Įkraunama...
Įkraunama...

2019 rugpjūtinukai

QUOTE(Neeilinė @ 2019 02 19, 18:16)
Kaip man mociute sako bus berniukas😂sakau anksti dar sprest. Sako nu pamatysi, o jei ne, tai trecias tada tikrai berniukas bus😂nu tipo butinai reikia. Aisku, kai turim mergaite, tai noretusi sunaus, bet mums su vyru visiskai nesvarbu, kas gims☺</p>


Mums su vyru irgi nesvarbu kas gims, svarbu sveikas smile.gif
QUOTE(Shantellute @ 2019 02 20)
Ech. Ta šeimyna pas mane irgi nekantrauja mano mama spėlioja kad bus mergytė, sakau bus matyt o man nei šilta nei šalta kas gims, juolab kad pirmas 😁 kad atspės tikimybė yra 50proc. 😁  biški palauks keletos savaičių ir aš jau žinosiu kas ten tuoks nenuorama ji ar jis 😍</p>

Mums irgi pirmas, viso labo uz 4 savaiciu echo ir gal pasirodys kas ten slepiasi nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti

O kaip pacios jauciat? Turit nuojauta, kas pilvely gyvena?☺As su dukra labai stipriai jauciau. O dabar kazkaip nezinau... 

Atsakyti
QUOTE(Neeilinė @ 2019 02 20, 18:59)
<p>O kaip pacios jauciat? Turit nuojauta, kas pilvely gyvena?☺As su dukra labai stipriai jauciau. O dabar kazkaip nezinau... </p>

Kadangi mano pirmas, tai sunku pasakyt, bet nieko rozinio nejauciu, kazkaip nuojauta kužda, kad bernaitis isitaises ax.gif Bet tikiuosi, kad pasirodys per sekanti echo, kas slepiasi.
O kaip kitos? Rozines mintys ar melynos?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pas mane nuojautos jokios siuo klausimu tai ziuresim kas slepiasi nestuke.gif
Blem ilgiau pasedejus nugarą skaudet pradejo o darbas tai sedimas doh.gif nezinau kas čia pagelbėtų šitoj vietoj hmm.gif
Atsakyti

Man ir nugara skauda :( ir pilvo apacia kazko nerami, vakar net is namu dirbau, kad patogiau isitaisyti. 

Atsakyti

O mn del lyties ramu, buvau vilniuj pas genetikus, kai 13 sav buvo ir iskart pasake :wub:

Atsakyti

Cheh vakar aš irgi biuletenį uždariau, tuo pačiu nugarą pažiūrėjo, nu ir ką jeigu netversiu skausmu leido paracetamolio išgert. Bet šiaip kadangi raiščiai nebeatlieka savo darbo tenka raumenims daugiau dirbti, tai jie įsitempia ir skauda.. liepė prasimankštinti man  :D​  oj galit burt nebūrusios norėt nenorėjusios :)  kas gims tai čia jau užprogramuota  :yahoo: 

Atsakyti
Spėliojimas dėl lyties yra smagus dalykas.
Mane nuojauta apgavo 3 kartus - su pirmais berniukais galvojau, kad bus mergaitės, su trečia - buvau įsitikinus, kad trečias berniukas, o su ketvirta - jau 13 sav. pamatė ir nebereikėjo tos nuostabios nuojautos įjunginėt lotuliukas.gif O dabar esu visiškai atsipalaidavus ir jokio man skirtumo.
Vyrui aktualiau - man atrodo, jis bijo trijų merginų tikimybės. Jam kažkaip užtikrinčiau trys berniukai rolleyes.gif
Atsakyti

Sveikos :4u: kaip man sunku čia įlįst - tai naršyklė neatsako, tai iš paskyros išmeta :blink: 

Vasarą mano močiutė mirė, tai mama liepė skubėt antrą “meistraut”, kad mergaitė būtų :D atseit, kas išeina giminėj, tas ir ateit turi :lol: juokiausi jau iškart iš šito, o kai mamai pasakiau, kad berniuko laukiamės, sako, gal pusbrolis aplenkė :lol: 

Sveikos 4u.gif
Pas mane nuojautos jokios siuo klausimu tai ziuresim kas slepiasi nestuke.gif
Blem ilgiau pasedejus nugarą skaudet pradejo o darbas tai sedimas doh.gifnezinau kas čia pagelbėtų šitoj vietoj hmm.gif

Man ilgiau pasėdėjus tarpkojį skauda, vaikštau išsiskėtus po to :oh: kas vėliau bus? :huh2: 

Atsakyti

Vasarą mano močiutė mirė, tai mama liepė skubėt antrą “meistraut”, kad mergaitė būtų :D atseit, kas išeina giminėj, tas ir ateit turi :lol: juokiausi jau iškart iš šito, o kai mamai pasakiau, kad berniuko laukiamės, sako, gal pusbrolis aplenkė :lol:

Kaip idomiai☺Pas mus tai buvo taip, kad gime musu dukryte ir po menesio su trupuciu netiketai numire vyro tevas... tai buvo kas sake, kad tipo vienas ateina - kitas iseina. Kazkas tokio. 

O va kai numire vyro mociute, tai jo puske po to pastojo ir pagimde mergyte. 

Arba sutapimas, arba tikrai ta senoliu ismintis teisinga😂

 

kaip siaip mamukai gyvena? Jau turbut visoma blogumai praeje, akyse sviesiau😂👍judesiukus jau jauciat?

Atsakyti

Kaip idomiai☺Pas mus tai buvo taip, kad gime musu dukryte ir po menesio su trupuciu netiketai numire vyro tevas... tai buvo kas sake, kad tipo vienas ateina - kitas iseina. Kazkas tokio. 

O va kai numire vyro mociute, tai jo puske po to pastojo ir pagimde mergyte. 

Arba sutapimas, arba tikrai ta senoliu ismintis teisinga😂

kaip siaip mamukai gyvena? Jau turbut visoma blogumai praeje, akyse sviesiau😂👍judesiukus jau jauciat?

 Betods aš irgi minėjau, kad tą pačią dieną kai sužinojau, kad laukiuosi, už 5min radau savo augintinį, numirusį  :unsure:  oj radien daug emocijų buvo.. 

Kaži kada tie judesiukai man pasirodys, kiek žinau pirmam nėštumui vėliau pasijaučia, o dar placenta priekinėj sienoj  :hmm:  nu bet jau laukiu nenesulaukiu kuteliuku  :D​  kaip Jūs?

Atsakyti

 Betods aš irgi minėjau, kad tą pačią dieną kai sužinojau, kad laukiuosi, už 5min radau savo augintinį, numirusį  :unsure:  oj radien daug emocijų buvo.. 

Kaži kada tie judesiukai man pasirodys, kiek žinau pirmam nėštumui vėliau pasijaučia, o dar placenta priekinėj sienoj  :hmm:  nu bet jau laukiu nenesulaukiu kuteliuku  :D  kaip Jūs?

As savo pirmaja gimdziau liepa, tai judesiukus pajauciau vasari. Dabar tureciau tada kovo laukt😂jau buna stebiu save vakare atsigulus, ar nesijaucia krebzdenimas, bet kol kas nieko.. tik zarnos pilna programa😂😂😂

Atsakyti