nėštumai, tai šiek tiek neramu, bet stengiuosi optimistiškai nusiteikt :ax: 

o šiaip silpna beprotiškai, pykina nuolat (su sūnum pusę nėštumo vėmiau, pasirodo, geresnis variantas už nuolatinį šleikštulį :lol: ), širdis permušinėja, bet svarbu, kad viskas gerai būtų :flirt2: 

Atsakyti
QUOTE(pupkis @ 2018 12 21, 12:40)
Niekas nesitiki, tai bus didelė staigmena. Kažkaip pirmo visi laukia, nu kada čia praneši, antro kaip ir tikisi, nes nu kaip gi be antro. O va trečio... Nežinau kokios reakcijos tikėtis, labai nenoriu, jog pradetu bedavoti, oj kaip bus sunku, koks mažas skirtumas ir pan...


O pas mus jau priesingai,prasidejes spaudimas "o, kada brolis ar sese bus? Kada kada kada???"
Labai nemegstu tokio tipo reguliavimu... Pas mus dabar nemazai besilaukianciu ir pasigimdziusiu jau ir ne po pirma "rata" ir nieko, istveria smile.gif


QUOTE(Lokysta @ 2018 12 21, 23:22)
dabar va apsivalgiau visokio šlamšto, geriu 0% alų 😁


As rytoj zadu savo gamybos vyna pilstyt, truputi gaila, kad negalesiu ragaut, bet kita vertua galesiu ramiai palikt brandintis toliau ir neislaizysiu anksciau laiko biggrin.gif Sidro vasarai prisigaminau, tai irgi pabrandintas stipriai bus biggrin.gif


QUOTE(solitude @ 2018 12 22, 01:38)
nedrąsiai jungiuosi ir aš, nors kaip suprantu, mano terminas anksčiausias - rugpjūčio pradžia


Labas smile.gif Viskas bus gerai, laikysim kumscius smile.gif

Erzina labai, tas neigalumo jausmas ir priklausomybe... Kur kaime viska pati pasidarydavau, dabar nei pakelt sunkiau kazka, visa nuo vyro priklausoma... Ir beda, kad nesigauna tuo megautis visai smile.gif
Atsakyti

Labutis. Kaip mamukai laikosi? Sventem jau pasiruose? Dovanos supakuotos?☺

As tai del to kaip ir rami, po egle jau vietos nera. Tik kad va sergam su dukryte, tai nuotaikos nekokios... visa nakti be miego praktiskai😞 na gal pageres per savaitgali

Atsakyti

Labutis. Kaip mamukai laikosi? Sventem jau pasiruose? Dovanos supakuotos?☺

As tai del to kaip ir rami, po egle jau vietos nera. Tik kad va sergam su dukryte, tai nuotaikos nekokios... visa nakti be miego praktiskai😞 na gal pageres per savaitgali

O man tokia darbinga savaitė buvo, kad dovanos nesupirktos dar :D galvoju kaip tevam pranešt apie leliuka :rolleyes: o savjjauta gera gan  :nestuke​ 

Atsakyti

As pagalvojau, kad dar niekam nesakysiu. Vis tik pas gine dar nebuvau, tai kol kas pasilaikysim tik sau

Atsakyti
Sveikos, merginos,
tiesą sakant, nestitikėjau kada nors vėl pakyboti forume...Nu bet gyvenimas nenuspėjamas rolleyes.gif
Sėdžiu tyliai su savo penkta paslaptimi - dar net vyrui nesakiau, galvoju įdėti atviruką į dovanų maišelį su prisipažinimu...Truputį jaudinuosi, netikėtas man šis nėštumas - iki šiol maitinau dukrytę ir ciklai ne per seniausiai atsistatė. Ir ką - po pirmų mm - iš karto - bac biggrin.gif
Nu bet vaikai yra laimė... 4u.gif
Tikiuosi, pabendrausim, kiek laikas leis.
Atsakyti

Sveikos, merginos

Sveika prisijungus☺As cia gerai supratau, kad penktas vaikelis bus? 

Kaip jautiesi?

Atsakyti
Ačiū, Neeiline smile.gif
Taip, penktukas rolleyes.gif
Jaučiuosi gerai, tik prie miego laaabai tempia. Dėl to beprotiško nuovargio ir pradėjau įtarinėti, kad vėl nebe viena...
Atsakyti

Fantastika🤩va cia tai super mamyte👍Vyrui bus didele staigmena? 

Atsakyti
QUOTE(ZylutėY @ 2018 12 22, 19:23)
Sveikos, merginos,


Oho, sveikinimai biggrin.gif Va cia, tai daugiavaike! biggrin.gif
Atsakyti