Įkraunama...
Įkraunama...

2019 rugpjūtinukai

Iš tikro tai net nežinau, tiesiog vidury dienos kaip su kirviu i nugarą pradėjo skaudėt ir dar pilvą spazmavo. Kita ryt nuvežė vyras į ligoninę nes nepraėjo, nusiuntė iškart i akušerini korpusą, sakė gimda įsitempus, reik magnį lašint, bet aišku į ligoninę aš nenorėjau, nes gydimas toks pat aip namie tai liepė biuletenį imt ir magnio dvigubą dozę kolkas gert, dar turėtų atsakymas šlapimo būt šią savaitę, bet gal bandysiu ryt skambint klaust.. Nu aš manau, kad man tik žarnynas kažko sustreikavo tik prie to pačio sužinojau kad įsitempus gimda, turbūt laiptais prisilaipiojau  :hmm:  ištikro dabar jaučiuos geriau, bet jau nieko nekeliu, net kėdės nestumiu, vyras dabar laksto kaip reikiant  :yahoo: už abu.. svarbu vaisiukui viskas gerai  :nestuke  ir dėl jo likusį terminą teks man būti lėtapėdei kaip niekad  :4u:  ir taip labai ilgai slenka dienos per tą laukimą, dabar dar ilgiau slinks  :rolleyes:

 

 

 

man ir buvo sustreikaves zarnynas, tredziau gleivem, tai irgi atrode, kad man saremiai vos ne, praejo pilvas, praejo ir gimda, kazkaip kai ten taip arti viskas nesuprasi kur ir skauda :) oi kai as irgi gyvenu vos ne lovos rezimu, tai man laikas vos ne uzsicementaves, stovi vietoj visiskai :D tai labai suprantu :)

Atsakyti
Sveikos! Aš daugiau būsiu FB. Čia tik karts nuo karto užsuksiu.
Pikta esu šiandien, jau 13sav.,o echo niekaip savo poliklinikoj neprieinu unsure.gif O lipt per galvas ir maldauti tyrimo be užrašymo - ne mano būdas. Velniop, rytoj varau į Nortway, susimokėsiu ir turėsiu. Užknisa ta valstybinė sveikatos sistema, bet nepriversi dirbti žmonių už skatikus ir dar vergiškom sąlygom...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čika: 13 vasario 2019 - 21:22

Sveikos! Aš daugiau būsiu FB. Čia tik karts nuo karto užsuksiu.
Pikta esu šiandien, jau 13sav.,o echo niekaip savo poliklinikoj neprieinu unsure.gifO lipt per galvas ir maldauti tyrimo be užrašymo - ne mano būdas. Velniop, rytoj varau į Nortway, susimokėsiu ir turėsiu. Užknisa ta valstybinė sveikatos sistema, bet nepriversi dirbti žmonių už skatikus ir dar vergiškom sąlygom...

Kaip nefaina... mane tai nervina mano poliklinikos tvarka, kad pastoviai visur siuntineja, nieko vietoj nedaro apart kraujo, slapimo. Ir tai Anteja daro, tik kad vietoj paima viska ir veza i savo labes. Vienas echo Lazdynuose, kitas VGN... bet bent jau pagal laika, kaip priklauso☺

Parasyk ryt, kaip sekesi

Atsakyti

Sveikos! Aš daugiau būsiu FB. Čia tik karts nuo karto užsuksiu. Pikta esu šiandien, jau 13sav.,o echo niekaip savo poliklinikoj neprieinu unsure.gifO lipt per galvas ir maldauti tyrimo be užrašymo - ne mano būdas. Velniop, rytoj varau į Nortway, susimokėsiu ir turėsiu. Užknisa ta valstybinė sveikatos sistema, bet nepriversi dirbti žmonių už skatikus ir dar vergiškom sąlygom...
O jo aš kažkaip irgi su poliklinika biški reikalų turių, nemėgstu ir nemoku kelt balso, bet jau kai kantrybę perpildo tikrai galiu neatlaikyt.. vasario pirma savaitę paskambini, o vasario pabaigai talonų nėra, nors liepė vasario gale ateit 😁bandysiu skambint maldaut kad nepamirštų pirmam atsisakiusiam įrašyt mane.. Na patinka poliklinikoj nes akušerė pati priima gimdymą ir tikrai labai maloni ir draugiška  :D  nors nėštumo patvirtinimui keliavau privačiai ir žinoma ten patiko ir kol nenukeliavau pas akušerę į polikliniką tol dvejojau dėl pasirinkimo 😉
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shantellute: 13 vasario 2019 - 21:55

Čika, bet tai kaip taip gali buti? Juk 11-13 sav. echo visoms priklauso ir privalo uzrasyti?

Atsakyti
QUOTE(lepanka @ 2019 02 13, 21:52)
<p>Čika, bet tai kaip taip gali buti? Juk 11-13 sav. echo visoms priklauso ir privalo uzrasyti?</p>

Kadangi "nėra talonų visam vasariui", tai nusiuntė su korta prašytis ir maldauti papildomai, "gal priims". Prie kabineto tokios 2 "prašytojos" laukia. Prieš pat man ateinant, gyd buvo iškviesta į operacinę. Na ok, laukiau 1,5val. Po to iškart dar viena operacija, dar mažiausiai 40min laukt. O vyras, atsiprašęs iš darbo "valandėlei", su mažyle laukia mašinoje manęs...
Svarbiausia, gi kreipiausi į savo ginę dar gruodžio 31d., juk tada galėjo užrašyti mane į eilę echo ar bent pasakyti, kad pati užsirašyčiau pasiskambinus... O dabar š kažkoks gaunasi...
Papildyta:
QUOTE(Shantellute @ 2019 02 13, 21:51)
O jo aš kažkaip irgi su poliklinika biški reikalų turių, nemėgstu ir nemoku kelt balso, bet jau kai kantrybę perpildo tikrai galiu neatlaikyt.. vasario pirma savaitę paskambini, o vasario pabaigai talonų nėra, nors liepė vasario gale ateit 😁bandysiu skambint maldaut kad nepamirštų pirmam atsisakiusiam įrašyt mane.. Na patinka poliklinikoj nes akušerė pati priima gimdymą ir tikrai labai maloni ir draugiška  biggrin.gif  nors nėštumo patvirtinimui keliavau privačiai ir žinoma ten patiko ir kol nenukeliavau pas akušerę į polikliniką tol dvejojau dėl pasirinkimo 😉

Suprantama, kad dirbančiųjų resursai riboti, kad nepriversi dirbt daugiau nei priklauso, bet kaip nervina, kai negali pasinaudoti reikiamom paslaugomis reikiamu metu mad.gif
Atsakyti

O jetau, kokia nesamone... as irgi buciau ne tas zodis susinervinusi, jei tiek laiko buciau pralaukusi, o rezultate - nieko  :oh: sekmes tau rytoj!!!

Atsakyti
Sveikos nestuke.gif
Koks briedas kas negalit patekt laiku. Mokam mokėsčius ir va šitaip.. man irgi pas okulistą siūlė mokamą taloną tipo dėl nėštumo ten šeip tik profilaktiškai. Nu neejau, nedega tai palauksiu. O šeip kas ginę liečia tai lb jautriai žiūri į neštukes, bele kada priima ir talonų visad randa, o daug kas sako kad prasta mūsų poliklinika biggrin.gif
O aš vis darbe neprisiruošiu pasakyt nors jaučiu kad reikia. Nes važinėt daug kur reik, tyrimai tas anas.. o vakar dvi bendradarbės paklausė "kada jau" biggrin.gif tai supratau kad anokia paslaptis biggrin.gif
Atsakyti
Na štai, buvau šiandien Northway, padarė UG, susimokėjau ir nieko savoj poliklinikoj maldaut nereikėjo smile.gif . Viskas gerai, lelius gražus, judrus smile.gif Pagal UG 12sav. 3d., nors pagal mm 13sav.1d.
Atsakyti

Laba, kazkaip senai buvau. Nu nes nepatogu man SM  :huh2: . Prasausi jau i FB  :4u: . As tik antradieni sulaukiau eiles pas gine. Pridaviau kraujus ir ryt 12 sav.proga itrauks i  :nestuke sarasus. Duos siuntima genetikei. 

Is principo jauciuosi gerai, nu bet tas popietinis kaip plauku gniuzulas gerklej , tai varo i nevilti  :oh:

Atsakyti
As siandien irgi echo buvau, lialius pagal mmm turetu but 12+1, o pagal echo 12+2, viskas gerai, tik niekaip ismatuot negalejo, tai slapimo pusle per pilna, tai dar kazkas, paeme kraujo. Sekanti echo 20 sav. bus balandzio 12 d. Laimes pilnos kelnes biggrin.gif
Atsakyti

Laba☺Kaip faina rutuk ir Čika, musu leliukai labai panasaus amziaus☺Maniskis siandien pagal echo 12+5☺Ant 4 dieneliu didesnis nei pagal mmm. Labai smagu, kad viskas gerai👍👍👍

Atsakyti